• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo a koukala jsem na ten rustový graf a jsme taky v normě :slight_smile:

Dneska jdem na zahradu a hurá do bazenku, ale jen co raráškové se vyhajaj. A už tam slyším Tomiška nespal ani hod. asi tím vedrem :angry: doma je napadnutí a to nám sem nejde sluníčko a ještě mám puštěnej fofrník :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
je to od kamarádky která tam dělá... proto se musí vzít karton....
23. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
jdu krmit dravce :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
taky jdu krmit už jsou vzhuru a razíme na zahradu :wink:
23. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak to my jsme nakrmený, a přežíváme... :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
PEPI, já dávám Nutroš a moc ráda s tebou na půl pojedu! Jsou to ty bez příchuti?
23. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
verus - zjistím... a v pohodě :slight_smile:jdu napsat Karolíně, že berem....

a verus ty čti IP co ti jdu nasmolit :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
IP odeslána, já jdu hledat dudlík kterej naše dítě plivlo někde kdoví kde... určitě doma, ráno ho měl a nikde jsme nebyli, ale nemůžu ho najít....
23. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
dudlík nalezen pod konferenčákem... je tam škvíra tak 2 cm, a on ho tam dokázal uklidit.... :grinning:

Nakrájela jsm mu okurku a rajče, a jak si čvachtá :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Verus - tak jsem dostala zprávu, nutr bude zkraje srpna.... :slight_smile: A už s náma počítá.
23. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Hojec,dneska bylo báááááááááájo,čvachtačka na koupánku sice přelidněno,ale nevadí jinak to vedro trávit neumím a Domi je vodní živel :dizzy_face: Stále tu je 32 st. to bude usínačka :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
nikde nikdo jo? :confused:
23. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Hezký večer všem, tak nakukuji...měli jsme tu teď pána z realitky, tak doufejme, že se byteček brzy prodá... :wink: Jinak dnes bylo fakt vedro, ale jednu výhodu to má, nikde člověk nepotká důchodce se štěkajícími psy, kteří budí dítko v kočárku... :sweat_smile: My dnes byly s Kájou na plavání a pak to spojily s kamarádkou i s obědem na zahrádce, což bylo příjemné! :slight_smile:
Co se týče té váhy, tak si myslím, že u takhle malých dětí se to neřeší...někteří doktoři jsou fakt strašáci a zbytečně, protože tím akorát zbytečně stresují maminky! :angry:
Tak a už nevím na co reagovat, mám nějak pusto prázdno v paměti, takže jdu pobalit, zítra odjíždíme pryč na víkend, tak nakouknu až v neděli, tak se mějte všichni moc hezky! :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj, my máme také koupací den za sebou, jen jsme byli u našich v bazénku. Vědro je šílené, snad to zítra bude lepší.

Vaše váhy můžu dětem závidět, ti moje, než budou mít 10 kg to bude ještě dlouho trvat.

Ajiku, kolik měli kluci, když se narodili?
23. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem se sem po dlouhé době dostala, něco jsem přečetla, gratuluju opožděně k narozeninám... JInak Maru Domínek je hezkej kluk a tlustej není! ´Dávala jsem do grafu Honzíka a taky je v průměru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to má jen 7,8 kg, ale dobrý :o), nebo teda měl doma na domácí váze, teď půjdeme na roční, tak jsem zvědavá... Jinak teda hic k padnutí, se koupeme od rána do večera, ještě že ho to tak baví. Tak všechny moc zdravím a mějte se krásně papapapa
23. črc 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
Jo a ještě mě pobavilo. zadala jsem do toho grafu kamarádky holčičku...to je fakt mastodot, má 7 měsíců a má 78 cm a 9,6 kg, když jedeme s kočárkama, tak je vedle honzíka jak "šrečí" dítě :dizzy_face: :dizzy_face: myslím to jako v dobrém, aby to nevyznělo... a ta se jim do toho grafu vůbec nevejde.... je hodně nad :grinning:
23. črc 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
Juliet, my taky budeme mít deset kilo až půjde Honzík do školy :o) :o)
23. črc 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, ještě spinkáte? My jsem KONEČNĚ spali zase celou noc, ale zato jsou od rána protivky a řvou jak urvaní :confounded:

