• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
tak já dnes teda asi ven nepůjdu,opět bouřka a prudký slejvák je to tam jak na houpčce,mno jdu si udělat kafe a vytáhnu to prkno možná začnu i žehlit :grinning:
25. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Maru, tak to je super, že snědl trochu polívky. Unás je to totiž to samý a fakt je lepší to mixovat. Ale rohlík a chleba je v poho a chlebem si masírujou dásně :wink:

já včera žehlila a dneska se zase z balkonu směje další prádlo :angry: já pořád peru a žehlím :rolling_eyes:

pánové jsou vzhuru tak teprve teď jdou obědvat :angry:

Holky kolikrát denně vám dětičky spinkají? Mě pořád 2x denně
25. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak neusnul :grinning:
já ho dopo už nechávám a ve směs jde v 9 a vstane ve 12,tak dostane oběd rovnou..takže jakoby nemá dopolední sváču...to neva ne? má mlíko-obed-mlíko-svácu-mliko
25. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
hmm tady strašně fučí,tak nevím zda půjdu ven,zas bych mohla vyžehlit a né až v noci
25. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Aji on teda chleba nechce a rohlík teda jo,ale suchý a sám si škube. Divné,že nechce ani jogurt a přesnidávku :confounded: Tu polívku teda baštil krásně,ale větší kousky vyplivnul okamžitě. Aji spinká 2x taky :slight_smile:

Veru máme to stejně,mlíko okolo 7h pak jde okolo 9h spát a většinou se vzbudí až na oběd takže dopolední sváču taky vynechávám,stejně ji nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já už žehlím,no prkno stojí a žehlička vypouští páru tak musím no,ale budu nakukovat to bych nebyla já,mě to žehlení tááááái neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Krasnou sobotu holky, tak copak se tu dělo ten týden kdy jsme byla na dovče??? Co jste prodrbali :grinning:

Až budou fotečky, tak pošlu odkazík....... :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak prší..ven nepůjdu a pak vyžehlím až odpo usne.
taky nemá sváču?? já to neřeším,že jí nemá,hlad nemá...dostene ve 12 oběd a pak cca 14,30 mlíko a jde spát...v 5 sváču a na noc kaši či mlíko..střídám to
25. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Nemá sváču,prostě spí a on to teď stejně nechce a jak řekla mudra je obézní tak drží dietku :grinning: :grinning: :grinning: (dělám si s toho prču,neberte mě vážně)
Nemá cenu je budit na jídlo,když spinkají :wink: Oni kvůli toho neumřou :wink:

Kacm nic moc,téměř všechny jsme statečně odmrchovali,začali nás opět trápit zoubky a jinak vše při starém :sunglasses:

ty jo tu je buřina :confused:
25. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
hojky,

te´d jsem násilím uspala matyho,nespal od 7.30 a jako spát ne a ne..tak jsem se naštvala..on nemá vůbec potřebu spát.....

Honzíkovi od janisy vše nej k 1.ročku :slight_smile:

všem Kubíčkům vše nejjjjjjjjjj k svátku :slight_smile:

jdu dočíst......
25. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
u nás svítí ....
25. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
u nás už taky Gabi :wink:
A jeden koš požehlený,ještě jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak já přijdu a nokdo..

jsem si rozlila kafe :angry:

mery: vítej z dovolené zpátky,jsem myslela,že jste tam byli celou tááááák dlouhou dobu :slight_smile: a ta skvrna už nezmizí? to je už na furt? nedokážu si to pořádně vybavit..tak snad to bude dobrý.....

