• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
26. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Peti určitě nafoť nechám se inspirovat :wink: Jako a taky fatk žádná profesionalita,taky mi to občas ujede a někde nevyjde a zase tak rovné ty stehy nejsou :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Maru, tak zítra, uvidíš ten můj výtvor :sunglasses: :grinning: !
26. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
oki peti určo je to hezké se podcenuješ :wink: už to,že jsi to spíchla stojí za to :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ale jo, Tondovi se to docela líbí, myslela jsem, že to nevydrží jeho váhu, jak za ty kapsy bude tahat a dobrý, ještě nic neruplo :grinning: !
Holky, dneska ráno jsem byla na bruslích, to bylo super, nikde nikdo, jenom já brusle a vítr ve vlasech :grinning: :grinning: :grinning: ! Ne fakt to bylo fajn, ale abych to nepřeháněla, ujela jsem jenom tři km trošku do kopečka a byla jsem vyfluslá, jak po porodu :grinning: :grinning: :grinning: !
Tak dobrou, dneska to balím!
26. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
jéžiš to je blázen holka ráno o půl sedmé se projíždět s větrem ve vlasech :grinning:
Dobrou Petí a věřím,že se Tondovi líbí :slight_smile: A to si mu dala k postýlce? No zítra uvidím :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahoj holky, tak konečně mám čas sem skočit
za celý den nebylo kdy....

Aničce přeji krásný svátek!!!!

dopoledne jsme dospávala s Vašíkem noční nevyspání... takže jsem s ním zalezla v 10hod a vylezla přesně v pravé poledne, ale už bylo navařené, jinak bych si to nemohla dovolit....

a celé odpoledne jsme strávili v lese... děda jezdil s Vášou po cestách a my s Vencou lítali po lese a našli jsme plný koš, paráda!!!!

a trápí mě střeva.. nevím co to, je mi fajn, ale vždy jak se najím, tak do dvou hodin valím na velkou... takže jsme stále prázdná, hladová, ale prostě to nejde... chytlo mě to i v lese :sweat_smile:
ale byla jsme připravena!!!!

Maru, kapsář nádherný, tako o něm uvažuju, ale až bude postel a také uvidím jak bude vypadat pokojík... tak pak se rozhodnu pro barvu atd...
26. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
peti: jsi blázen vstávat v neděli :slight_smile:

maru: krásné..to je ale na stěnu,co? já myslela,že šiješ na postýlku :slight_smile: hodila by se tam více možná nějaká zelenkavá,ale jak není jiná....je to pěkné :slight_smile: Dominiček má fakt šikovnou maminku :slight_smile:

leni: v lese se to dá :grinning:
26. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj Leni,
já se chystám ho ještě vyšperkovat,jako převislé kapsy a aby byl širší a tak,no já kapsář dám určitě jak bude postel velká,aby na něj netáhlo, nebouchal se a taky jako ozdoba,vypadá to moc hezky na té zdi u postele jak je stejné povlečení třeba tak to je fakt hezké :dizzy_face: Nebo stačí jak jsou k tomu kapsáři 2 polštářky ze stejné látky a pokoj je jak cumel :wink:

V lese jste našli asi houby,že? NO jen sbírejte pořádně jsem četla,že když houbaři budou stále síbrat jako sbírají tak houby vymizí takže šup šup do lesa :grinning: :grinning: - nesnáším houby,hřiby a prostě fůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Střeva nepotěší tak si kup taky probiotika nebo laktobacily ty swiss holky chválí :wink:
26. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
No já právě tou zelenou udělala ozdobné švy,ale jiná látka fakt nebyla nevadí to bylo jen na zkoušku :wink: Gabi já už šiju na všechno i na velkou postel i na postýlku :grinning: a dneska jsem začala rychlozavinovačku :wink:
a jo je to na stěnu k velké posteli :wink:
26. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Kurňa tak podle fotek to vypadá,že Danýsek od Moniska už chodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď Moni přidala fotečky :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdu spát děvčata dneska jsem tu zavařila koně tak páčko :sunglasses:
a kdyby něco tak nic :grinning:
26. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky ... no zrovna jdu na vás juknout ... aby jste si nemysleli, že jsem se na vás vykašlala ... :sweat_smile:
Maru, no jo ... Dany už začal chodit ... teď v pátek mu bude rok, když jsme byli v 10měsích u dr. v poradně, tak jelikož se Dany pouze otáčel na bříško a zpět a jinak ležel jako placka, tak nám hrozila rehabilitace ... no a on před 3 týdny se začal ze dne na den plazit, dva dny na to lézt a potom se postavil na nohy a začal chodit ... ještě teda nemá takovou stabilitu, ale přejde si už sám po místnosti :sweat_smile:

