• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
aji a pokud ti baštěj pudink,můžeš pak rozvařit s pudinkem
25. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
niky - jojo medvěd je obr kamarád :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Já dělám přesnidávku tak,že rozvařím jak je rozvařené přidám trolinku vanilkového pudingu na zahuštění a případně dosladím glukopurem,ale to většinou není třeba a Veru mě nakopla a taky už vařím přesnidávku :dizzy_face:

Marti tééééda,co na to říct? Chudínek malinký trápit ho to asi bude to jo,byli jste s tím u Mudry? Ty zoubky já čistím úplně od prvního zoubku a to pastou nejdříve od Weledy a teď elmax a dostali jsme na roční prohlídce fluor v tabletách na zoubky.Jo a k zubaři máme jít taky,musím objednat,ale zoubky má krásné čistě bílé.
25. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Pepi mrknu :wink:
Ty jo tady je bouřka taková menší,ale obr slejvák :confused:
25. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
maru: já to nesladím....a puding ještě fakt nedám :sweat_smile:
a jakou děláš???
25. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
mery - chjo taky to nemáte jednoduchý... budete ho muset vést tak, aby to nevnímal jako stigma ale zkrátka odlišnost, něco jako takhle si pánbíček v nebíčku značí výjimečné lidi, ayb je na první pohled poznal... a zkrátka aby dokázal odpálit debilní poznámky, který na něj určitě řada lidí bude mít... Napadá mě Forrest Gump s jeho "pro hlupáka každý hloupý." :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
holky dík já mám taky recept, ale chtěla jsem vyzkoušet i jinej

PŘESNIDÁVKA
3kg jablek ( jakýkoliv ovoce )
1/2 l vody
to se uvaří na kaši nebo prostě do měkka
Rozmixujeme a přidáme 30dkg cukru, 1 - 2 vanilkový cukry v trošce vody rozmícháme. 1 vanilkový pudink. Chvilku povařit a plníme do skleniček a sterilizovat 20min.

Ale dle mého názoru já osobně bych ubrala cukr
25. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Mery čístíme klukum zoubky dělaly jsme i pastou ale to moc nechtěli, tak jsme se vrátili ke kartáčku na prst :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
my čistíme kartáčkem s myškou, vždycky večer voláme myšku na pomoc :slight_smile: a pastu od Welledy máme taky, nejdřív ji zblajzne a pak to žudláme :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak pokračujeme ve včerejšku,odmítl všechno a vypil si 90ml nápoje,více jsem mu nedala,aby mi snědl polívku ale naděje si nedělám,ještě ožužlal 2 grahamové tyčinky a malinko sladkého rohlíku,ten kluk prostě nechce jíst teplo venku fakt není tak jedině ty zuby :frowning2:
25. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Maru - a co zkusit taková ta mlíčka od Nestlé či Sunaru? prodávají se po dvou 250ml tetrapak krabkách... je to drahý sice, ale když berou zoubky, dá se to i chladit, to je náš recept....
25. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
jj Pepi to mám taky doma a taky to pije takže to střídám právě dopoledne dávám ten jogurtový nápoj a jak odmítne i potom jídlo tak to mlíčko nebo to většinou dávám na noc pro větší zasycení.
25. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
a tu přesnidávku merunkovou jsem si dělala asi tak pro sebe,malý ji taky odmítl :pensive:
25. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
maru, klid, až vylezou zoubky, zas bude dobře
25. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky,
Mery, vy teda máte trápení, ale nechápu, že se objevila ta pig. skvrna až teď a že dorostla takových rozměrů. My jí máme od narození na levé ručičce zatím je pořád stejná, ale nejspíš poroste s náma. O zoubkách ještě nic nevím, tak neporadím my jsme stále bez zubu :wink:
Jinak mlíčka od Sunaru nebo Nestlé jsou výborný malej je má hrozně rád a jednou týdně je dostane i místo oběda. Hami už máme jen jednou denně, tak ať ho má víc. A dávám i studený hlavně v těhle vedrech nebo když někde výletujeme, tak je to taky super :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Už aby vylezli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako teď je na homeo takže o zoubkách kromě toho jídla nevím,kdybych mu je nedala tak by chudínek trpěl. ale to jídlo to je teďka trápení fakt že jo,dneska jsem mu právě udělala jeho oblíbenou zeleninovou polívku ještě nikdy ji neodmítl ať ho trápily zoubky nebo ne tak jsem zvědavá jak se s tím popere dneska a má ji mega hustou aby bylo v něm více jak mimo něj :grinning:
25. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Maru jj stoličky jsou svině svinutý :frowning2: ale hele už to bude, neboj

