• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky holky ja dostala 5kg merunek co s tim marmosku nechci delat protoze manzel ji neji tak myslite ze z toho muzu udelat pire a namrazit kus a kus jen tak?? diky za rady
26. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Já chtěla Natálku a mám Domínka :grinning:
No jo Gabi můžeme k moři spolu,to by bylo fajn,ale nesmím být těhu jak budu tak nejedu :sweat_smile: Jedině tady někde k nám :wink:
No já si říkala,že by jsi nějak omládla,ale jako dcera je ti asi hodně podobná,co? Já bydlím kousek od centra města,všechny obchody mám tak nastejno cca 20 minut a všude chodím pěšky,beru to právě jako procházku :dizzy_face: KOupila jsem tam malému auto od FP k svátku tak snad bude mít úspěch :dizzy_face:
26. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
já mám taky doma meruňky a dělám s toho přesnidávku pro malého a pyré určitě můžeš :wink: Budeš mít nanuka :dizzy_face:
26. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
marus a jak delas to pyre pac nevim jak ho mam udelat jsem jantar ja vim, ale vy jste uz zkusene tak se ptam
26. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
A ještě jsem chtěla říct,že dneska Domi krásně papá,snědl zatím všechno a hlavně plnou misku polévky :dizzy_face: Taky jsem mu koupila od Hami na zkoušku polévku rajskou tak jsem na ni zvědavá,jako já vařím z 90% pro něj doma,ale jsem spíše zvědavá jak chutná ta jejich :grinning: Tak jsem ji koupila a dám mu ji zítra :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak vlastně to můžeš udělat i jako přesnidávku a dát do těch nanučků z ikei a pak si doma lízat v horku,no rozvaříš úplně do měkka,rozmixuješ a zahustíš vanilkovým pudinkem,trochu povaříš,osladíš a hotovo :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
jj je podobná :slight_smile: teda všichni to říkají :slight_smile:
no příští rok tu bude asi hodně těhulek..jsem fakt zvědavá :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
No uvidíme jak se poštěstí holkám ... a mě doufám taky :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
všem se poštěstí ,neboj :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
maru je dekuji no tak to udelam to z tim pudingem toho mam dost a cukru taky. Dekuji ti moc jsi zlata
26. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
já se dneska prošla do BIlly ,udělali jsme si s kámoškou takovou procházku a zakončíly jsme to na náměstí na kafíčku :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
meruňky bych si dala..mňam :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak Billu mám blizoučko,ale nerada tam nakupuji zdá se mi tam draho :sweat_smile:
domi si hraje už asi 30 minut sám v pokojíčku jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží,ten kluk mě vůbec nepotřebuje :confused:
Adi není zač,já to tak dělám malému a nestěžuje si :wink:
gabus hm kaficko jsem mela z mamkou. No jako ja mam i broskve
Jo a ten puding si rozmýchej s vodou asi deci a pak to nelej až do těch rozvařených meruněk a klidně přidej ty broskve,malému jsem taky přidala :wink:
26. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
je tam draho,ale já se chtěla projít s malým..tak aspoň něco jsem koupila,kaufland mám kousek,ale tam mně serou ti lidi a hlavně důchodci..je tam furt plnio :angry:
za chvíli se budeš Maru nudit......si Dominiček vystačí sám :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
maru no super napad vecer se nato vrhnu ted jsem utahana.

no ja byla dneska s mamkou na nakupu koupit si neco k svatku no. A jeste mi chybi k narozkam.
26. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
hm a proto třeba zadělat na druhé :grinning:
jj v kaufu mě taky lezou krkem důchodci tak tam posílám Martina se seznamem :sunglasses:
26. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
adi: tak hlavně,že ti kafe v těhu chutná :slight_smile: mně moc nechutnalo,teda někdy vůbec....ale těšila jsem se na něho ,když jsem se vrátila z porodnice,to už jsem ho musela mít..se mi tělo vrátilo do normálu a obnovilo se mi všechno :grinning:
26. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
maru: jj :grinning:
26. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Zatím stihnul zapnout všechny hrací hračky a vyházet všechny hračky z krabic a košů,bordel neskutečný ale dítě šťastné a spokojené :dizzy_face:
26. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
já v těhu kafe nepila,celkově jsem dodržovala všechno co jsem měla,jedla jsem zdravě jako nikdy a malý stejně vylezl dřív,takže další těhu na to dlabu :grinning:
26. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
maru: no šikulík :slight_smile:

já musím jít za malým rarachem,už se nudí v postýlce :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
maru: žádné omezování :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
NO fakt žádné mimi si to udělá stejně podle svého :slight_smile:
Mám doma dýžeje,on tam vyhrává pořád na všem co hraje,prča :dizzy_face:
26. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
gabus holky tomu rikaji kakao to co piju. pac jedine rozpustne necelou lzicku a ctvrt vody a zbytek mleka. :grinning: :grinning: :grinning:

maru hlaavne ze mu je dobre ne???? no ja jsem to dodrzovala do 15tt a moc teda nejim sladke no.
26. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
maru chces ja mu poslu bubinek. :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Bubínek máme taky doma,ale ten ho nebere,dělá málo kraválu :sweat_smile:
26. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
marus aha tak to je spatnej bubinek, ale. :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak a Domi už spinká :sweat_smile: O půl šesté jsem mu dala čaj a on u toho usnul,jsem věděla,že jak ho nechám spát tak večer bude řádit tak jsem ho hned vzbudila,vzala na koupání a rychlostí blesku okoupala,usnul u mlíčka jak jinak :slight_smile: Koblížek můj unavený dneska spinkal o hodinku méně než obvykle a ta hodinka mu chyběla.
26. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.