Jak se máte? Průběžně se dívám do albíček na dětičky, že nám ale vyrostly co??? :wink:
26. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
maru: jsi šikulka :slight_smile: se neztratíš.... :slight_smile: dobrou :slight_smile:
taky jsem čučela,že dany už chodí :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Maru, koukám na foto ... Domínek má nový sestřih, viď? Je to velký fešák! :slight_smile: Jak ti držel u stříhání? A stříhala jsi ty nebo jste byli u holiče? :sweat_smile:
Dany vlásky má už docela taky dlouhý, hlavně teda ty vepředu, tak se už na něho taky chystám, že mu zastřihnu ofinku
26. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
moni: máte manekýna..je fešák :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
gabuse, díky :wink:
Mrkla jsem na foto, koukám, že máte za sebou dovču v Chorvatsku, jak jste se měli? A kde jste byli, na jakém místě? Byli jste autem? A co Matyášek u moře?
26. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
moni: já s Matym nebyla,jenom děti :slight_smile: já bych ráda až příští rok,až bude větší..no uvidíme :slight_smile:
26. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Hezký večer holky, tak jsme zpět z víkendu...jen jsem vás zběžně dočetla, ale hlavně vás chci pozdravit a všem oslavencům popřát vše nej, nej, nej...a nakouknu zítra! :slight_smile: Dobrou.
26. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Gabuse, to je strašný :frowning2:
26. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
jj strašné :frowning2:
26. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Monisku, tak to je Daneček šikulka, když už chodí :dizzy_face: , je to hezký chlapeček. Bibi chce taky pořád chodit a udělá už i pár krůčků sama.

Ten článek, mezec, bobišek malinkatý, neumím si to představit být na místě té matky, jasné, každý chybuje, ale tohle není sranda :confused: :cry:

Tady se už spinká, tak dobrou všem :wink:
26. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
ahoj holky... tak další týden před námi, zase blíž k roku, přijde mi že čas letí na zrychlený obrátky, taky máte ten pocit????
27. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ráno,
Pepi, no je to fakt fofr, taky si to pořád říkám, zvlášť teď jak se to blíží k tomu roku a furt na mě leze jakási nostalgie nebo co to je :sweat_smile: !
Maruško, tady jsou ty moje výtvory, ale není to žádná hitparáda :grinning: :sunglasses: .
27. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
No zapomněla jsem tam hodit ten odkaz, jsem matla :grinning:, tak tady http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3072344#navigator
27. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojky,
no Peti však to je krásné :dizzy_face: Jsi šikulka fakt,krásné zvolené barvy a sladěné taky parádně,no líbí se mi to moc,ti říkám že se podcenuješ,moc hezké to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni byli jsme u kadeřníka,malý držel hezky,koukal se jak padají vlásky dolů :wink: A Daneček je moc a moc šikovný,že to ta vzal všechno hopem předběhl spoustu děti,třeba i našeho Domčušku :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Jo a ještě něco,další noc bez buzení to je taková paráda :dizzy_face: :dizzy_face: Vstávalo se až v 7h takže spal 13 h :sweat_smile: No celý táta :zipper_mouth:
27. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj kočky,

dočetla jsem jen zběžně. Včera nás M. překvapil a vzal nás na výlet. Byli jsme v Babiččině údolí a pak se podívat za strejdou na Rozkoši. Prostě parádní den, užili jsme si ho jako rodinka pohromadě včertně Bony. Anička byla zlatá. Spát šla až před 22.hod, páč jsme až v půl desátý dorazili domů, tak jsem si říkala, že si aspoň přispí a prdlajs, vstávačka byla po 6.hod. Fakt nechápu :confounded:

MARU, ten kapsář je nádherný, celkově tvoje výtvory jsou prostě naprosto dokonalé!

A víc fakt nevím, tak pardon. Jo vlastně že chodícím dětičkám gratuluju a přeju co nejmíň karambolů.
27. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
27. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.