maru: u nás počasí taky tak..chvíli svítí slunko a za chvilku chčije..ven taky nejdu....jsem umyla kočár a večer mám službu na opschodí a zítra hlavní úklid dole..se mi tak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra přijedou děti..hurááááááááááá..ani nenapsali,včera jsem psala BM zprávu jako kdy přijedou,že nic nevím a nikdo nepíše,tak mi pak volal.......
25. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak žehlení...to prdím...vidím tady ten koš...no snad někdy jindy...
25. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
ajiik: ten cukr bych dala do přesnídávky podle toho ,jak jsou sladké jablka..taky dělám podobný z 5kg jablek..budu dělat na podzim,až budou padavky...
25. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
teda já přesnídávky dělám jenom z jablek..ale i z hrušek by byly dobré....... :slight_smile:
25. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jsem se zrovna chtěla zeptat kdy ti přijedou děti,tak to už je za chvilinku a budeš mít všechny doma u sebe :wink: NO já si pohrávám s myšlenkou,že skočím do DM až se malý vzbudí,ale právě to počasí je děsné chvilku tak a pak z ničeho nic bouřka a liják,nerada bych zmokla.
KOš se ztenčuje tak jdu dál tenčit :grinning:
25. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
je to počasí všelijaké..ani nevíš,kdy tě to chytne....
my DM přes víkend otevřené nemáme..tož v Karviné jste na tom lépe :slight_smile:

ze mně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
gab aloha....tak dětinky se vrátí..se těšíš co???

já mám doma ukňouránka uřvaného..vyhodit oknem :grinning: :sweat_smile: už aby se najedl a půjde spát a místo toho abych odpočinula,půjdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: od zítra jsem opět sama MM končí volno a zas 4 dny budu skákat kolem malého..mě to neva,ale jak je MM doma,tak je to fakt pohodička,stihnu víc věcí a hlavně něni vše na rychlo..dokud třeba spí :rolling_eyes:
jj..už se na ně těším :slight_smile: nejsem zvyklá být tak dlouho sama s Matym a myslím,že i Maty bude rád,až je uvidí.....
já tu nemám ani obchod :grinning: :grinning:

ach jo..jsem nějaká KO...poslední dobou nejdu spát dřív jak po půlnoci :frowning2:
25. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
niikkyy: to znám,já když je maty vzhůru pořádně nic neudělám,jen když spí a že spí fakt přes den málo..tak to tady taky vypadá..ještě Míša mě vždy zachrání....
25. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
niikkyy: já tak chodím pravidelně ,čučím 2 hodiny do PC místo toho ,abych šla spát,čtu akorát cipoviny :grinning:
25. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
takže když tě chytne mlsna,tak máš smůlu,co?
25. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
no Gab: já ještě nerv jak sviňa a už kolikrát mám sto chutí ho prodat :sweat_smile: nic ho neba a ječí a ječí

holky kolik by měli prckové mít mlíka za den v tom půl roce????

tak teď co mi udělal jsem nepochopila...je v lehátku a říkám,hmm nějaké ticho..juknu na něj a on se na něm přetočil na břicho a opatrně a potichu slejzal dolů..jukal na mě a když jsem ho zahlídla tak ztuhnul a dělal že tam neni..hluché dítě
25. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
no přesně,padám na hubu a stejně nejdu spáít
niikkyy: :grinning: :grinning: :grinning: šikula..už poutej
taky jsem nerv :grinning:
Tak my tu máme 2 Dm a obě jsou otevřená,takže jsme na tom lépe jak Holubičky a Frýdek jupíííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
Já teď měla 14 dní naprostou pohodu,Martin měl dovču,ale od včerejška v práci a někdy si postesknu,že tu není,že třeba by mohl udělat to a to a teď jsem ráda aspoň mám volné PC :grinning: Mě malý hoooodně spí takže já to mám na pohodičku :dizzy_face:
a mám požehleno,jupííííííííííííííííčko :grinning:
25. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
No musíš poutat veru,Kuba bude akčňák jsem šťastná za své pohodové dítě :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Já nejsem nervák fakt ne,takže o to lépe,ale mám teď trápení a nemůžu vám ho tu napsat,bych fakt brala aby se ten kůň zavřel jen pro nás :frowning2:
25. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
tak v Karviné je líp :slight_smile:
mně se nic nechce,počkám,až se malý vzbudí
25. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.