• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
hojky,

Honzíkovi vše nejlepšíííííííííííííííík 1 ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

maru: to přejde to období...Maty předevčírem ani nevečeřel a spal do rána,to měl na svačinu ovoce a ráno žahl jenom 100 ml..jsem si myslela,jaký nebude mít hlad a nic....

teď se ho snažím uspat,on furt stojí a furt tam mele,všechny cumle vyházel z postýlky a kecá....když tam vlezu,tak začne pištět a směje se na plné kolo..on jako spát nebude..prostě ,co se naučil sedět a stát v postýlce,tak konečná.... :frowning2: :frowning2:
24. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky, Veru zrovna jsem to sem chtěla taky napsat, o tom porodu doma, já to taky nechápu! Já měla taky vše vpoho a v závěru se porod tak zkomplikoval, malý měl nedostatek kyslíku, že nebýt v porodnici, je v lepším případě přidušený, o horším ani nemluvím...Nechápu!!! Jo a Fredík taky nejí, já furt kojím, a ted teda fakt plně, kromě mého mléka sní tak pět lžiček jogurtu a půl rohlíku za celý den...Ale dr. říkala at to neřešim, že přibývá OK, rostou mu stoličky, je mu vedro atd atd... Takže mám 11měsíčního kojence, dobrý no:slight_smile: Mějte fajn víkend papa
24. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
jinak Maty začíná chodit po čtyřech..se picnu..co se naučil si sednout,tak te´d lozí... :grinning: :grinning: :grinning:
no nic,jdu ho zabavovat,spaní se nekoná
24. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak jsou to zuby. Holky, můžu ty homeopatika dát Aničce v mlíčku?
24. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Verusv, já bych to dala raději do vody, šťávičky, čajíku, mlíka raději ne... :wink:
24. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Jinak my pořád někde cestujem, byli jsme před 2dny v Polsku, máme novou sedačku konečně, Bibi mělauž skoro celé nožky venku :grinning: , máme Maxi Cosi XP a je perfektní, tím, jak je tam tapřídavná lišta, sedačka se ani nehne a Bibi nadmíru spokojená, sedí jako král a všude kouká, takže ji určo doporučuju :wink: , byli jsme pro ni až za Katowicema a pak jsme se tam ještě byli podívat v zábavním parku, no tolik kolotočů jsme ještě neviděli, parádička :slight_smile: jinak pořád někde něco, aquapqrk, zítra jedem na víkend k našim pomáhat...Teď mi dítkospalo, tak mamka vše stihla, umyla jsemvenkovní nábytek, celý balkon, pověsila prádlo, doma uklidila vytřela, se musím pochválit :grinning:
24. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
FAJRO díky, jenže já jediný co do ní dostanu je to mlíko. :unamused: A rozpustit to na lžičce můžu?
24. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Trošku se mi to pospojovalo, ale určo chápete :sweat_smile:
24. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
No, mě bylo řečeno dávat do 50-100ml, každý říká něco jiného....Tak počkej, co napíšou ještě holky, no... :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Veru tak já dávám malému ty homeo i do mlíčka a zabírají teda a včera to dostal do 180ml mlíka 5 kuliček jsem věděla,že to vypije celé tak jsem si to mohla dovolit. Já bych to klidně na té lžičce rozpustila ve vodě nebo čaji co pije a pak to klidně zapít mlíkem nebo rovnou do mlíka,malému to taky tak dávám a můžu fakt říct,že zabírá jak je nemá tak noc katastrofa a s těmi o něm v noci nevím :wink:
Holky co je lepší dát na noc,puding nebo krupičku? pak bych mu dala ještě malinko mlíčka on je zvyklý na to mlíko před spaním,ale aby ho to více zasytilo tak nevím co je lepší.
24. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
já bych to také dala do mléka

Ajiku, tak to je super, že už na rehabku nemusíte. Jsi šikula, že jsi to tak krásně zvládla. Ty váhy jste neměli o moc větší než Tadeášek, ale teď už jste nám utekli. Co jim dáváš k jídlu? :grinning:

Gabi, mě malí první stáli, pak seděli a až pak lezli, tak to máte podobné.

