• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky. Moc všem děkuju za gratulace, tak už máme doma velkýho kluka. Byli jsme dneska na ostříhání a je to normálně blonďáček, mu ostříhala to číro, co měl dlouhý ještě od narození a šup je celej blonďatej. Tak papa
25. črc 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, dneska u nás bylo docela příjemně, sice trošku přeháňky, ale prochajda byla a bylo to fajn. Tonda teď z kočáru pokřikuje na lidi, tak je to docela sranda, dneska jela kolem nás v kočárku holčička a on na ní z blízka zařval tááááá ta, až se trochu lekla. Pořád mu vysvětluju, že všechno, co vidí prostě není táta, ale je mu to šumák :grinning: , celou prochajdu ječí tá tá ta, tá ta.
Jinak Maru, Veru, je mi líto, že máte nějakou sviňuchu problém a nejde to se z toho aspoň vypsat, ale je fakt, že číhat tady může kdokoli, tak raděj pozor.
Lis, taky chceme začít jezdit na kole, právě se poohlížím po cyklosedačkách a helmičkách, zatím se mi líbí cyklosedajda polisport bilby, musím mrknout, jestli je v nějakých testech, ale má 5ti bodový zapínací systém a není drahá. Vozík nechci, zdá se mi že je to dítě strašně u země a připadá mi nebezpečnější, ale to nemám nijak podložený, ani nemám nikoho, kdo by s ním měl zkušenost, ale myslím, že Ajík ho má, tak třeba ti řekne, že je to fajn.
25. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jo Lis a krokouše máme taky,ale ještě jsem ho neprala :slight_smile: :sunglasses: !
25. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
peti prijemne? u nas hnus temer celej den jela jsem od nasich a vubec jsem chvilema nevidela na cestu jak lilo a sterace to nebraly... :unamused: jo a jinak taky rve porad tata tata tata...a to na cokoliv...na psy, na dedky, na vsechno :sweat_smile:

no my vozik taky nechceme, tady ve meste bych se bala, vzdyt co kdyby nekdo do nej nalitl to mi prijde fakt jako masakr...my ted mame cyklosedacku pujcenou na dovcu, tak vyzkousime...a prave nevim jak tu helmicku..asi je to bezpecnejsi ji mit...jenze co kdyz nakonec nebudeme jezdit nedude se ji to libit (coz si nemyslim, ale stejne)...fakt netusim..jsou to docela drahe veci :confused:

Janis ja zapomela taky jeste preji Honzikovi vse nej a napis jaka byla oslava..co darecky a tak...no neni to mozny vzdyt pred rokem jsme holky rodily ty blaho :astonished:

Jinak Kata uz asi 10 minut spi ale jako zahul teda...uz vickrat asi nenecham ji takhle spat, to radeji vydrzim hrozne zabavovani protivneho ditete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
25. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
ja ho taky neprala a my prave nevime co to je? To je krokodyl? :grinning: no manza vymyslel pracovni nazev PRASOPES, jako ze je to neco mezi :sweat_smile: a ja jsem myslela, ze je to hroch :sunglasses:
25. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo tak uz to chapu zelene je krokodyl ale my mame oranž to je asik ten hroch :grinning: kdyz ty barvy teda nesedi proto me to mate :grinning:
25. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
lis: já hračky normálně peru na 30°..jako plyšáky :slight_smile: krokouše do bubnu narveš...

