• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
hihi já věděla,že Vás nalákám :grinning:

tady je moje pyraňa http://www.youtube.com/watch?v=DwFJZaA3Npg&feature=channel_page
15. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
nééééééééé Lis :angry: :angry: :angry: :angry:
Domi se zlobí,on měl Káťu domluvenou dříve :angry: :angry: :angry: A vyvinutej je taky pořádně :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Veru Kubík je sladký,stejně si myslím,že mu začínají zuby,na minulém videu slintal a tady žere pyraňu :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
teda blechu,pyraňa malá :pensive:
To je s toho úklidu jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabus Matymu vše nej.k měsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
no jo my uz jsme vlastne zamluveny :grinning: tak nikkyy smula Domik je kus a my ho chceme :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak se mi to líbí :grinning: :wink:
15. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
ale Kubik je fakt sladkej teda a jak je hodnej pry ze zlobi :grinning:

holky tak moje samotka pokracuje manza se zbalil a vypadnul na ten firemni vikend...se s nim nebavim..me tu nechal se starou raspli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Maru pardon že lezem do zelí :grinning:

myslíš že zoubky teda?slintá fakt strašně...furt má něco v puse a prstíkama furt šmrdolí spodní dásně...tak asi jo no,pomalu to začne!!

nezlobííí on je jen hyper,to jí ještě okusoval slušně..jinak na ní vejská a trhá jí...on jakmile vidí foťák,čučí do toho a dělá andílka.ale odložila jsem ho a zas na blechu vrčel a ona lítala ze strany na stranu :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
mě se dneska nechce veeeeennn ale budu muset,neprší....ale dneska mám lenošivou jako...

hlavně manža vzbudil kluka už v 6..ale díky bohu jsem dala dudla a zas usnul do těch 7..nechápu že umí dělat bordel neskutečnej když jde do práce...vstanu,vychčiju,umeju,obléknu a mizím ne? néé on tu štrachá a teprve vše připravuje,nakopala bych ho do prdele :angry:
15. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Maru a jak to vidis s tim sedatkem do vany?? :confused: hele ono je to asi fakt o zvyku...Kate se v nem docela libi a ja uz si taky zvykam... :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
nikkyy: tak to znam to je stejnee u nas vsude sramta a dela bordel
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
fakt,bych ho nakopala vola :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
hele holky stejne mam pocit, ze clovek pro ty deti porad neco potrebuje, to je sem tam nejaka pekna vec ci hracka, oblecek a prachy jen litaj..a co teprve ty potrebny veci ze? :rolling_eyes: taky porad neco pro ne potrebujete?? :zipper_mouth:
15. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
lis :grinning: dobrý

no ted nějak ne....až povyroste,tak určo
15. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
marušáku odlož hadru a nakluš sem :unamused: :angry:
ja mela pocit i predtim to bylo lehatko a pak hraci deka, klokanka a ted je to k nicemu.. :fearful:
15. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
co dělá xena??
my spíme..ale na dlouho to nevidím.pak se nadlábne až praskne a půjdem ven
15. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
xena spi a taky se pak chystam ven ikdyz je hnusne
15. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
už mám vyšmudláno,krmila jsem draka :wink:
Jo to budou zuby,zatím teda podle mě se to jen chystá,ale asi to brzy přijde :confused:
Jdu ven znáte mě,13h je moje tak páááááááááčko hele Veru odpo jsem tu jak tu budeš a zítra má marťásek noční tak dáme rande?
15. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Lis sedátko se chystám,musím zapůsobot na manžu a mám mrchu,takže se bude působit až za pár dní :sweat_smile: Ale je to furt něco,já strkám peníze jenom do Domínka a co teprve já? Na mě nezbývá a když jo tak už jenom almužna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska už Domík 3x kakal ty jo,kde se to v něm bere :confused: A je úplně sladoušek umazlený,dneska měl mazlivou hodinku,pořád po mě lezl a dělal mi malá,malá a hladil mě,pusinky si nechal dávat pořád,otevřel pusu a držel a byl v sedmém nebi,to bylo krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nic jako zase kecám,musím ven to bych slaďochovi neudělala,že bychom smrděli doma.
15. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Marušáku večer budu od cca 17 hodin,přijdem z venku
a zítra jedu k našim do neděle :frowning2:
Tak já jdu hodit ksichtík,obleču se a letím tak už fakt páčko :grinning:
héééj to je pešek no :frowning2:
Tak příště dáme rande no :frowning2:
15. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Maru a jaké sedátko????vím do vany,ale jaké?ať se nechám pak inspirovat
15. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
no ono jich je moc prave...
15. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
to jo,jsem koukala a mazec
15. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
To já ještě nevím jaké,mě stačí nějaké obyčejnější,on je ve vaně divokýt tak ať se mi neutopí,obejdu MMB,MMA,aukro a uvidím snad se podaří vydražit nějaké,asi starší teda :zipper_mouth:
Tak už jsem člověk,vypínám notas a valím dokud neprší tak naposled páčko
15. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,

musím se pochlubit spaním celou noc, od 8 až do 6!!! To jsme za celých 9 měsíců nezažili. V 5 jsem se vzbudila, asi jak jsem zvyklá :grinning: Nevěřím tomu, že už takhle bude spát pořád, ale snad se to bude lepšit.

Dopoledne jsme byly s Helenkouna cvíču, pak usla v kočáře a já s ní chodila po městě, aby se vyspala. Škoda že nemáme zahrádku, kde bych jí nechala a šla si odpočinout domů... Cestou jsem jí koupila kruh se sedátkem a nafukovací žábu. Zítra to půjdem vyzkoušet do bazénu, o víkendu mají volné hodiny, tak vezmem i manžu, aby viděl, jak máme šikovnou holčičku :slight_smile:

Taky mám pocit, že jí furt něco kupuju, teď sháním ještě kelímky, co se staví na sebe, na cvičení mají pěkný v kyblíčku, ale nikde v obchodě jsem je neviděla.
15. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Lis, dočetla jsem o tom tvým trápení s tchýní, soucítím s tebou...
Mamka má taky Helenku jako mazlíčka, chodí hlídat aspoň jednou týdně. Taky se mi některý věci, který s ní dělá, nelíbí, ale snažím se to přecházet, babičky jsou prostě k rozmazlování.
Třeba mě trochu štvalo, že si jí na chalupě brala do postele, kde s ní spí i náš pes (byly tam všechny 3 - Helča, mamka i psina), ale na druhou stranu jsme jí tím, že s ní byla přes noc v pokoji a já spala vedle, naučili v noci nevyžadovat kojení :wink:
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.