• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru:trápení přejde :slight_smile: bude líp :slight_smile:
25. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
gabi to je strašně složité,ono to nepřejde nikdy toto trápení
25. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
maru: tak nevím co napsat.... :frowning2: nesmutni...
25. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
jj já poutám,jenže dával ho tam tatínek :angry:
ježiši se posral no to je puch a břečka...to má z květáku
25. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
já chci taky klidné dítě....už tu zas řádí :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Nemusíš nic Gabi,to je v pohodě :wink:
Malý se vzbudil,jdu pro něj :slight_smile:
25. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak já jdu zkoumat net :slight_smile:
niikkyy: se nedivím,z květáku :grinning: a ty si odpočiň a nežehli,to počká...........

zatím.....
25. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
spí..jdu žehlit... áááááááááá MM mu nedal ponožky,zas bude jak led
25. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Děkuji všem za rady ohledně zoubků, asi už taky najedeme na pastu, zatím čistíme tím silikonovým kartáčkem na prst a občas mu tam hrábnu i normálním kartáčkem z DM (z takové sady). Nedávno jsme koupilli kartáček Oral-B pro děti od 4-24 měsíců, tak pořídíme ještě pastičku, jsem zvědavá, jak mu bude chutnat :slight_smile:

MARU - ty fluoridové tablety jste dostali na roční prohlídce?? Lukymu jsme je dávali už od půl roku, ale pro Tobíka jsme je ještě nedostali.
Chudák Domínek, přeji ať se mu zoubky brzy prořežou a má po trápení.... :pensive:

Ohledně pigmentové skvrny:
před měsícem jsem jí ukazovala mudře a říkala, že většinou to mají děti od narození, ale někdy se může objevit i později. Že to máme sledovat. Příští týden jdeme na roční prohlídku, tak jsem zvědavá co nám řekne na to, že se tak rychle zvětšuje. Naštěstí není úplně tmavá, je taková světle hnědá, jako by byl z jedné strany opálený a z druhé né.....

AJÍK - mě malý spí přes den podle toho, v kolik vstane ráno. Pokud brzy (kolem 6h) tak spí 2x za den po 1,5-2 hod a pokud vstane později , třeba po 7h tak spí jen před poledne 3-3,5hod :slight_smile:

A už nevím, co jsem ještě chtěla..... :confused:
25. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Koukala jsem na fotečky máte krásné :dizzy_face: :dizzy_face: V primorsku jsme byli před 2 lety před svatbou tak jsem si zavzpomínala,Aquapark super,že?
Tím kartáčkem z té sady malému čistím zoubky od prvního zubu a tablety dostal teď na roční :wink:
25. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
25. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
obklékla jsem sebe a malému,že jdeme ven a než jsem ho posadila do kočárku opět začalo chcát,tak to jdeme víte kam :angry:
Jo a meruňková přesnidávka dělaná dneska měla úspěch,snědl celé 2 misky,ale chlazené z ledničky předtím nechěl asik bo byla ještě teplá :dizzy_face:
25. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
V Primosrsku se mi fakt líbilo. Na příští rok plánujeme Kiten, já Bulharsko miluju :slight_smile: Hlavně proto, že je tam poměrně levno a má písečné pláže. Kde jste tam byli ubytovaní???