Fajro, ty jsi tááák šikovná, mě děti odpoledne nespí :cry:
24. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Juliet, no co naděláš, každé mimi je jiné, ale Ty jsi taky šikovná, pač máš rarášky 2! Máš můj obdiv :wink:
24. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak Domi měl dneska premiéru dostal krupičku se skořicí a snědl 200ml krupice a 90ml mlíka!!!!!!! Nestačila jsem nabírat lžičkou to se teda hodně dlouho nestalo asi mu vyhládlo anebo mu to tak chutnalo. Teď řádí v postýlce jsem zvědavá kdy padne :sweat_smile:
24. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky nova fotka briska a v albumu a druhem albumu jsou nove veci. :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Honzíkovi od Janisy přejeme vše nejlepší k prvnímu ročku!!!! :dizzy_face:

A jinak já jsem k.o. Aný byla v noci 3 hodiny vzhůru, jako neplakala, jen se furt převalovala a vzdychala a kňourala, takže jsem stejně nespala. Zuby pitomý. Asi jí ty homeopaika nezabíraj. Ach jo. Takže já mám za dvě poslední noci naspáno dohromady něco málo přes 10 hodin. :rolling_eyes: :frowning2:
25. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
A Kristýnce ke včerejšímu svátku a Kubíčkovi Sroubkovýmu a Nikinýmu taky vše nej nej!
25. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Tak táta jezdí, a mládě místo aby chrnělo tak je aktivní, chjo.... jako vyprovodit tátu jo, ale pak se měl "vypnout" a ještě spát, to je nějakej soucit s maminkou, tohleto? :slight_smile:
25. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
ha on to asi četl nebo nevím co, každopádně usnul :slight_smile: jdu se ještě taky pokusit :slight_smile:
25. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ranko

Kubíčkovi mému druhorozenému synáčkovi přeji všechno nejlepší k svátku,štěstíčko,zdravíčko a ať tu maminku nezlobí a dělá ji jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Téééda a tato noc to byl luxus,Domi se jen 1x probudil a spinkal až do 7,30h to se stalo naposledy někdy ve 3 měsících,božíí to bylo :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže Verusv nečti to ať nejsi smutná,ale neboj však víš,že si to s Aný střídáme jednou ona celou noc a my bdíme nebo naopak :wink:
25. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
A taky sroubkovému Kubíčkovi a Janisinému HOnzíkovi vše nej. 1 ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
MARU, já už nemám sílu na žádné emoce. Já fakt sotva držím oči, už aby šla Aný k dopo sopánku
25. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
vsem oslaveneckum vse nejlepsi. :wink:
25. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
ADI, krásný bříško!
25. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
no jo Adi jsem zapomněla bříšenko roste do špičky,kluk jako buk -krásný :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
To jo, ukázkově klučičí. :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
maru dekuji. Veru taky no je tam klucina. Ale dneska v noci mi tvrdlo bricho po dlouhe dobe. A dneska uz 25tt.
25. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Adi tak honem magnesko :wink:

Verusv mě napadlo jaké dáváš Aný homeopatika :wink:
25. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
marus jojo uz si ho du vzit i ten podpurny pas.
25. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky

Moc děkujem za gratulace a Marušce ještě jednou dík za krásně dárečky..pak nafotím :wink:

taky přejem Kubíkovi Šroubkovi vše nej k svátečku a Honzíkovi vše nej k 1.ročku :wink:

Dneska jsem kopla do MM a vstal ke klukovi,já byla fakt KO....nevím co se naučil,ale v 5 vstává na čaj,v 6 taky a pak chrápe do půl 8 :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
holkiiii mám doma meruňky ze zahrady...můžu je rozvařit a dát malému????

jo a včera jsem nakoupila moc přesnídávek....mám i jahodu,pak jahodajogurt,jablkojogurt,borůvky,broskve atd..si pošmákne :grinning:
25. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.