• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jani hele tak se seber a prijed s klukama sem. Ale muj nazor znas ja uz bych odnej odesla davno
27. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
PEPI nejsi, Anča třeba mi hodně padala jak se naučila stoupat si sama a to ještě neměla tak vychytaný, tak vždycky kecla na prdítko a tam se neudržela tak hodila záda a zakončila to břinknutím se do hlavy, takže kdybych v tu dobu hlemičku měla, určo bych jí dávala. No a teď až začne chodit, tak spoléhám na to, že už padat umí, tak snad moc karambolů na hlavu nebude.
27. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Verus, díky za uklidnění :slight_smile: myslím že když teprve trénuje stání bez opory, tak je na helmičku akorát čas...
27. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Adi, Pep ano je to furt dokola a váš názor znám. Jen se nedokážu rozhoupat. Ono jiné je radit a jiné je to žít. A nejhorší je pokud ho i přesto milujete a to je ten problém a on na to hřeší.
27. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Jani - jak to bude? No jednoduše. Děti s tebou, musí ti zajistit bydlení, a setkání s dětmi pro změnu nebudeš bránit ty....
27. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Pepi Verus má pravdu, nejsi a pokud máš pocit, že jí Pepíno užije, tak ji kup! :slight_smile: Každá na to máme svůj názor, ale důležité je to, co si o tom myslíš ty! :slight_smile:
Jani, souhlasím s Jarkou...opravdu tohle nemáš zapotřebí, jsi hezká a šikovná ženská, tak proč si kazit život s někým kdo o to stejně nestojí a jen jsi díky němu nešťastná! :frowning2: Ale je to tvůj život, a to rozhodnutí je na tobě...držíme palečky! :slight_smile:
jani, já ti rozumím... ale milovat občas nestačí, když si z tebe dělá rohožku :frowning2:
Jani co nato vic rict nevim.
27. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
dítě mi zase voní, a nechce spát, tak možná po přebalení usne :slight_smile:
Ty jo IJA, to je mazec. Co mu zase ruplo v kouli(ch)??? To je takovej parchant a tebe si vůbec nezaslouží :angry:
Chce střídavou péči a na té trvá a trval vždy. Já si myslím, že to dětem ublíží. Pokud prý necouvnu tak o ně příjdu. Tohle jsme už kdysi řešili.

Helmičku kup, mě Honza na hlavu padal děsně, je pravda, že jen cca 2měsíce než se naučil si sednout.
27. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
ada, my, nezávislýma očima víme přesně, co má J. udělat... ale když se do toho "motají" city, tak je to těžký... ale pevně doufám že J. tu sílu sebere.
27. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Jani - pro Honzu ještě určitě ne, Kája možná už jo... Ale otázkou je až bude chodit do školy, museli byste bydlet blízko sebe, aby to měl od obou +/- stejně daleko do školy
27. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
No, Jani upřímně, on může mít sebelepší představy co chce, ale ty jsi matka a o děti určitě nepřijdeš a na střídavou péči přistoupit nemusíš...důležité je si najít opravdu velmi dobrého právníka a tvůj manžel se nebude stačit divit jak od soudu odejde s "holou prdelí"!!! :angry: Ale ty se pro toto řešení musíš rozhodnout a musíš si za tím stát, takže pokud dojde na lámání chleba, tak musí jít city stranou...já vím, že je to těžké, ale když už to došlo a zřejmě dojde tak daleko, tak ti nic jiného nezbyde, protože přece se od něj nenecháš zastrašovat!
27. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Jani to snad rika kazdej chlap co ho znam.