Pepa si teď hledá polohu na spaní a valchuje medvěda :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
No to teda jsou sviňuchy :angry: Mě přijde,že mu ani přes ten otok nemůžou vylézt :sweat_smile:
Pepa je sladký s tím svým medvědem,jsem zapomněla na fotky jdu mrknout :wink:
25. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
No to jsem předpokládala,Pepa a medvěd :dizzy_face: To je táááák sladké jak on se k němu tulí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A taky má krásné modré očka :sunglasses:
25. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky vše nej nej k 1narozeninám Honzíkovi od Janisi :grinning:
25. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Maru a co kdyby jsi mu to jídlo rozmixovala? Myslíš že by to nejedl? Že by ho to nemuselo tolik bolet :frowning2: bobíšek malej.
Filípek má taky pěkně napuchlá dásinka. A pořád spinkají usnily někdy po půl 10hod... tak to odpolko asi spát nebudou nebo nevím to bude masakr :confused:
25. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky, všechny po dlouhé době zase zdravím!!!

Oslavenečkům přeji Vše Nej k narozeninám a měsíčninám...

dnes jsem byla dopo v práci a Vašík byl u tcháňat

jsem se dnes dověděla, že na jeho první oslavu nebude tchýně a teta, Vencova ségra...
budou na Sardinii, dokud prý ještě může lítat ( je těhu ), tak tam bude do září a pak už bude do porodu tady
docela mě to mrzí, i když se snimi moc nemusím.... ale je to jejich problém, ne můj... ony budou chybět na fotkách

Mery, tak to je mi líto s tou skvrnou. a jak to, že tak pozdě? jsem myslela, že to děti mají od narození...
není možnost, že to zmizí? a z čeho se to dělá?
a je fajn, že jste si dovolENOU UŽILI!!!

Vašíkovi jsme koupila ten banánový Nutrilon, na střídačku, aby měl změnu a chutná mu... jinak dávám Hami
a teď mi baští krásně a 3x denně kaká, jak jí ovoce :grinning:

jinak dělá obrovské pokroky, ale to asi i vaše děti, takže víte jaké to je a že je super to sledovat.... :dizzy_face:

Maru, když nám rostou zoubky, tak Vašík také nechce jíst, až jsme z toho vždy hotová, ale alespoň to mlíčko pije a to je dobře, vždyť my také nemáme chuť když nás něco trápí
25. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
teda mě klepne...Jakub se naučil se na břiše točit dokola..a jak se tak hezky točí a točí,tak bleje a bleje a má záchvaty smíchu :grinning:

MAru zas nic nesnědl? chudítko malé :pensive:
25. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ale jo polívka nezklamala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Měl ji rozpučenou a fakt hustou takže snědl asi polovinu a musela ho dost zasytit,tak konečně něco! A co nebylo dostatečně rozpučené tak vyplivnul tak ho asi ty dásinka hodně bolí a jak musí kousat tak to vyplivne,takže Aji chce to určitě mix dokud nevylezou :wink:
Veru máte teď fakt blbé období :unamused:

Leni přesně jak píšeš jejich problém oni nebudou na fotkách a jich se budou jednou Vašík ptát kde byli :wink: Pokroky jsou obrovské já sleduji hlavně jak mě malý vnímá a ví co po něm chci,no nebudu popisovat co všechno se teď naučil jak píšeš všechny to máme doma,ale je to moc krásné období :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak už psinká koblížek a já musím žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
taky mě čeká žehlení :frowning2:
25. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Maru ted ti usnul a pak ti ještě spí odpo? nebo už jen teď?
mě vstal ve 12 a ted si tu zmoulal oci,tak jsem ho dala do pelechu,ale odpo potřebuju aby jeste spal :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ne pak už ne on spí teď už jenom 2x jednou dopoledne okolo 9-10h a pak nějak kolem té 13-14h :dizzy_face: Většinou dá dohromady 3,5h. Jenže Domi je už větší než Kuba,to mi spal v 5m ještě celé odpoledne v kočárku a dopoledne taky,to spal téměř pořád :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
no mě už toho v kočáře moc nenaspí....súal dopo od 9-12 a ted už byl protivka...ale nechám mu jen tak 30 minut..pak dám mlíčko a půjdem buď ven a nebo pak půjde spát doma :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Teda já bych ho nechala dokud by se sám neprobudil a pak ho dala dříve spát večer tak klidně i v 18.30h mě ještě teď někdy chodí spát Domi v 18h :sweat_smile: A fakt je jedno jestli jde spát v 18h nebo později vždycky se budí stejně a to okolo 6.30h dneska teda překvapil :grinning:
25. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.