• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj Lásko :dizzy_face:
není zač :slight_smile: Mě to už skončilo,Marťásek maká tak vstávám sama,ale Domi se hodně zlepšil ve spaní :dizzy_face: Už se nestalo mooooc dlouho,že by se vzbudil v 5h ráno a doufám,že se tak už nestane :sunglasses:
Teď usnul tak jdu něco vytvářet :wink:
25. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Mě malý ze začátku vůbec přesnidávky nechtěla :sweat_smile: Já mám taky moooooc měruněk a nevím co s tím malý to plive :confounded:
Rozvařit můžeš :wink:
25. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
zlato tak mě je dlabe o 106..už nemáme mlíko na sváču.....takže meruňky můžu rozvařit jo? super....přesnídávku měl meruňkovou už....hele co myslíš ty borůvky?jsou od 4 měsíce...a jako ty jablkojogurt a jahodajogurt vypadaj luxusně :sweat_smile: chci to otestovat,abych pak věděla co mu třeba nesedí anebrala to sebou na dovču
25. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
no meruňky se mi zdají ok,takže klidně rozvař :wink: pozor na borůvky oni staví,děti se po nich nemůžou vykakat,ale jako přesnidávku je může. NO a ty jabko jogurt to nevím teda to bych asi nedala :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
nedala? proč? mě říkala DR že mám dávat už jogurt :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak jak ti to říkala Dr. tak dej :wink: Já dala jogurt asi později,už teď nevím kdy,tuším že až po 6m
25. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
ona mi říkala,ře bílej už můžu (activie,holandie) jakmile prej zkusím červené maso,dát jogurt...a červené už měl telecí a dneska bude mít hovězí
25. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak ju,já už si to fakt nějak nepamatuji kdy přesně :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
no já taky nevím,ale zas když mi to říkala mudra..ale nejdřív zkusím samotnej jogurt a pak až teprve v s ovocem či přesnídávkou
25. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
jj Veru jak ti říkala Mudra tak ji věř,já se taky řídím tím co mo říká viz. ta mastička,ale fakt asi nejdříve samotnej,ale ono se nic po jogurtu nestane akorát mu zachutná :grinning:
25. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
tak už jsem vypeckovala meruňky a rozvařujuje :wink:

hele tak zadeček už OK a já mu tím namazala i ty záda a má to lepší....

jo a dneska si udělal cucfleka :grinning: od si furt cucá a saje zápěstí a normáln tam má cucfleka
25. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
jéé a víš co? Domi se včera taky cucal a taky se saje a zapomněl že má zuby a kousl se,ale fakt fest,včera jak usínal tak najednou z ničeho nic děsný řev tak tam letím a nepřišla jsem na to proč pláče a pak usnul a já ho šla zakrýt a všimla jsem si,že má na ručičce otisky jeho zoubků,ale pořádné otisky tak mi došlo,že se kousl :sweat_smile:

u nás zadeček taky ok a záda jak mažu tím excipialem a koupu v linole tak jsou už úplně čisté :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
ježiši to jsou fakt trubky ty dva :grinning:

taky mám excipial,ale na tom zadku měl to samé co na zádech a jak mu zmizel zadeček,tak jsem tím Pytiolem natřela záda a hned to má lepší.....tu linole musím koupit....hele aké mýdlo teď používáš? já Johnsona vyhodila..teda máme ho na ruce :grinning:
25. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Já se s JOhnsnem myju :grinning: exémy nemám tak snad ani mít nebudu :grinning: zatím nic,Dr. říkala,že dokud bude mít ten zadeček exémový tak jen čistou vodou,tak ho koupu ve vodě,ale chci kouipit jenom mýdlo asi niveu a budu ho co druhý den mydlit a te první den jen tu čistou vodu.
25. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
jj taky jsem právě koupila zas Niveu a měju ho obden mýdlem...

hele tu vyrážku si nenafotila co?
25. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
jo zlato hele,když uvařím to kuřecí maso a rozmixuju a zamrazím,nemůže se s ním něco stát? mě přijde,že se minule po n+m posral
25. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Nenafotila a už není ani co fotit :pensive:
jsem zapomněla promiň :frowning2: Ale můžeš nafotit ty a já ti povím jestli to je ono co měl Domík :wink:

Nemůže se s tím nic stát,je to tak v knížce o příkrmech co jsem si koupila,uvařit úplně do měkka maso,romixovat a dát do ledovače a až vychladne tak do mrazáku a zamrazit,mě se s toho nikdy malý nepokakal a to jsem mu to dávala denně takhle,teď už ne vařím rovnou
25. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
no to jsem měla úplně do měkka,mixla a pak zamrazila!ale mám to v sáčkách,pač jsem nenašla formy na led....ani netuším,kolik toho má být na 1 porci,ale dělala jsem na 1 polévkovou plnou lžíci!

