• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
uz nikdo? Maru kde jsi? no nic jdu budit rodinku asik to takhle nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
kde jste vsechnyyyy?
25. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
zabavuju Kubču..je strašně protivnej a zdá se mi teplej...furt kašle a nevím zda to jen dělá nebo jako fakt..trošku rýma,nechce ležet,chovat..kňourá....po koupeli ho změřím,zdá se mi teplejší :frowning2:
25. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Měla by jsi ho změřit Veru před koupelí,po koupelí může teplota zkreslovat :wink:
Už jsem tady,Domi už hajá a uvidíme kdy usne,dneska dostal puding a úspěch největší :dizzy_face: Snědl celou misku a 40 minut na to zapil 150ml :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Maru tak to zavist me K malokdy usne tak brzy...ale jako vetsinou do 20-20:30 spi... :zipper_mouth:

Nikkyy snad z toho nic nebude...
25. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
holky jsem prospala cely den.
25. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Lis někdy mi usne i v 18h a ráno vstane stejně okolo 6h,fakt jsem ráda mám chvilku pro sebe večer :slight_smile:
Adi tak to závidím já :wink:
25. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
maru no asi na me neco lezlo protoze je mi najednou moc dobre. Ale jinak ja spatne spim porad tak jsem si ro vynahradila.
25. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Dobře ti je z toho jak se krásně vyhajala :slight_smile: Máš nárok potřebuješ zásobu spánku budeš ho potřebovat :wink:
a Domínek už je v říši snů :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
maru teda mas tak hodne dite. Ja doufam ze ten nas raubir ude taky hodnej. :wink: No bojim se aby nebyl jako moje segra. :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
jj me vstava taky porad stejne, at usne v 19 nebo ve 21 hodin a to je fakt zvlastni...

chtela jsem se zeptat, jak jste na tom se zkusenostmi jizda s detmi na kole (chceme to vyzkouset a nevime, zda je lepsi helmicka a tak...no zase nevime, jak casto budeme jezdit), ale K mi vypnula pocitac :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je tak akcni ty joo usne dnes asi fakt pozde.... :frowning2: a nejhorsi je, ze bude zase urcite knourat a vstavat v 6 hodin...tak nevstavala ani jako mimino uff jsem porad unavena... :confounded:
25. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
u nás se už také spinká!!! usnul mi v náručí po mlíčku... tak jsme mu hned ostříhala nehty, jsem se snažila poslední dva dny a nechtěl, takže jsem musela poprvé ve spánku, jinak to měl jak kocour...

dnes jsme ani enbyli venku, bylo tak nějak všelijak, chvíli krásně a za chvíli přiletěl mrak a slejvák, tak půjdeme zítra
Véna mi po ovoci také srajdí

a dnes budu dělat borůvkový táč... už jdu na něj, mňam.. máme zásoby borůvek a ještě v srpnu dovezeme další, nechali jsme si je nasbírat....

Maru, hodím fotečky do albíčka....
25. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3068032&vReferer=

snad se to ukáže, každopádně to mám v albu!!! díky moc!!!!!
25. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
ten mantinel je kráásnýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Leni máme taky toto zvire z Ikey akorat v oranž :dizzy_face: peres ho normos v pracce? :confused: a myslim i u nikkyy jsem ho videla :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
já jsem taky pořád unavená... :frowning2:

leni: super mantinel..Maty mi zas vyhazuje neustále dudlíky......a kdo to má furt lovit z pod postýlky,to je ideálka :slight_smile: MARU jsi šikovná :slight_smile:

Maty už spí,ale to byl horor,stál v postýlce ,čuměl na dveře a řval,vždycky jsem přišla,položila ho a než jsem odešla už se stavěl a zase řval...tak jsem ho musela vzít do velké postele a jít ho uspat a málem jsem usla taky ,asi to dneska dřív zalomím......no začíná další super období......
25. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
má ho tady více holek..a já si tam zas koupila takového dlouhého pejska,ten je táááák krásný :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
gabi tak u nas je to takhle normos...usne v postylce ale musim byt v loznici s ni... :pensive:
25. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Lis já musím ve velké posteli,v postýlce si hned sedne a stojí......no moje nervy
25. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
jo to Kata taky ale kdyz tam jsem tak je to ok, ale kdyz odejdu rev a stoupani taky na to nemam nervy....ikdyz to chce pry vydrzet, ale ona rve klidne i hodku a to mi za to nestoji..tak snad casem... :unamused:
25. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
lis tak tak :slight_smile: nemám na to ,ho nechat vyřvat,stejně by řval furt...
25. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky.

Aný se dnes řachla o topení, má bouli a na ní modřinu, takže vypadá fakt perfektně :confounded:

MARUŠKO, zrovna dnes jsem si říkala, že bych vám sem náš nejnovější a dooost veliký problém napsala, ale že nechci aby si to přečetl někdo jiný, tak nemůžu. Ale aspoň vás poprosím, aby jste nám v pondělí drželi palce, to budeme vědět jestli to je v pr***i nebo ne.
Takže tobě taky moc přeju, aby se to nějak vyřešilo a nebo alespoň se z problému stal malinkatý problémek. :slight_smile:

MERY, vítej zase na koníkovi, fotečky jsou úžasný, je vidět že jste si to užili a spinkací Tobík zachumlaný na pláži nemá chybu!

LISOUNKU, to je dobře že sis u rodičů dáchla. Škoda jen, že Kaťulka má teď špatný to spaní.... :unamused:
25. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
jůů Leni díky za foto :dizzy_face: A sedí tam dobře? nekrčí se ti někde nebo nečouhá? vypadá to hezky :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
ježiši Veru copak se děje??? škoda,že se to sem nemůže napsat :pensive:

tak se najedl..vypil 210 mlíka a usíná :sweat_smile:

choval tatínek a u něho plakal a chtěl furt být zas u mě..masakr :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Maru jsi sikula :dizzy_face:

jsem ted nepochopila o co jde jake problemy?? :confused:
25. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
nikkyy. bude mamanek jako nase deti s Maru :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
jsem si moc nedachla ale jako alespon soukromi a svoboda a tak :cry:
25. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
jj to bude...MM je pěkně vytočenej že u něj řval a natahoval ruce na mě :sweat_smile:

já taky musím vyfotit matoš od Marušky.....máme s Půem :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
LIS, no právě, že stačí jen to nemít DD za prdelí a i to si člověk odpočine....
25. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
A já jdu spát, jsem úplně vyždímaná. Tak dobrou, klidnou a dlouhou :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Veru už jsi ho dala malému do postýlky?
25. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.