Honzíkovi vše nej k měsíčninám :dizzy_face:
24. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj holky, no my už nespíme dávno, ale koukala jsem na stránky o znakování s dětmi, mám sto chutí to zkusit tak koukám po kurzu, protože vůbec netuším jak ho to učit, tak asi v září něco najdu :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Pepi, my už to zkoušíme, někde jsem stáhla knížku se znaky. U nás kurz těžko najdu, tak to zkusíme sami po domácku.
24. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ranko,
tak vám holky držím palečky a dejte vědět jaké budete mít úspěchy u znakování :wink:
pepi mě se o tobě zase zdálo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale už nevím co,ale vím že jsi tam byla a měla si na sobě tu červenou halenku co máš v pase :grinning: Jsem s toho koně už nějaká poblblá :grinning:
24. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
maru - no hlavně jestli tě v těch snech nestraším :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
jo a k tomu znakování, napsala jsem pár otázek tady do Batolat, téma Baby signs, a ozvala se mi instruktorka, která tu je registrovaná, pěkně mi to vysvětlila, a v září určitě půjdem na kurs... Já jsem pro to rozhodnutá, jen Honza váhal, aby to nebyl další tahač na prachy z rodičů, ale myslím že až mu pustím video kde znakuje cca 18měsíční chlapeček, tak ho to přesvědčí :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahojky, tak to moje dítě si dneska hoví v postýlce. Ještě nevstal :slight_smile: No jo dnes má nárok.
Zato Kája straší od 7hod.
Kamarádka je lektorka znakování a látkových plen pro Prahu. Kdyby náhodou někdo.....
Já to nějak neberu, každé dítě je jiné a ty si s ním uděláš svoje znaky co co znamená a víš to, ne ty jejich řízené. Ale hold je to dnešní móda a dost maminek na to je. Jako já na masáže (skončila jsem s poslední lekcí :confused: Honza nebyl k udržení).
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
ijacek -, malej mě právě naučil svůj znak pro dudu, ukazoval mi ho asi už týden,, a já váhala zda to je "ham" "bumbat" nebo "dudu," tak když mi ho ukázal poté co je nabaštěnej, jsem si říkala zkusím to vylučovací metodou, tak jsem mu řekla, kde má dudu, a když si pro něj dolezl a zatvářil se spokojeně, došlo mi že je to ono :slight_smile:

Jasně že to je do určitý míry móda, ale pokud to má usnadnit komunikaci s drobkem, stojí to za to :slight_smile:

A Honzíkovi VŠECHNO NEJLEPŠÍ K ROČKU!!! :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Děkujeme :wink:
Dnes jsem říkala, že má do 15hod co dělat aby se naučil chodit a tomu roku utekl. Helemese panstvo se vzbudilo :confused:
24. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky

včera tu byla taková buřina,že mi nešel do te´dka net..mazec

Honzíkovi přeju vše nej k 1.ročku
24. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
MAru: tak zadeček máme už OK a hele na tom zadku měl i to samé co na zádech tu vyrážku a na zadku pomohl ten pytiol a tak jsem mu s tím na noc mázla i záda a světe div se,má to lepší :sweat_smile:
nevyfotila jsi mi tu vyrajdu co?
24. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
malej teď usnul, tak si jdu uvařit kafe, a až se probere, tak razíme ven, musím do lékárny, a chci i koupit kapesníčky od Rybilky, chci je zkusit :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
omlouvám se, ony to nejsou měsíčniny, ale už jeden rok ... tak ještě jednou všechno nejlepší :slight_smile: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.