pepi ja to zazila doma, ale z opacne strany, ale bohuzel tata zacal chlastat a rozvod vzdy ublizi detem.
27. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Nezaslouží si ani mě a ani ji. Trápí nás obě a ještě se v tom vyžívá. Ona je o 10let starší a chce druhé dítě. Ale asi s člověkem na kterého je spoleh a který s ní opravdu zůstane.
Já jsem sice mladší, ale mám děti dvě a jsem bez práce (skoro). Tahá mě za nos 5let. Taky si to nezasloužím.
On chce být šťastný, ale to já taky a krom dětí nejsem šťastná už řadu let. Nevím. Prostě se potřebuju vypsat a vybrečet. Ráno mi projel mob. co jsem si psala ze sousedkou. Nechala jsem ho, ať vidí co si o něm mislí jiní a zná i jiný názor. Já jsem tam nic závadného nepsala a je mi to už fuk.
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
jani ja vim ze je to tezke, ale sil ma pravdu ted uz asi jde do tuheho. proste jde jen o to jak ty se rozhodnes.
27. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Jak já se rozhodnu, nevím, nejradši bych mu zase vše odpustila a zapoměla, že to bylo. Prostě jsem kráva a za pohlazení od něj bych dala cokoliv. Na druhou stranu už opravdu nemůžu dál. Zbláznila bych se vědět, že je zase u ní. I tak to vím a pomalu šílím. Možná právě proto jsem ji včera pozvala na oslavu Honzíkovích narozenin. Jsem krutá na sebe, ale chci vědět kdo mi a to třeba i o víkendech bude vychovávat děti. Ubližuju si záměrně abych přežila.... Nemá to logiku, vím. Nic v tomto manželství nemá logiku.
27. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
jani, nemůžeš někomu dát děti na hlídání aspoň na pár hodin, aby ses mohla v klidu vybrečet? a aby tě tak neviděly?
27. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky nebudu Vás otravovat svým nářkem, je mi zle od žaludku a nejsem schopná cokoliv pozřít. Jdu si hrát s Honzíkem, Kajka je venku. Dokud mám ještě tu možnost. Já na právníky nemám, on ano.
Jani, my ti tady můžeme radit jak chceme, ale to konečné rozhodnutí je na tobě! A propo, tak mám kolem sebe pár rozvedených známých a když máš opravdu šikovného právníka, tak je schopný vysoudit cokoliv...však kamarád platil své manželce výživné, protože ona prostě nepracovala, a to podotýkám neměli děti a dokonce jí platil výživné i na společnou kočku!!!! :sweat_smile:
Jani, má to logiku, velikou... tím spíš jestli víš že s ní opravdu bude, tak chceš vidět kdo se bude spolupodílet na výchově dětí.
27. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Jani, klid, neboj, zkus kontaktovat Naše dítě, nebo i tu blbou sociálku, občas má člověk kliku na dobrou ouřednici, a dětičky mají vždy přednost.... Jsi na MD, takže chlapec bude cvakat i na tebe, není to bezvýchodný, neboj
27. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Odpustit a zapomenout je to nejjednodušší, ale proti tvé důstojnosti... Zasloužíš si někoho kdo si tě bude vážit :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Jani, sice na právníka nemáš, ale jsou různé možnosti jak si ho obstarat...jsou nadace, které přispívají, různé organizace, které pomáhají ženám ve tvé situaci...poradí jak to řešit, kde sehnat právníka apod., tak se podívej po netu a určitě něco objevíš, přeci se od něj nenecháš zastrašit a nevzdáš to...děti jsou pro tebe důležité, tak bojuj, nejen pro ně, ale hlavně pro sebe!!! :slight_smile: Držíme palečky.
27. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Jjj, Pepi mě přeběhla... :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
jani jeste je tady instituce nevim jak se presne jmenuje, ale pravni pomoc zadarmo. tam bych zkusila se zeptat co a jak,.
27. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

holky moc vás obdivuju já bych nevěděla co dělat. Fakt máte muj obdiv za výdrž. Tohle prožívala moje sestra :pensive:

holky a jste šikulky s těma kapsářema na to si zatím netroufám nemám výdrž :angry:
27. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
ajiik - ale věděla, kdybys v té situaci byla, tak by sis poradit MUSELA. Ne možná kvůli sobě, ale kvůli dětem v sobě ženská tu sílu vždy vykřeše, i když má pocit, že ryje držkou zem...
27. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Souhlasím s Pepi...jen mě hrozně štve jak je ten dnešní svět zkažený a smutný, protože kolem sebe bohužel vidím dost manželství, které krachují na nevěře... :frowning2:
27. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.