• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
pepi: taky jsem koukala,že je dělaj a chci je koupit
24. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky a rarášky,

taky přeji vše nej nej k 1. ročku :slight_smile:

Juli: ptala jsi se na váhu. Tomášek 2620g a Filípek 2640g
24. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Malinkej spí, já nahodila pračku, uvařila kafe, a mám čas s váma pokvákat :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
mě se bude budit...

holky co jste věe dávali prckům ke svačinám na začátek? už musím nahradit sváču a nevím co vše...přesnídávky,jogurt to jo,ale co se dá ještě?koupila jsem v DM bezlepkové piškoty,že můžu nacpat do přesnídávky aby ho to zasytilo...ale jako na jedné straně je napsáno bezlepkové a na druhé straně,že lepek maj :sweat_smile:
24. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Niikkyy, přesnídávku, jogurt s ovocem nebo sušenkami, ovoce, pak chleba

Pepi, toto jsi viděla? http://www.babystrology.com/baby-learning/baby-sign-language/
24. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Juli - díky, prostuduju
niky - my rádíi Frutapuru a takovýhle věci...
24. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
pepi: jj to mu taky dávám,ale to ho místo mlíka nenasytí..to by snědl celé 4 balení :sweat_smile:
24. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
nic, holky, dám mu za chvíli oběd a vyrazíme směr Billa, projdem to parkem na další zastávku ale uvidíme zda po tý bouřce nebude zavřenej, a nebudou třeba likvidovat následky v podobě ulámaných větví....
24. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky, tak vcera se tu prohnala takova burina, ze az do ted nesel v cele ctvrti proud a nam to porazilo orech. nastesti si sedl tak, ze nic ani nikdo neprisli k ujme. Tech polamanejch stromu je tu spousta.
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky tak já jsem zpět z nákupů kytiček :grinning: Dnes bude fuj tajbl uklízecí den. Zítra jsem v práci a v neděli přijede tchýně. Nebyli tu rok možná dva tak aby neřekla, ale mě se tak moc nechce. Nejraději bych si zalezla na zahradu a šla odpočívat. Vždyť za necelé tři hodiny znovu rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Honzíkovi taky přeji všechno nejlepší k ročku :dizzy_face: :dizzy_face: a porod online nebude? :zipper_mouth: :sweat_smile:

holky mě ten můj bobáne trápí,on mi vůbec nejí :frowning2: :frowning2: Ráno vypil 150ml mlíka do 12h neotevřel pusu na nic a pak si dal 3 lžičky oběda,přesně 3 lžičky a víc ani ťuk,teď jsem do něj dostala 120 ml jogurtového nápoje,prostě kromě mlíka nebo toho nápoje nechce nic,ani jogurt nic,když náhodou otevře pusu tak to ihned plive ven :frowning2:
24. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak pozor než jsem to stihla dopsat tak se ozval pláč a dělal na mě kapra,to znamená,že má hlad prázdná flaška zůstala u postýlky a dělal kapra na tu flašku tak jsem mu dala zbytek toho jogurtového nápoje 130 ml,celkem teda vypil celou flašku jogurtového nápoje a to 250ml a usnul chudínek,on musí mít hlad,ale nechce jídlo :frowning2: nerozumím :cry:
24. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Docela síla, rodit doma je prostě sázka do loterie a nikdy bych se neodvážila riskovat zdraví notabene život svého dítěte... http://www.novinky.cz/krimi/174646-chlapec-ktery-se-narodil-doma-je-v-kritickem-stavu.html
24. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky tak také samozdřejmě vše nej nej honzulkovi k 1 ročku....

Maruško tak malá už papká normál v pohodě ale skuz malým to jdlo dát ne moc teplý já jsem to zkusila už to bylo tako vý vlažný ani to ne a v pohodě to snědla všechno a postupně jsem ohřívala po dnu a ted papká kráně...
24. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
A Honzíkovi přejeme všechno nejlepší k prvnímu ročku! Hlavně hodně zdraví, štěstí a pohodičky! :dizzy_face:

