• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky

Tak budíček ve 3...lezl si po postýlce,dostal čaj..usnul..pak myslím,že vstal v 5,ale to vstával MM do práce,tak mu dal čaj asi (já vůbec netuším,byla jsem KO) a vzbudil se v půl 8

luci:jéé dík,to mi vůbec nedošlo,že včera měl něco jiného nového,tak dneska nic nového nedat..děkuju

holky mám podezření na zuby...strašně slintá,je protiva...trochu rýma,teplotka byla zvýšená lehce..budí se v noci..kouše savičku....jo a z toho jeho cucání a kousání sám sebe má na ruce cucflek ale dásně zatím v klidu..tak nevím :sweat_smile:

Pepi: no pěkné..to je fakt na ránu.....něco podobného dělala tchýně jak tu v pátek byla..měl spát a ona na něj dělala blbinky,nespal,,ječel,byl unavenej...tvářila se kysele na vše co jsem řekla...pak jsem šla sama s kočárek a usnul do 5 minut..ale těch keců co bylo :angry: opravdu zabít

Maru: tak vyrážku na zádech skoro nemáme..Pytiol je kouzelnej :dizzy_face:
26. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
niky - já vím že to nemyslí zle, ale podle mě nemyslí vůbec....
26. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
jj já jsem to pak MM říkala,že jako je mi jasné,že ho vidí minimálně a chce si ho užít,ale jako má to hranice
26. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
jůů a Aničce vlasatici přejeme s Kubíkem vše nejlepší k svátečku :dizzy_face: kubík posílá pusinku
26. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno.

PEPI, máma je teda síla. Ale věř že to fakt nemyslí zle, jen jí prostě spousta věcí nedochází no. :confounded:

NIKY Anička moc děkuje! :slight_smile:
26. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
copak aní dostane?
26. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Má dalších 5 zvířátek do své sbírky. Vybírala jsem ty, u kterých jí můžeme říkat jak dělají :wink:
26. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
no superka :dizzy_face: :dizzy_face:

já nevěděla co mu ještě koupit a potřeboval pyžámka,tak dostal ty a ještě od T. plyšáka Púa a knížku na kousání :wink: od nás teda......
26. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak to dostal hodně dárečků, to je super!
26. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
no fakt jsem nevěděla co koupit...prababi to vyřešila penízkama,že mám koupit papů nebo plenky...moje máti a ségra koupili hadříky...tchýně..no takovej ten nafukovací válec,dřevěnou závěsnou hračku,kterou mu dát nemůžu,je na drátku a pak penízky ještě,což jsem čuměla jako.....a od ostatních ještě nic,nebyli jsme u nich

ale Vánoce mám vymyšlený :grinning:
26. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
čauky,
mám děti doma.hurááááááááááááááááááááá :slight_smile: ráno mně vzbudili....

Aničce všechno nejlepšíííííííííííííííííík svátku :slight_smile:

musím jít.......

hezký den :slight_smile:
26. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
gab huráááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
26. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojky gabííí hura deti to prezilyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Aničce vše nejlepší k svátečku...holka jedna vlasata nase :dizzy_face:

Maru tak to mas tedy opravdu hodne dite, jak jsi psala..no ja kamkoliv prijdu, tak kazdy rika, ze to nase dite nam da jeste zabrat..no jo ale já chci hodnou holčičku :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
lis kde jsem tyto slova slyšela :grinning: taky mi to říká každej :sweat_smile:
26. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
nik to rikam porad ze mate xenu v panskem provedeni :grinning:
26. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Děkujeme.

GABI hurááá, teď je umazli, to budou mít radost :grinning:
26. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
ty jo ty dva se nesměj nikdy potkat,jinak bude konec světa :grinning:

mě se naučil teď že na bříšku se mi točí dokola...už přišel na to.že si přehmátne a točí se...včera jíme a on se asi 5x takhle otočil.ale fakt rychle...zůstal pak na místě,viděla jsem jak se mu motá palice a zeblil se :grinning:
26. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,

Verusv : Aničce přejeme k dnešnímu svátku všechno nejlepší a hodně zdravíčka :slight_smile:

Dneska jdeme taky přát babičce k svátku

Maru: já musím stříhat nehty když kluci koukají z okna jinak nedrží :sweat_smile: A dneska teda Filípek moc držet nechtěl :angry: Tomišek taky pořád pusinkuje je to moc krásný :slight_smile:
26. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak mě Kuba drží....kouká na to..říkám mu u toho co dělám,že dělám šmiky šmiky a on kouká a nebo čučí na telku u toho a pohoda
26. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
nikkyy jo me taky jeste drzela, kdyz byla takhle mala... :sweat_smile:
26. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
no taky čekám kdy budu za ním lítat s nůžkama :grinning: bojovka na pár dní :sweat_smile:
26. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Aničce všechno nejlepší k svátku a posíláme hudlánka,Domi dává krásné a nestačí mu jeden takže 100 Domínkových hudlánků pro Aničku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdu se za vámi trochu potěšit a zapomenout na trápeníčko :dizzy_face:
Pepi ad vlastní matka víme své :wink: Nemám co říct no :pensive:
26. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
jéžiš Maty je tááááák krásný v té košili jak stojí a jako Domi se bojí stát bez toho,aby mě nedržel za ruce,ale umí to taky a fakt koukám jak krásně Maty stojí :dizzy_face: A chorvatsko jéch to se děti měli krásně :dizzy_face: :dizzy_face: Vojta je fešák :dizzy_face: Jak mu říkáš zdrobněle kromě Vojtíšku? Vojtíčku? Vojtíku? :sweat_smile: Se ptám jeden z favoritů na jméno pro kluka :wink:
26. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
A Míša je ta s tou vestou nebo s tím zeleným kloboučkem? Asi ta vesta,co? :sweat_smile:
26. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
no MARU :grinning: :grinning: s tím kloboukem,ve vestě je jejich nevlastní sestra....
jj říkám tak všelijak..a ještě Vojti :slight_smile:
a děkujeme :slight_smile: jj,maty se pouští,furt by chtěl stát :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
já chci ještě fotky z chorvatskááááááá,Gabi halooooooo :grinning:
Gab: pěkné fotečky..jak tam vidím to moře už se nemohu dočkat až tam budem už jen 3 týdnyyyyyy olééééééééééééééééééééééééééé a jedemeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:

ale budete mi chybět :sweat_smile: hmm se optám na vodafounu,zda mi nebude net fungovat i tam,když tak ještě měsíc si ho nechám a pak zruším :grinning: ale nesmím to říct Tomášovi,by mě zabil ještě koníkovat tam :grinning:
Vojti je hezké :dizzy_face: No taky se nám líbí Matyášek :grinning: :grinning: Spíše teda mě :sweat_smile:
NO si říkám,že by míša tak moc vyrostla :grinning:
26. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.