• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis: mně maty by neusnul ve stojícím kočáře
25. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
no vidíš, furt tak šmajdám a tlustá jsem jak bečka, kdyby z toho aspoň člověk zhubl, ale to ne, to bych snad musela chodit maraton :angry:
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
a balkon nemám :frowning2:
dneska jsem táhla 4 poschodí kočár nahoru,abych ho umyla a vysála,no takový sajrajt,těch drobků... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
spani se nam taky zhorsilo to noční spani :pensive: Kata leze dlouho to vite, ale ted chce taky porad chodit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdyz nechci nebo uz toho mam dost, tak rve a sape se na me...a to ona se sape jako porad a mam mam mam ufff nekdy jsem hotovson :confounded:
lis: přesně jak u nás a kňourá a musím ho vzít za ruce...
25. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
jo taky jsem ted myla u nasich kocar nejde vyprat, tak jsem to drhla vodou a dobry..jinak ho mam v byte a luxuju porad...K ted dostava prazdne kornoutky na zmrzku...rikam si ze je to bez cukru a ona to cele rozkouše...a je spokojena.... :sunglasses:
25. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
jé ja místo KO napsala OK..jsem magor :grinning:
25. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
já něco vydrhla žlučovým mýdlem,hlavně to madlo
25. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Gabi, to je vysílením :sunglasses:
peti: jj :slight_smile:
mas na to narok gabi :wink:
25. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahojky tak nakukuju jestli tu někdo je vítám vás
25. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
No nic, děvčátka, musím jít, zítra chceme vstávat brzo, MM nastavil králíky z klobouku(to je naše budící melodie - mimochodem, je to děsný po ránu) na 5.50, chce mi udělat radost a vezme mě ráno na cyklostezku, abych si mohla zabruslit, když tam nikdo nebude a on s Toníkem budou courat. To jsem magor, co? O půl sedmé v neděli na cyklostezce, no říct mi to někdo jinej, taky si ťukám na čelo :grinning: :grinning: :grinning: .
25. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahoj ali zrovna premyslim, ze pujdu spat rano zas bude krusne :unamused:
peti ufff :astonished: :astonished: to ja bych radeji spala teda ale jako jsi dobra :sunglasses: :wink:
no já jen nakukuju :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
a Tomika budite taky? :confused:
25. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Lis, ale houby, jsem blbá, ale když to bruslení je fajn, jenže neumím brzdit a tak v běžným provozu je to o držtičku :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
:grinning: peti dobry...tak snad budes mit dobre pocasko...to nevim, zda by to pro me manza teda udelal :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ma muj obdiv...
25. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Lis, no jo Tonče bude taky vstávat, ale tomu je to fuk, stejně je vzhůru v 6.20, tak to zvládne o půl hoďky dřív.
25. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak ja taky jdu..dobrou noc a peti dobre si zabrusli..paa :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Lis, no jo jenže já mím doma hroooozně moooc hodnýho chlapa :slight_smile: :sweat_smile: !
25. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobrou holky!
25. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Lis, dík, dobrou :slight_smile: !
25. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
peti. v takovou dobu ještě spím a nejsem schopná ani vylézt z postele
tak hezké bruslení :slight_smile:

jdu taky do sprchy a spát...
25. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojte, nakukuju, ale vidím, že už jste šly všechny spáát :frowning2:
25. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
My jsme dneska unašich, potřebovali s něčím pomoct, jak tady píše Lis, máme to stejné, Bibi taky pořád chce chodit, když náhodou spadne, vzteká se, dneska už se ji dařily 3krůčky samotné, dělá pokroky, šikulka :slight_smile: , příští týden chci zajet koupit botičky, ať už může chodit i venku....Jinak je to taky s ní únavné, hlavně, když jsme jinde a ne doma, neumí se tak zabavit, špatně usíná :frowning2: , ale miluje tatínka, je to zajímavé, vždycky chce být s ním a když náhodou odejde, je zle...ale aspoň, když je manžel doma, si taky máma odpočine :grinning:
25. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme vzhůru :slight_smile: dneska měl brouček blbou noc, od půl jedný do půl druhý plakal a nebyl k utišení, jen na ruce u mě nebo MM, prostě stoličky, no... a v 5.15 se vzbudil na mlíčko a prý už by to stačilo....
26. črc 2009 v 05:41  • Odpověz
Dobré ranko,
naše noc bááááájo,ty jo on se za celou noc neprobudil ani jednou až přesně v 6h ráno,ale to jsem ho šla upusinkovat za tak super noc :dizzy_face: :dizzy_face: nemít homeo tak taky asi chovám a utišuji Pepi,můžu jen doporučit :wink:
Teď kouká na kravičku Conie,jsem mu to pustila po asi 2-3 měsících a on si normálně lehnul na koberec,dala jsem mu polštářek a kouká :sweat_smile: On už je taáák velký a rozumný.
Holky můj obdiv s těmi nehty atd. já mám fatk klidné dítě,normálně mu vezmu ruku a říkám šmiky šmiky a on se kouká jak stříhám,nehty má hezky ostříhané protože fakt drží to samo a nohách,třeba u 7-8 nehtu už kope nohami,ale ase stačí něco ukázat říct a už drží. A přebalování jako kdy,většinou utíká ale jak mu dám flašku do pusy nebo něco co si prohlíží v ruce tak drží.
A sápe se po mě taky to jo,stoupne si,ruce nahoru a mam mam jak píše Lis,to samé prostě. Kdekoli jsem tam si stoupne o moje nohy,stačí podat dva prsty a on se vyšplhá na horu a už mi dává pusinku,on mě pořád pusinkuje otevře pusu a oslintá mě a ne jednou,ale i 10x po sobě .líbí se mu jak vždycky udělám jéjéjé když mi dá pusinku,ho žeru brouka :grinning:
Lis helmičku neporadím nemám ani kolo musím si koupit,ale za rok se na to chystám no spíše MM já budu těhu :sunglasses:
26. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Holky - omlouvám se za román, klidně to přeskočte, ale vypíšu se vám sem ze včerejšku s maminkou... resp. zkopčím to sem z "moje matka je horší než tchýně"....