Ok vyfotila jsem a posílám na email
25. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
už jukám
25. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Nepotěším tě :frowning2:
Je to přesně ono,naprosto to samé! Takové zádička jsme měli taky a řekla bych ještě více a to jsem pořád mazala tím excipialem 2x denně asi po 3 týdnech mu to začalo miznout a teď jsem už 3x vykoupala v té linole a zádička jsou čisté,no a ten zadeček jsme měli teda brutus a to zabrala ta mastička,ještě trošku to má asik jako teď kubík,ale pomalu se nám to ztrácí. Takže exém :frowning2:
25. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
My jsme tu mastičku dostali už kdesi v 5m to jsem nevěděla ještě nic o nějakých kortikoidech nebo co tak jsem mu to týden mazala a dobrý a teď je to tu znovu,ale chci tím říct,že mám doma 2 mastičky,pokud by jsi měla zájem tak jednu můžu podarovat,ale jak říkám obsahují malinko ty kortikoidy,zkus nejdříve tu linolu a pořád promazávat a uvidíš jak nezmizne tak ti dovezu mastičku.
25. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
oki tak já jí koupím tu Linolu...ale docela mu to mizne po tom Pyriolu nebo jak se to jmenuje..to neva,že mu to tím mažu ne???mažu i excipialem.......no jdeme k DR za 14 dní,tak uvidím,zda něco na to dá taky
25. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
jsem nasraná....vybalím maso,včera koupené a smrad jak sviňa :frowning2: takže oběd neni,jídlo do práce na zítra taky nemá,tak jsem rychle něco vyštrachala z mrazáku a než do rozmrzne jsou vánoce :angry:
25. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
NO však uvidíš,ten pytiol nevadí.
To je na pytel s tím masem taky se mi stalo a kort v těch vedrech teďka,hele a ty nemáš rozmrazování v mikrovlnce? To je rozmrazené do 5 minut já tak pořád rozmrazuji
25. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
mám,ale nevím jakt o funguje :grinning: já to tak nikdy nerozmrazovala.... :grinning:

teda ta vyrajda mě točí..fakt jako jo..

tak jsem rozvařila meruňky...to je vůně :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Táta nám dneska drandí metrem, tak jsme zatím sami, ale staví se mamina - tak snad zase nebude perlit :slight_smile: bo se neudržím :grinning:

Jo a přidala jsem zase pár fotek, kdo chcete vidět našeho raubíře :slight_smile:

A Kubíkům fšecko nejlepčí xvátku :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj :wink:

Honzíkovi opožděně k 1. ročku vše nej nej :slight_smile:

A Kristýnce k včerejšímu svátku nej nej :slight_smile:

A Kubíčkum k dnešnímu svátku vše nej nej :dizzy_face:

Holky nemáte někdo recept na meruňkovou přesnidávku? Mám jich dost ze zahrady. :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
aji: děkujem..právě jsem meruňkovou dodělala :grinning: já jí dělám jen tak,že rozvařím meruňky a konečná..jo a mixuju ještě Kubčovi

Pepi: díky taky za gratulaci a Pepíno je boží jak spí s tím medvědem
25. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
AHOJENKY,

v prvé řadě bych chtěla popřát všem oslavenečkům, kteří mají svaátek, měsíčniny, ale především těm, kteří už oslavili své 1. narozeninky - ať jsou robátka zdravé, šťasné usměvavé a dělají všem okolo jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dočítat vás za ten měsíc opravdu nezvládnu, mohla bych proto poprosinkat a stručný souhrn událostí :sunglasses: ??? móóócinky děkuji :wink: Doufám, že jsou všechny dětičky i maminky OK a žádná mimořádná událost nenastala... :slight_smile:

Po příjezdu z dovolené jsme zapojili pc a krám jeden se rozhodl, že nebude fungovat :angry:. Odešla základní deska, a až dnes to máme opravené a já byla z té dlouhé doby skoro na mrtvici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .... mít tak svůj noťásek, to by bylo žůžo...no jo, ale kde vzít prachy a nekrást, že jo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Ale po pořádku. Na dovolené bylo úžasně, Tobík byl skvělý, krásně spinkal, krásně papkal a pil čajík, ale definitivně se mi tam odstavil od MM. Do té doby, se mi ho podařilo ještě alespoň 1x za den, nebo v noci nakojit, ale tam se už nenechal. Nejhorší na tom je, že mi odmítá jakékoli mlíko, už jsem vyzkoušela snad všechny druhy , dokonce i obyč plnotučné (ze zoufalství jsem mu tam zkusila přidat i granko - nechytla jsem se... :cry: ) , zkusila jsem mu ho dát i studené.....ale on nic, mlíko pít prostě nebude :angry: !!!! Ale jogurty a sýry baští....No jsem zvědavá, co nám na to řekne mudra.
Nevím zda je to tím mlíkem, ale malému normálně hrozně zešedla zubní sklovina. Na zubní jsme objednáni až na září, tak nevím co s tím. Holky čistíte už zoubky i zubní pastou, nebo pořád na sucho??? Další věc, která k nám přišla je ta, že Tobíkovi se asi před 2 měsíci udělala v podpaží asi 2cm tmavá pigmentová skvrna, po měsíci zasahovala už k prsům, no a do dnešního dne narostla už přes půl hrudníku, táhne se po celé ruce a začíná se objevovat na krku. Bobánek můj malý, až bude větší, tak se za to bude určitě stydět a bude mu to vadit a bude nešťasný, jenže dělat se s tím prej nic nedá..... :cry: :confounded:
ajiik, zkus mrknout na recepty.cz je tam sekce vaříme dětem, třeba tam něco najdeš
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.