• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
sil, holt nedostatečná úcta k partnerovi/partnerce...
27. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
A hlavně k sobě, protože tímto člověk shazuje nejvíc sám sebe... :frowning2: Ani nevíte holky jak jsem ráda, že jsem se v mládí "vybouřila" a teď jsem v klidu, nemám potřebu nic dohánět a jsem šťastná za to co mám!!! :grinning:
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Hurá, Pepíno chrupe :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jinak, včera mě Honza překvapil, má schovanou jednu smsku kterou nám poslal do porodnice: Děkuji vám za dnešní den, a vynasnažím se, abyste dnešního dne nikdy nemuseli litovat...

a když jsem se ho ptala proč, tak kdyby prý někdy chtěl zblbnout, tak aby ho hodila zpátky do reality. a když jsem se zeptala "jo kdyby ti přešel plavovlasej zázrak, jo? tak řekl "zblbnout se dá různě....
27. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
ijacek: on vás chce mít obě? nějak se v tom ztrácím..a nestavíte společné bydlení? jsem ňák zmatená..no já bych od něj odešla už dávno..taky jsem si tím prošla,dlouho jsem to nechávala být a pak jsem zaútočila a pak jsem litovala,že jsem to mohla udělat mnohem dříve.....ale je to vše na tobě..budu držet palečky,a´t to všechno s dětma zvládnete :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
no já mám kolem sebe hodně kamarádek,které se rozvádějí ,právě kvůli nevěře partnera..já bych je fakt nakopal mezi nohy..ono fakt přemýšlejí tím,co mají....dokonce se te´d i moje ségra rozvádí,má 3 děti a chlapa na hovno,holt je nevyzrálý a rodina pro něj není na prvním místě :frowning2:
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
gabus, taky si myslím že nejtěžší bude třísknout do stolu, pak už ijacek vezme dráhu... Je to pěkná milá a chytrá ženská, takovýhle zacházení nemá zapotřebí :-/
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
pepi: jj máš pravdu :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
takovýhle zacházení nemá NIKDO zapotřebí :frowning2:

Silně mi to připomnělo příběh mojí kadeřnice, té tehdy manžel milenku představil slovy "to je Monika, moje milenka, a bude s námi bydlet. "
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Pepi : asi máš pravdu. Jsem jen ráda, že to je unás v pohodě :wink: a vám co máte tyto problémy ať brzy vyřešíte držím moc palečky

Draci usnuly :slight_smile: tak jdu něco dělat. Chci dělat marmeládu a udělala jsem 15 skleniček přesnidávky a knedlíky do mražáku a chystám se na další, ale nějak se mi dotoho nechce jsem ko. Filípek se pořád budil a 2x v noci jedl mazec a má tak nabouchlá dásinka, že jenom čekám kdy mu bouchnou :frowning2: už ať jsou zoubky venku jinak mě šlehne :pensive:
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
pepi: drsné...
ajiik: ty jedeš...já sedím ještě v pyžamě :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Míša se chce projít do Resca..to je tak na 3 hodiny celkem...no nevím...ale je tam krásně a nebude moc vedro..to by se dalo :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
jejda..do TESCA :grinning: zase jsem napsala blbost...
27. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Andrea ho logicky vyhodila, dva roky se rozváděla, holčička začala stonat - psychosomatický kašel atd... A teď se k ní chystám po roce, kdy jsem se nechala stříhat tady, ale stýská se mi po ní, přece jen je machr.... tak jsem zvědavá na novinky.
27. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
pepi: určitě se má fajn :slight_smile:

jdu něco dělat...ode dneška máme odstávku teplé vody,to tak nesnáším :angry:
27. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
gabus, hehe my máme taky odstávku, taky ode dneška :grinning:
27. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
jdu Vás trochu pobavit..čtu na webu zprávy a Jacksonovi v márnici někdo ukradl nos..to je mazec :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Gabi: no já ještě nezačla :sweat_smile: ale nechám si to asi až na večer. Jen si to připravím. Marmoška by měla být hned budu ji dělat v pekárně poprvé, tak jsem zvědavá :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
jj, tu vodu vám nezávidím. Unás je to tak jenom na den. Teda snad to tak bude i nádále :angry: já bez vody nemůžu být :grinning:

Nikky : s tím nosem to je mazec, co? Já bych ten noc nechtěla :rolling_eyes: až jsem se ztoho oklepala, fujjjj :angry:
27. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
prý to zatím vždy pustili po třech dnech místo pěti, tak uvidíme....
27. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
pepi: do 30.7. to máme :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale kdysi to bývalo nějak cca 14 dní..to byl mazec....

niikkyy: to je srandovní až smutné :grinning: :frowning2:
27. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
gabi my máme psáno do 1/8 :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
holky koukám co se to tud děje,no něco podobného jsme měli my ale 1000x horší... :rolling_eyes:
ijáčku-nemůžu ti tu radit abysi od něj odešla,já to sama neudělala po tom všem ale snad nebudu litovat zatím nelituji a jsem ráda že jsem ještě z manželem...je to jen na tobě a budu ti a dětem moc držet palečky aby to vše dobře dopadlo... :slight_smile:

tý voe veru mi ted shodila lampu tu papírovou z ikei a je rozthaná... :rolling_eyes: :angry: :angry:
27. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
kači, no bože, buď ráda že není skleněná, ještě by se ti holka pořezala
27. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
pepi-jj to by bylo...jééééé ani na to nechci myslet :confused:
27. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
kači tak vidíš :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
se vzbudila a vstávala pdelkou nahoru...se tu motá jak bludná ovečka..ach jo to zas bude den...asi půjdem ven radši...
27. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
holky - ještě k mámě - Pepča teď docela vejská, nahlas, ale je to projev radosti, tak ho neomezuju, a matka vždycky nasadí učitelkovskej ksicht (učitelka z Mš, ale praktiky - no - nebudu komentovat, dneska by jí snad už neprošly) a tytyty, to nesmíš, atakový.... a pak na mě, že mu tohle nesmím dovolovat... co vy, necháváte děti vejskat, nebo je "tlumíte?"
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
pepi-zásadně netlumím ale naopak ještě podporuju... :grinning:
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
nedočítám jen reaguji na poslední příspěvek Pepi,tak já teda ho nechávám a ještě ho v tom podporuju,my se navzájem tak dorozumíváme,on zavýská a já to opakuji a furt tak dokola a má s toho děsnou radost,mluvit neumí tak je šťatný,že se naučil výskat a fakt by mě nikdy nenapadlo mu to zakázat,on děsně ječí,piští,výská a já to opakuji :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.