Ahoj holky, tak tu včera maminka zase byla.... omlouvám se za román ale vypíšu se tady z toho - kde jinde než v tomhle tématu že...

Přišla cca ve 12.30, což je doba kdy malej usíná. Logicky - slyšel zvonek, probudil se, ale kdyby ho nechala, tak zase usne... Jenže ona začala tím svým jedákem "Jožule, ty moje žlato, bába je tu," a malej už nezabral. Pořád mu vyndavala dudlík, "abyšem viděla jak še krášně šměje", nutila mě dát mu napít (asi tak během deseti minut třikrát), když viděla že jsem vyndala pití z lednice, tak mě sprdla, že z toho nastydne a že mu to pokaždý mám dělat čerstvý, žádný přes noc v lednici. Vzala pak malýho na gauč mezi nás, což pro něj je signál že se bude hrát na "FLorenc" neboli přestup od jednoho k druhému. Nedala mu chvilečku spočinout, mezi tím mě školila že mu nemusím žehlit abych si usnadnila život. Na to jsem jí řekla že nechci aby byl jak vandrák, že mu to ráda vyžehlím, chci aby mu to slušelo. Na to jsem se dočkala odpovědi, že všechny dětičky jsou jak vandráci, že je jedno jestli zakydají vyžehlený nebo nevyžehlený - nechápu... Sedla si ke koši kde to prádlo mám, a začala ho uhlazovat a skládat. Silou vůle jsem se ovládla, a říkám "to nemusíš skládat, stejně s to bude žehlit..." tak udělala takovej ksicht a nechala to bejt.

Táta měl včera vedlejšák, přišel až někde kolem čtvrtý, a malej našel na bobku tátovo tričko, tak si ho k sobě stáhnul a mazlil se s ním - "vem mu ho, on přece není zvíře, aby dělal takovýhle věci..." - to víte že jsem mu ho nevzala, protože věřím že z toho trička tátu cítil, proč mu ho brát.

Matička má dost vysoko posazenej hlas, takovej jedák, a když ho ještě hodí o oktávu výš na Jožule, to její žlato, tak mi z ní pak v hlavě bušej permoníčci... A včera to dovedla do dokonalosti tím, že ho učila "indiány" - takový to rukou na pusu a "uauauaua" - s tím jejím jedákem to fakt bylo něco...

Chtěla jsem jí udělat radost, tak jsem jí ukázala jak malej krásně ťape za ručičky, chtěla jsem jí ho předat, a ona "nene, já še bojim, poď ke mě, žlato moje," a nechodila s ním, přitom malej to má tak rád. Neopomněla zdůraznit, že teď teprve poznám co to obnáší mít dítě, až si ani na chvíli nesednu protože za ním budu furt lítat. Holka ví jak potěšit, že? Když jsem jí řekla, dej ho do ohrádky, a chvíli si ho nevšímej, on usne, tak ho tam sice dala - s výmluvným ksichtem že nebylo pochyb co si o tom myslí, ale furt chodila kolem a chytala malýho očima. Pak ho hned vyndavala, se slovy "on tam chudáček stojí jak žebrák u plotu, já se na to nemůžu dívat" - jo, on už v té ohrádce víc stojí než cokoliv jiného, ale není nespokojenej, a když je, umí to dát najevo.

Když už byla na odchodu, tak dala malýho do ohrádky a říká mu "Jožulko, já už ši tě vžít nemůžu, já už muším jít, víš," a ještě než to dořekla, už ho měla na ruce. Na mou klidnou poznámku, že takhle mu dělá akorát bordel v hlavě rozporem mezi slovy a činy, neřekla nic, akorát mu dala zase napít.

Odcházela tak aby stihla autobus v 15.18 - a ještě nebyla ani na zastávce, a malej odpadnul a spal hodinu a půl.
26. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.