• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ještě vás nemám dočtené,musím vařit,jen jsem tu dala něco a už frčím..njn,už mám zase lítačku pořádnou :grinning: ale jsem ráda..peru...vytáhla jsem Vojtíkovi osušku s kabely,no holky,ta stála,ta byla tak tvrdá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: To je prča no,děti se vrátili a je tu zpátky honička i s osuškou :grinning:

Veru mě budeš chybět,už brečím :cry: Dneska k tomu nemám daleko :frowning2:
26. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
maru: nemám te´d časík to tu naházet a není místo....
hele..stejně budeš mít Holčičku :slight_smile:
niikkyy: no jo,taky tě to čeká..uteče to :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
maru budu psát jo??

hele pojedem příští rok spolu ne? :grinning:
26. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Gabi jéžiš ráda bych,ale počítám s klukem,abych předešla případnému zklamání :sweat_smile:
26. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
tak matyá je můj favorit taky..ale u nás leda tak na psa :grinning:
26. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojky,

jdu vás jen pozdravit a popřát Aňulince všechno nejlepší k jmeninám :dizzy_face:

Doufám, že dnešní počasí bude lepší, než to včerejší, páč jsem se navečer vydala s malým na prochajdu a samo že jsme zmoikli :angry:

Tak přeji krásný den všem a já pádím vařit. Dočtu vás později.

papíík :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
jj stejně jako u nás - nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Martinovi se líbí Filip tak začínám uvažovat nad zdrobnělinami,pak Jakub ještě,ale to je můj druhý syn tak to asik taky ne,no a ještě Daniel ten se mi líbí hrozně,ale asi taky nemůžu je v rodině a dokonce od mého strejdy ten má 2 syny jeden je Dominik a druhý Daniel a i kdybych já měla Dominika a druhé Daniela tak bych byla už praštěná,Dominka jsem si prosadila toho jsem chtěla od roku 1998.
26. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Marti,dneska nesmí pršet chci vyrazit do tesca no ze 6 štreka tak nesmí pršet :wink:
26. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2969929&vReferer=

Ty vo.e Gábi to nejsi ty,že ne?
Přece matka od 3 děti nevypadá jako 20-cítka to určo nejsi ty :zipper_mouth:
26. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
hm a končím se samomluvou už jsem tohotu naškrábala dost :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
maru to neni Gabi :grinning:

hele psala jsem ti,že pojedem na dovču spolu příště :grinning:

Filip jo?? hmmmmmm a Jakub :grinning:
26. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
tak dneska tomu spánku moc nedal,vstal v 11 tak se napapal...ke konci už nechtěl a prevít se naučil s tím dělat kraviny,cucne do pusy mlíko.vyndá flašku,kouká na mě a začne ho prskat :angry: strašná prdel jak to všude stříká a padá mu to na obličej a já nadávám :angry: :angry:
26. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Jo aha teď to čtu,tak to nevím Veru budu těhu :sweat_smile:
není Gábi,že ne? :confused:

Hele a ta dovča není špatná však u nás je taky krásně tak můžeme někde nevím na chatku třeba :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
o jídle a kravinách mlčím,u toho fakt zlobí a je pryč moje hodné dítě.
jj Filip se líbí spíše Martinovi já nějak eee,ale Jakub se líbí oboum,ale můj druhý strejda (oba jsou od mámy bráchové) má taky syna Jakuba tak to mě od toho odrazuje
26. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ještě nakukuji, než vyloží Luky myčku :slight_smile:
Filípek byl můj favorit skoro 3/4 těhotenství. hrozně se mi líbil, ale manžovi moc né, byl mi ochoten ustoupit do doby, než mu známý řekl, že měli Filipa kcoura, který kousal a škrábal jak hrom, byl prej ludra....Pak jsem přišla na Tobiáš-Tadeáš. Tadíka zavrhnul a Tobíka jsme teda nechali......Ale nedávno byl Luky venku s kamarádem a já jsem šla do obchodu. Přiběhli za mnou a ten kluk mi říká - to je hezké miminko, jak se jmenuje??...říkám Tobiáš...a on: jé mi máme pejska Tobíka :grinning: :grinning: :grinning:
To si člověk nevybere, dneska normálně davájí zvířatům zvířecí jména. Kdyby jsme se měli řídit podle toho, aby jméno bylo jen člověčí , tak by nám asi zbyli na výběr je Zigfried a Hildegarda :grinning:

