• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
gabus no i tak je to, ale zahul :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Adi bříško roste koukám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já bych chtěla další těhu právě taky tak,abych rodila v listopadu :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
maru: to je ideální :slight_smile:
adajar: rychle to uteče :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
maru ja bych pres leto uz nechtela byt tehu. A pokud chces listopad tak brezen je idealni. :grinning:

gabus no utika to strasne rychle.
22. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
jj utíká :slight_smile:

jdu si dát taky sprchu,u nás pršelo...
22. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
gabus ja sprchu uz mela. :grinning:
22. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Gabi, my před týdnem jedli strašně a teď zase stále otevírá pusu a mohl by jíst stále, myslí, že se to období střídá...
také jde vidět, že přibral, ale jsme ráda.. předtím mi nechtěl jíst nic, ani mlíčko a teď slupně všechno...
a stále otevírá pusu jako kapr a mlaská, to je jak, že si dá také :grinning:
ale jsem za to moc ráda

Gabi, díky... no moc se mi domů nechtělo..ale nic netrvá věčně, že? bylo to moc fajn a hlavně relax... a Váša tam měl kamaráda o 14 dní staršího, Filípek už ale běhá a moc hezky mu to jde.. je to legrační...
22. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
tak jsem osprchovaná :slight_smile:

leni: snad to bude jenom nechutenské období....a s tou dovčou..je fajn,že sis odpočinula a jak tam měl Vašík kámoše,tak to muselo být super :slight_smile: a zas nějaká bude ,neboj :slight_smile:

jdu spát,jsem hotová z toho počasí a nějak to na mně všecko zas padá.....jdu to zaspat

doboru :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj Holky,

tak jsem premyslela s tema vahama deti, Maruska nebyla prvni, ktera tvrdila, ze dr. rika, ze dite ma lehkou nadvahu a pritom je ditě na 50 percentilu (http://www.rustovyhormon.cz/rustove-grafy), kamosce rekla zdr. sestra podobnou vec a její holcicka je na 25 percentilu (je to taková beruska). Od vcera nad tim premyslim, tak jsem to potrebovala jen napsat.

Tak at se neupeceme dneska
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobré ranko,
noc strašná bylo vedro a dusno,ale koblížek spinkal v noci krásně a dokonce vstal až v 7h ráno což je u nás zázrak,reakce po hexe se nekoná tak jsem za to ráda. V 5h ráno si dal mlíčko a pak ještě usnul a teď v 8h kelímek jogurtu a očekávám,že po spánku už jen ovoce a pak až oběd,no hlavně že aspoň něco papá.

venuse jsem koukala a malý je teda váhově jako 50% jeho vrstevníku tak to zase tak až nadváhu nemá,ne? stejně si nemyslím že by byl nějak vykrmený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jéžišmarjá jak nadváhu, kdo má nadváhu? Já slyšela že váha se řeší až od 3 let věku, že u kojenců a batolat je to nezměřitelný.... Ty doktoři jsou magoři, někteří.... No občas mám pocit že mají novou disciplínu a asi za hodně bodů a jmenuje se KTERAK NEJEFEKTIVNĚJI VYSTRESOVAT MATKU... :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj Pepi,pěkná fotečka :wink:
mě to teda nevystresovalo,no jo mudra řekla,že má na svoji výšku 79cm lehkou nadváhu a že je nadprůměrný a to má "jen" 10 680g což není zase tak moc,ne? Však já to vidím,že není nijak kulatý a mám to na háku ať si tvrdí co chce :grinning:
23. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Pepča měl na 10 měsíční prohlídce 79cm a 10350g... a doktorka ho nazvala "Atlet Pírko..." tak fakt nevím....
23. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
maru, díky, tohle je poněkud aktuálnější fotka, i když teď zas nechávám trochu vlasy dorůst, na kluka zase až po druhým porodu až to začne padat :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
dobré ránko to bylo horko a dusno v noci že jsem nemohla vubec spát nevěděla jak si mám lehnou děs..tak ted tady sedí oči jak čííííča a malá mi tu zpívá na pohodky,spinkala taky pěkně ale už by si mohla jít zdřímnout hned bych šla sní.....ale pujda zase asi až po obědě mějak mi bojkotuje dopolední spinkání
23. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky maminy

Tak dupka už je o něco lepší...neni už rudá,jen ty pupínky..ale mažu stále pytiolem :wink: tak snad to bude OK brzo!!