No to počasí je dneska na sr*čku, taky nevím co budu s malým až do večera dělat zavřená doma....
:angry:
25. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Přesně! ¨Do večera daleko a zabavit ho je někdy umění.
Hotel Belitza a vy? Taky bulharsko miluji takovou dovolenou si fakt užiješ jelikož se nemusíš vůbec omezovat! Taky se tam ještě chceme podívat i s dětmi :slight_smile:
25. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
ahoj, tak jsem zase kantáre z mámy, holky.... Přišla, když malej usínal, takže se zase vzbudil, učila ho "dělat indiány," takže s tím jejím jedákem to bylo fakt něco... Normálně jsem na uklidněnou sežrala tabulku Milky :grinning:
25. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Příště nepouštět do domu a být zabarykádovat.
25. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
jo a malej usnul ve chvíli kdy za ní zapadly dveře... Ještě jsem jí ani nezamávala, a už se uložil na bok a chrní ještě teď (šla na autobus 15.18)
25. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
My jsme bydleli v penzionu Praha. Snídaně jsme si kupovali, přes poledne jsme si dali něco místního (palačinky, plněné pečivo, pizu apod.) a na včeři jsme chodili po restauracích - pokaždé v jiné, takže jsme toho vyzkoušeli spoustu :slight_smile: pro Tobíska jsem měla skleničky.
25. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
No tak aspoň, že usnul. Já jsem v práci a hlídá tatínek. Malej má prý z dopolední práce rozražený ret. :confused: aspoń to není na mě.
25. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Maru, jestli tu ještě jsi, tak mrkni do IP :slight_smile:
Pepi - tak alespon k utáhání a unavení malýho dobrý, nééé??? :grinning:
Koukám, že máme přírůstek :slight_smile:
Ijacek - vítám Tě mezi srpňátky :slight_smile:
25. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Mery nevítej. Známe se už dlouho :grinning:
25. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
ijacek, mery - jo, spinká, musí se z toho zotavit. Zatím jsem mu nakrájela nektarinku, až se vzbudí aby si dal... A k tomu spinkání bych byla radši, kdyby spinkal, že se mu chce, a ne že je kantáre z babičky :confounded:
25. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
je vzhůru a živí se nektarinkou :slight_smile: žádný máma do pusinky, prdlajz, máma Pepínovi do ručičky a Pepíno sám do pusiky :slight_smile: šikulínek milovanej
25. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
ahoj holky tak jsem konecne tady, ale jako vubec se mi zpet nechtelo..tak jsem si to protahla jak jen to slo...vsude lip jak tady v byte s DD prijela jsem a uz mam zase depku z toho akorat..ale chci vas pozdravit...manzel i dite spi hmm dnes vubec nespala, tak usnula pozdeji odpo a vecer zase bude zajimavej no co pro jednou..stejne vstava v 6 at je to tak nebo tak :confused:
25. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
tak docitam pomalu ale jiste nastesti jen dnesni den, ale jako byly jste pylne to to pocasi je hnusne pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verusv my mame posledni tri noci takovy, porad se mele a knoura a budi se driv a ja jsem k.o. pak ji rano premlouvam, at jeste usne, ale da navic tak hodinku coz mi nestaci...ja jsem porad unavena ach joo....

ajik se ptala na to spani tusim, tak me spi vetsinou Kata jen jednou denne a to delsi cas nekdy i 2-3 hodky, minimalne tak hodku a pul...

a Kubickovi oslavenečkovi vse nej k svatku.... :dizzy_face: a ostatnim oslaveneckum k rocku....nikkyy jen ti nevim s temi merunkami bych asi byla opatrna...neni na ne malej jeste ?? :confused:

a adi krasny pupik pro Danecka.... :slight_smile:
25. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Lis vítej zpět :wink:

Domi má na líčku modřinku a já nevím z čeho :confused: A jak se včera kousl do ruky tak tam má taky super modřinu to je jelítko,celý tatínek :sweat_smile:
25. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
ahoooj Maru ty joo dite i manzel porad spi..kdy jako pujde spat? to bude karaoke vecer..tak jsem pocetla holky Kata ted porad kandi ale jako ona celou tu dobu co jsme byli u babi s dedou jedla boruvky no snedla jich snad stovky a ja se bala, jak bude zazdena a ona po nich kandi jak diva ...uplne cerny hovnous bleee :confounded:
25. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
jo a mery mam kamaradku ona kojila snad do 8 mes plne a ted jeji dite nechce absolutne zadny ale zadny mliko proste zadnou znacku nic...takze to do ni nedostane a nedostane..dr. rekne ze blby, ale jako nerekne uz co s tim delat...takze asi se snazit davat ty jogurty a jiny mlecny veci, aby to vykompenzovalo :zipper_mouth:
25. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.