• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky,

maru: 40 x 60 cm polštářek, 120x 90 cm peřinka :slight_smile:
peti: tvoje výtvory jsou pěkné...jsi šikovná...hezky barevné :slight_smile:

veru: držím ty palečkyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:

peti: neuvažuji, přemýšlela jsem o té helmičce,ale nejdu do ní.....

a jdu dělat snídani..malý kouká z postýlky na ELMA :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
gabus, proč nakonec ne? tu přilbičku?
27. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
peti: zvládneme to i bez ní,ale určitě to je dobrá věc..ty pády jsou děsné.....
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky ženy

Tak nám asi začínáj zuby...už po 2 večery hysteráky,ječení atd..do pusy si nedal šáhnout večer...dneska ráno se mi vzbudil a oteklé oči chudínek a celkově je divnej...v noci 3x vstávačka na čaj a 1 šílenej řev,ale napil se a usnul...no jako mazec..je mi ho tak líto..teď si teda hraje,ale neni to on :frowning2:
Na noc jsem mu musela dát nurofen a po něm pak usnul teda.....

MAru super jak Domča hajá...si to s Kubou vyměnili koukám :confounded:
27. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
GABIKU díky!!!!

PEPI, my nebudeme.
27. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ježiši on je nějakej horkej...jdu ho přebalit,asi byl bobek a změřím
27. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
ahojky všem pěkné ráno
všem oslavenečkům přeju dodatečně vše nej k ročkům,měsíčninám a svátečkům... :dizzy_face:
a danečkovi gratujeleme k chození :wink:
konečně máme novej pc,tamto byla hrozná hirošima,dneska je tu krásně tak doufám že to vydrží
peti-no kapsář máš moc hezký s maruškou ste šikulky :slight_smile:
pepi-tu helmu my už nepotřebujeme,ale chtěla jsem jí ale už je na ní pozdě u nás,tak snad jí využijete
verusv-tak to si manža žehlil výletem né? :grinning: no hlavně že ste si to pěkně užily....
a jak se jinak všichni máte?ještě náký novinky???
jen jsem toi letmo proběhla očima.... :sweat_smile:
Muru, Gabi, dík, je to jenom takovej první pokus :sweat_smile: !
Pepi, myslím, že jsem tu helmičku viděla tady na koníkovi v inzerátech, tak mrkni, nebyla by to taková pálka. Já o ní teda nepřemýšlím, zdá se mi to zbytečný, ale to je jen můj názor :slight_smile: .
Ahoj kači, no malej zatím chodí za ruce, ale až bude trénovat sám, tak si říkám že to ještě může být aktuální
27. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
pepi-určitě,je to dobrá věc...my jsme taky měli už větší ůraz na hlavičce...těch bude jeste ale doufám že už né tak velký :sweat_smile: :pensive:
27. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
kači, proč myslíš, že výlet musel být žehlení maléru? :slight_smile: třeba jim táta "jen" chtěl udělat radost:wink:
27. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
kači mě se právě nechce riskovat, ta dětská hlavička je ještě tuze křehká....
27. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
jen mě to tak napadlo,ale určitě to udělal ze své dobré vůle... :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
zkoukala sem na rychlovku fotečky....moc krásný...děti jsou čím dál krásnější.... :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ránko, tak Kája spí na balkoně a já mám klídek na snídani...a taky koníka! :slight_smile: Vypadá to, že dneska bude krásný letní den, takže to vidím zase na lavičku v parku někde hezky ve stínu... :sweat_smile:
Pepi, my ani o jednom neuvažujeme, souhlasím s Peti, že je to zbytečné...teda u naší Káji by se stejně neujala, protože ta nesnese teď na hlavě ani čepičku, natož helmu... :grinning:
A na co jsem ještě chtěla reagovat...jo, všem dětičkám gratuluji k prvním krůčkům i chození... :wink:
Holky, já se nestačím divit, jak je ta naše Kája při chuti (hlavně jak tu píšete, že vám dětičky nechtějí jíst), protože ta teď sní cokoliv a nejraději má čerstvé ovoce, takže včera dlabala rybíz, švestky a dneska meruňky...taky má ráda meloun...jí vaše dětičky také čerstvé ovoce?
27. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
KACI, nene, my jsme si to tehdy večer pak vyřikali. A tohle byla asi reakce na to vyřikávání. Chtěl nám udělat radost a vytáhnout nás z toho stereotypu a DD.
27. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
ahojik sil-tak to je fajn že kájuš baští ovoce,jen tak dál....verča mi taky baští ovoce,má ráda všechno... :dizzy_face: ale vedou nektarinky a broskve to je bašta... :grinning:
verusv-tak to je fajn...to chce :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Kaci, já jsem ráda, že jí ovoce chutná...zrovna teď má švagrová problém s holčičkama (4 a 6 let), že jí nechtějí vůbec ovoce, ale pořád šmejdí po nějakých sladkostech! :angry:
27. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Pepova včerejší odpolední sváča: 1 banán na kolečka, 1 nektarinka na kostičky, a snědl tak 2/3 každého... :slight_smile: a dorazil se melounem :grinning:
27. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
usnul..huráááá
27. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
sil-jj já jsem taky ráda,no lepší nekratina než pytlík bombonů...no ale kolikrát to těm dětem nevysvětlíš že je lepší ovoce,já to znám od sebe taky sem prděla na náký jablko a vzala si radši čokoládu :grinning:
27. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
nikky-super
27. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, prosím držte mě při životě. Jsem KO. Včera jsem tu měla na návštěvě jistou pani. Ale k ničemu to nevedlo a MM ten je spokojený, tak proč by něco řešil. Jsem s nervama na dranc. Prý si popovídáme večer. Já do večera nevytržím.
27. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
IJACKU, doprdky, MM zase zlobí jo? :frowning2:
27. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
jani, nechceš přijet?
27. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
jani ale to je porad do kola.
27. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
ijacku, já měla pocit, že to tehdy skončilo....
teda tak jsem mu měřila teplotu,zdál se mi horkej a on se mi do toho vykadil a udělal mi to 3x :sweat_smile: ještě že usnul,bych ho praštila......ale on je chudítko tak oteklej a ukňouranej :frowning2:

Ijacku: no nestraš holka.....
holky teď si říkám jestli nejsem zbytečnej paranoik, když mu chci koupit tu helmičku... :unamused:
27. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Nikdy nepřestal. Včera jsem se držela dobře, dokázala jsem s nima normálně komunikovat a nějak i fungovat. A nedat na sobě nic znát, ale v noci.... Vezl ji domů a nevrtil se. Přijel až nad ránem a spal dole. Ráno mi nic neřek a že si povíme večer, ale já se asi do večera zblázním. Včera stále mluvil o tom že chce vědět jak to bude po rozvodu, že pak to bude boj a aby jsme pro všechny případy měla oba scénáře. O tom, že zůstane nepadlo ani slovo. Nevím jak dál... Už prostě nemůžu...
27. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.