Maru - no to máš teda štreku, proč jdeš pěšky??? To by se mi asi nechtělo, já jsem líná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
já chodím všude pěšky i do hypru,kaufu a do nových lázní fakt všude :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
já mámn evlastního bráchu jakuba :grinning: ale skoro se nevidíme,tak neřeším

joo tady k nám by to taky někam šlo na pár dnů třeba..dobrej nápad :dizzy_face:

filipa jsem chtěla,ale maj tu psa filipa a pak jednoho kluka a to by už bylo moc
26. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
ty jo to dítě je magor...leží na břiše a snaží se sníst rameno :grinning:
26. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
boože MY máme a né MI...sorry :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
tak příští rok se domluvíme na společnou dovču,ju? u nás je taky krásně stačí 4 dny třeba :slight_smile: Já k moři s břichem bych 100% nejela nejsem hazardér.
Když já nevím mě se žádné jméno klučičí nelíbí tolik jako Dominik takže to prostě bude Dominik druhý :grinning: A holka tak můj sen je Natálie,ale ta je teď všude takže asi banán .. no mám ještě pár favoritek :wink:
26. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky chtěla jsem se vás ještě zeptat, nemáte některá zkušenost s těmi čajíky HIPP co prodává holčina tady na koníkovi??? Uvažovala jsem, že bych je objednala, má to za dobrou cenu, ale mám pochybnosti, tak nevím..... Díky za názory. :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Maru : Filípek eee ? :frowning2: Já mám Filípka.... :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Marti já kupuji přes MMB od hippu čajíky 400g za 87kč :wink:
Aji já to tak nemyslela mě se Filípek líbí to ee bylo že ho asi nedám,že se mi líbí jiná jména více,ale líbí se mi Filípek :wink:
26. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Maru, jasně já to chápu :slight_smile: je hodně moc pěknejch jmen... hned bych zase vybírala :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
No jako popravdě mě se klučičí moc nelíbí,holek mám spoustu favoritek,ale klučičí jsou hezká ale žádné mě nesrazí na kolena jako Dominik :slight_smile: mmch čekám až se probudí,venku svítí sluníčko :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Kluci teď jdou jíst zase stávali před chvilkou a pak taťka zachvilku vyráží ven a já zatím udělám meruňkový knedle a razim za nima a ještě musíme za babičkou přát k svátku
26. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Maru: to nejsem já,ale moje dcera :slight_smile: zas taková mladice nejsem...já se nerada fotím,ale někdy se vám ukážu zblízka,ale to až nějaká fotka vyjde :grinning: na všech vypadám jak debžo :grinning:

tesco mám taky pěšky na hodinu cesty tam,mně to taky neva,se projdu,ale horší to je nazpátek s naloženým kočárem a ještě k tomu do kopce..to je záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak samo mám Hypru i Interspar..no nevyberu si..vše ja na kraji města

mery: mně Maty pije vodu,já byla zoufalá a nakonec jsem zjistila,že vodu do sebe lije,už i sám pije z malé flašky,tak mám klid......

MARU a NIIKKYY ..dy´t můžete jet k móřu spolu,dy´t se znáte jako rodiny :slight_smile: to máte super..já příští rok taky pojedu,ale nevím zaco :grinning: BM chtěl,ať jedu s nima,ale to bych si neodpočinula,teď je Maty v blbém období....tak příště :slight_smile:
no a zas mi bojkotuje odpo svačinu,nic nechce,tak bude mít až kaši večer..to prdím....
26. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Amálka je krásné jméno :slight_smile: já chtěla Anežku....a mám Matyáška :slight_smile: tak snad se vnuků dočkám :grinning:
26. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.