měla jsem jít vytírat chodbu na poschodí,ale maty mi zhatil plán,nespal..teď už spí..já ho do 20.30 uspávala...a mám dost..kde je to dítě,co tak hezky spalo večer? přes den moc nespí,večer řve....jako jak tu někdo píšete,že vám dítě usne u jídla a přenesete do postýlky,tak to se mi ještě nestalo a ani nestane,předevčírem spal za celý den 1/2 hodiny a večer měl problém usnout,já chci taky,aby někdy tak odpadl... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
gab: taky peru hracky, ale jako netroufla jsem si na tuto potvoru jeste jak je dlouha :unamused: a neves hlavu, me Kata taky jen tak neodpadne u jidla stalo se to snad jednou.. :astonished: ja ji ani nemohu ostrihat nehty..proste se nenecha...a malokdy jako nejak usne, takze to ma opyzlany....ona se brani jak nevim co :frowning2:
25. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak nejsem sama :slight_smile: no a stříhání nehtů? problemos..musím zabavovat,zpívat,nebo mu říct: " kde jsou obrázky?" to ví..koukne na stěnu na obrazy a já ustřihnu jeden nehet :grinning: a má to vždycky hrozně ostříhané,doupravit už nezvládám,ve spaní jsem mu to stříhala,když byl malinký, jednou jsem ho i střihla bobka... :frowning2:
25. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
hmm tak to u nas nic nezabira..vezmu ruku a ona cuka a cuká, takze nemohu nic...zatim jsem teda nestrihla, ale ma nehet na 3x a kdyz to doroste vypada to opyžlaně proste :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Gabi, vím přesně o čem mluvíš, Tonče nespí přes den vůbec, pokud nejdeme ven a večer usne až o půl deváté, nechápu, že nepotřebuje spát.
Lis, helmičku u nás mají slevněnou na tři sta, takže ji koupíme, Tonda ji měl už na hlavě a dobrý, myslela jsem, že se bude snažit ji sundat, ale dobrý, on totiž všechno rve z hlavy dolů, tak jsem se docela divila. Bála bych se vyjet bez helmičky.
25. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
peti: ja se taky bojim prave...no jenze u nas nejlevnejsi tak 800 kc :unamused: a servat si ji taky urcite bude chtit :angry:
25. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
a nechapu jak mohou ty vase deti nespat...to by Kata ale nevydrzela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
z takových akcí jsem totál vyřízená..to samé čištění nosu nebo přebalování..uši,tak u těch drží a ani se nehne...
Lis a nehty u nás jsou to samý, on má i v té pracičce tak děsnou sílu, že mu ji neudržím a stejně řve jak tur, tak stříhám jedině ve spánku, jinak to u nás nejde.
jo a prebalovani to je presny...uz me to otravuje prebalit se necha jen rano, protoze ma dobrou naladu, ale jako natrit pipku tekouci rybilkou je fakt o zivot... :frowning2: je to na nohach,rukach a vsude.... :angry: a ve tme uz je neostriham jedine kdyz spi ve dne,tak nabehnout a strihat..to zkusim asi :wink:
25. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
no nespí..málo..v kočáru vůbec :frowning2: s takovou doma nic neudělám,no snad se to změní...
25. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
já jsem taky zmazaná a věčně to má na nohách,několikrát už mi bouchnul nohou do krému,tak že měl nohu celou od toho...to jsou situace,kdy končím a už nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
peti: jako vůbec nespí?
25. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
to je silenyy to bych byla sediva..me spi v kocarku na balkone a to kdyz nahodou nespala odpadne kolem 18 hodiny, ale to se stane malokdy...jednou jsme byly u kamosky na zahrade a ta jeji holcicka nespala a Katu jsem dala do kocarku nicmene slysela nas si hrat a byt v bazenu, tak nespala...a pak jsme jeli autem to hned usla a domu jsem ji nesla pres rameno :grinning:
25. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
to bych chtěla zažít :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
proto me stve ta Rybilka me ani ten smrad nevadi a prijde mi ok, ale jako jak tece tak nevim co driv jestli chytat Katu z prebalovaku (ted mi šteluje obrazky nad nim) anebo utírat rybilku co mi tece mezi prsty a odkapava vsude..bleee :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
až přijede Míša řeknu jí,ať mi koukne na vlasy..třebas už tam šediny mám :grinning:

Maty v kočáru vydrží ležet,pokud kočár jede,ale neusne,on se kouká..nechápu,jakmile kočár zasr´taví,už sedí...
25. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
lis: no dobrá komedie :grinning: to je blbé,že to teče..to bych byla na nervy
25. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
no Kata uz mi neusne zase ve meste to je fakt narocny, takze kdyz chci aby spala jedine na balkon nebo za řevu v postylce..ale jako v kocarku usne hned...polozim a do minuty spi...je zvykla...jenze ne ve meste tam se deje uz moc veci a porad se dere nahoru
25. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Gab, jsou dny kdy dá třeba dopo 20min, ale většinou nespí a odpoledne jedině venku a to spí 1,5h max 2h, ale když je hnusně a nejdeme ven, tak nespí, tak si dovedeš představit, co s takovým pokladem doma udělám :grinning: !
25. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
peti a musis jako vozit, aby spal? :confused:
25. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Lis, no musím, chodíme denně 8km, kolem rybníka :slight_smile: .
25. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
ty voe :astonished:
peti: to je na mašli....to jsou i u nás takové dny,když sedíme doma...on by furt chtěl chodit za ruce,jsem z toho strhaná,jinak když ho dám na zem,tak se doplazí nebo už i na čtyřech přijde ke mně a zvedá ruce,jako že chce nahoru,prostě ,a´t sedím nebo něco dělám,furt se sápe po mně.....
jéééééééé já se tak těším,že přijedou ty děcka, a že mi Míša pomůže aspoň trošičku,za ten týden jsem fakt OK,jako hodně věcí se naučil...paráda,ale ve spaní se strašně zhoršil...
tak to musis mit postavu jako modelka :grinning:
25. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.