My jsme večer nemohli usnout,plakal hodinu,byl strašně přetaženej,pač za celý den spal jen jednou,pač jsme odpo lítali po úřadech..ale usnul a spal do 5,dostal čaj a vstal v 8.....
Ale opět jsem sama.MM jel opravit auto,teda olej a napustit klimožku před dovčou :wink:

Ale dusno šílené jako..okno otevřené ve všech 3 místnostech a ani se to nehlo :frowning2:
23. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Veru,jsem ráda,že to zabírá :dizzy_face:
No mě už to taky skončí,zítra jde Martin do práce po dovče tak budu smutněnka sama samotinká :confused:
A už mě to tu nebaví,to je barák ichtyllů jako když se tu nevrtá tak,že se mi třesou skla doma,tak tu děljaí nový výtah a když je výtah hotový tak dělají nové parkoviště takže věčně se tu ozývá zbíječka a jezdí tu tatry naložené kameny a když i to je v tichu tak tu pod okny sekají trávu a nech spát dítě v takovém kraválu,každý den něco mě odvezou :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
já jsem už byla aktivní, a asi jsem pro dnešek skončila - mám vyndanou myčku, upečenou buchtu (nakonec až dneska ráno), a teď budu přežívat....

Jo houby s octem! přijde mi doučování, tak musím zapnout mozek, chjooooo :frowning2:
23. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
maru to znám..když nechceš tak je rámus..to znám,mě tu začalai kreténi sekat trávu křoviňákem v 8 večer :angry:
23. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Pepča usnul, bobek milovanej, tak to tu jdu uhrabat, za hodinku dorazí paní na tu anglinu... a pak v půl pátý druhá, tak jsem zvědavá jak to přežiju.... :fearful:
23. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky děvčata. Mám naprosto blbý nápad, ale co se v pondělí sejít v Pražské ZOO? Teda ti co můžou. Dívala jsem se, že pondělek je pro ně nejmíň navštěvovaný a ten kdo veme index VS tak jde zdarma :slight_smile: Takže já už asik ne...

Jinak včera mě nasral děda. Chtěla jsem kluky nafotit a po každé fotce se ptal jestli stačí a to už po té první. Fotky jsou, no kdyby to nebyli jeho vnoučata tak dobrý, ale řekla bych dost odfláklé a k tomu se Honzík popálil o svíčku. Típnul ji a zůstala mu na prstu. Byl to okamžik. Prostě ho posadil moc blízko a to má s dětma a focením sakra zkušenosti :angry: No jsem vytočená. Dnes blázinec. Zase jedu na Zličín. Nebudete tam taky někdo?
23. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj Ijáčku, no hele jestli chceš fotky od fajn profi fotografky, tak můžu dát kontatkt... Pondělí nevidím reálný, ale určitě to není poslední příležitost :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Maru: prave, ze si myslim, ze Domca je v norme a proto mě to trochu rozcililo a hledala jsem graf, abych si to potvrdila.

Ijacku: se ZOO je to dobry napad, ale mi uz budem v karantene, protoze J. na dovce chytla asi nestovice (mel je kamaradky kluk,osypal se uprostred dovolene) a jestli je chytla, tak by pristi tyden měly vypuknout a nerada bych ohrozovala jine deti uprostred leta..

A neco pro zapomnětlivy, treba jako jsem ja (rikacky stale neumim cele..) http://www.rodina.cz/clanek7169.htm
23. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Pepi děda je fotograf, ale byl nervní jak pes, protože tam měl vyvolané Karlovi fotky s dovolené s ní a já na ně přišla. Hold si budu muset do aťasu zajet někdy večer sama a nafotit si je tak jak chci já a bude. Spíš mě mrzí ten spálený prstík.
Jo a ten rámus. Když se podívám z okna do zahrady tak sousedi ne že zhazovali střechu, ale přistavují patro :slight_smile: Neměli by se nás tak náhodou ptát jestli s tím souhlasíme? Mě se zdá, že měli :angry: Budou mi čumět do celého baráku :angry: :angry:
23. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
ijacek, to věřím.... taky to holka nemáš lehký.... i když ono kdo má...

Co si zkusit se sousedy promluvit.... asi už nezarazí přístavbu, ale aby věděli že se měli zeptat... :-/
23. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
ijacku: meli podat ohlaseni, ktere jste jako majitele meli pri souhlasu podepsat, jinak jim nemeli dat stavebni povolení
23. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Jojo já to vím.
23. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
jedno douč za mnou, a další v půl páté :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky dotaz, nekrmíte některá Nutrilonem trojkou? mám nabídku na celej karton, tj. 6 těch velkých, 800g krabic, jedna vyjde na 200 místo 350 v krámě... Ale nechce se mi tu mít 6 škatulí, tak že bychom vzaly napůl?
23. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj všem a přeji krásný den :wink:

Pepi : to je slušná cena. Máme Sunar kluci po Nutroši měli hladík :angry:
23. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.