A nedočítám, tak doufám, že se tu nic převratného neudálo, Aný má dnes den blbec, vstávala v 5 zadečkem nahoru, dopo dala hodinku spánku a teď jsem jí už 2x pokoušela dát do postýlky a bezvýsledně, tak jsem zvědavá, která z nás dřív padne únavou. Zatím to tu vypadá tak, že 5 min je v poho a 5 min má hysteráka ať bezdůvodného nebo po nějakém karambolu. :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ali já jsem to zkoušela,teplé,studené,vlažné,jogurt,přesnidávku,sušenky,chleba,ovoce,zeleninu i brumíka prostě nic se nekoná.Jenom to mlíko :angry: Tak mám roční batolátko,které je na mlíku :grinning:

Veru tak hodně zdaru ať to společně dotáhnete do zdárného konce - večerního uspávání :wink:
24. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
maru tak to už nevím ráda bych ti poradila ale nevím ale myslím že je to i tím teplem a snáší to takhle..nebo že by vyslech p doktorku a obezitu neeeeee :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
NO asi je cíťa a drží dietku :sweat_smile: jako musím si s toho dělat srandu,protože mě to fakt trápí až se vzbudí tak jdu pro mlíko a zkusím udělat ještě puding poprvé tak uvidíme jestli mu zachutná. jenže se obávám,že ho ani neochutná on to hned plive jen co otevře pusu
24. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
MARU, večer hlídá a asi i uspává babi, my jdeme v půl sedmý posedět s kamarádama. A jinak teda asi bude něco ve vzduchu, páč Aný dnes odmítla oběd a za celý den dala 180 mlíka, půl jogurtu, 150 mlíka a místo toho oběda další 150 mlíka. Nic jinýho prostě nechce.
24. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ha tak Anička jede s námi mlíkové rodeo :dizzy_face: :dizzy_face: škodolibě to potěší,že je i jiné dítě jen na mlíku :sunglasses:
Veru tak to si aspoň odpočineš a přijdeš na jiné myšlenky :wink:
24. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Pridavam se do klubu, Barunka taky neji, bohuzel ani tomu mliku moc neda, ale u nas je to urcite druhym zoubkem, co se ji klube.
24. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
No nebo hodím hned umakart a až pojedem domů, tak mě bude muste Míra vzbudit :grinning:
24. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
:grinning: i to je možné :grinning:

kari malému lezou stoličky tak možná taky,ale to bude dlouho než vylezou tak to bude asi ještě něco :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Porod online nebude- kůň mi jede prachmizerně :slight_smile:

Ahoj tetky tak už jsem rok a tři minuty na světě a maminka mě snad i uvidí. Ta čůza sestra mě totiž odnesla, pak z dálky ukázala a pryč se mnou.
24. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Gratuluju Honzikovi, vse nej k narozkam :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Maru, co prosím tě dáváš za jogurtový nápoj? A co třeba mu dát kurku chleba, že bysi ty dásinka promasíroval a zároveň i něco snědl. Kluci taky nechtěli dlabat, ale už zase baštěj a Tomik ten je popelnice :sweat_smile:

A holky už nemusíme chodit na Rehábko dneska jsem tam byla a odpovídá svému věku jupíííí :slight_smile: jsem moc ráda. A jdeme až bude sám chodit jestli nebude potřebovat vložky do bot.....
24. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Aji byl to nápoj od Dobrá máma višeň - vanilka :slight_smile: a právě dneska jdu koupit i activii nápoj,když to teda je jediné co akceptuje.
A jsem na větvi z Domínka,naučil se na mě mrkat tak tu pořád mrká :grinning: :grinning: Chápete,těmi jeho obr oči a řasy tu mrká,¨já čůr¨m smíchy
:grinning: ¨Musím zase mi tu píše páčko
24. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Domča má krásný očka to bude pleyboj :slight_smile: tak bacha na něj.
taky mizim razim na poštu a babi jezdí s klukama venku, tak jdu za nima :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Maru klid, já mám taky roční dítě na mlíčku, jo a k obídku jsme měli špagety. Jedl sám a to byla zábava. Menší pro mě ten úklid, ale co aspoň něco snědl.
24. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z Billy, v lékárně jsem samozřejmě na kapesníčky Rybilka zapomněla, jak jinak, že.... Ale koupila jsem malýmu sušenky Bebe, který ochutnal když tu byla Jana a ještě grahamové chlebíčky, ty zase vysomroval ochutnávku jinde :slight_smile: tak snad bude spokojené dítě :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.