• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
maru-tak tak :grinning:
27. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
a děláme to i venku v kočáru :sunglasses:
27. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
maru, takže jsem normální JÁ.... děkuji.
27. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky holky, tak co nového???? Četla jsem poslední dvě stránky a jsem z toho paf!
Kači já byla na WC..... :slight_smile:
Dovča byla krásná počasí nám vyšlo až na ten orkán ve čtvrtek padali stromy a byl šílený vítr, myslela jsem že nám to odnese chatku.....ale výletili jsme Babičino údolí, zámek Nechanice, Rozkoš, tak jsem spokojená :slight_smile:
Oslava je v pátek v 15:30 v Babyboom café, tak se na tebe a Verunku moc těším a prosím tě s dárkem si nedělej žádnou starost, budu moc ráda když dorazíte s malou :grinning:
27. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
razím ven, ozvu se až se vrátíme, zatím ahoj :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
tak mám umyté 2 okna zatím,jsme po obědě a taky jdem ven....tak zatím
27. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Děcka, co se to tady děje? Jani, já bych od takovýho chlapa prchla, láska neláska, člověk musí mít nějakou hrdost!

Pepi, taky netlumím, spíš naopak, ječíme si spolu a Tonče z toho má velkou radost :slight_smile: !
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj, jen vás pozdravím a jdu využít chvíle, kdy Vašík spí, nachystám se ven a jak se probudí, tak hned frčíme...

dnes jsem dělala koprovku a poprvé jsem použila normální plnotučné mléko....tak snad nebude nějaká reakce na kravské mléko....

Jani, asi je to těžké, ale odešla bych.... sestřenka byla v té samé situaci a teď lituje, že se to snažila ještě zachránit a neodešla dříve... teď je šťastná s jiným mužem a čekají mimčo....
a pokud nejsi šťastná, tak to není dobré... život je jen jeden!!!!!!

Vášu také netlumím, ať si křičí,když ho to baví... ma na sebe také výskáme :grinning:

Peti, tak kapsář super, bych to nikdy nedala, jsem strašný lempl na ruční práce...

Pepi, helmu nekupuji, uvidím, jak na tom bude.. snad to zvládneme i bez ní....

a dál už nevím, tak se jdu zkulturnit!!!!
27. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
že jo holky, taky nevidím proč ho tlumit... jenže pro mojí matičku je hodné dítě hlavně to které je tiché a sedí jak pecka...
27. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
pepi: netlumím,taky podporuji,přesně jak píše MARU,když zakřičí,taky zakřičím a je z toho sranda..mně se to líbí..aspoň mám radost ze života :slight_smile:

leni: koprovku jsem Matymu taky dala z mléka a dobrý :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
mám za sebou 3 hodinový maraton do Tesca..výprodeje...vyprodané :grinning: už mají kolekci podzim - zima,ale ještě se tam letní najdou....
koupila jsem zeleninu,takže bude na večeři lečo :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
no koukala na mě jak na prvoka, když jsem ho za to nekárala...
27. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
jé tam mělo být,že aspoň má jako Maty radost ze života :slight_smile:

pepi: kašli na mamku...
27. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
gab: taky se chystám zuítra do Tesca...jaká je ta nová kolekce? a jsem zvědavá,zda tam bude něco ještě na léto...no ale každopádně jdu po body s dl,rukávem na zimu..pak se nikde nedá skoro sehnat :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
na mimča tam toho moc neměli ( prázdné regály,jenom svetry tam viseli),spíš větší věci pro děti byly už nové ....body s dlouhým rukávem tam měli spousty za 75 kč,ale krásné,jsem koupila jeden proužkovanýhnědo - oranžový :slight_smile: já vychytala špatnou dobu,spíše to te´d budou doplňovat....určitě ještě pokoupíš :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
gab díky..třeba něco ulovím :dizzy_face:
27. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
já dnes byla v céáčku, chtěla jsem mu tam dokoupit overálky na léto, a normálně jsem zjistila, že už začínaj zásobovat na zimu.... fakt masakr
27. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Holky to mi povídejte, já teď přijela z OC Letňany kde jsem byla M. pro kraťasy páč má pořádný co může vzít do práce jen jedny jediný a tam kam jsem šla najisto HM a Reserved měli z letního už prd! :confused: Zima je za humny..... :rolling_eyes:
27. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
Ale zato jsem koupila to co jsem vůbec neplánovala - v Mothercare měli slevněný úžasný froté župánek na Anýse z 650 na 420, no nekupte to. Stejně bych jí ho pak v září na plavčo sháněla, tak jsem předzásobená. :wink:
27. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
verus, to jsem měla vědět :frowning2: Já se z Letňan vrátila někde kolem třetí, jsme si tam mohly dát kafe...
27. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Normálně jsem v tom CA na ty vlněný svetry koukala jak magor... Lidi v sandálích, tílkách, a oni prodávaj svetry...
27. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
PEPI, to teda :unamused: Já tam tak kolem 15. přijížděla.
27. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
nakukávám..žehlím a nemá to konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nádobí meju na etapy,nebaví mně přihřívat furt tu blbou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....dneska mám dost,ale nemůžu jít spát doku´d to neudělám.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je zas večer......

tak hezký večer..je tu nějak mrtvo :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, nedočítám, takže budu zase trochu mimo mísu. Všem oslavencům vše nej:slight_smile:

Byli jsme teď pár dnů na chatě, malá tam chytla nějaký nachlazení, ona už je fit, i když dneska teda brutálně protivná, ale mě se to drží doteď a Mudra zítra neordinuje, tak doufám, že to do středy nějak přežiju, večery jsou nejhorší.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak co jsem pochytila, taky na sebe s Jolankou hýkáme :wink:
27. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

VERUS - až tam vyrazím příště (tipuju příští týden, protože tam kupuju v DM malýmu ty mlíčka nestlé) tak se ti nejdřív ozvu, slibuju :slight_smile:
28. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Holky, kded berete energii, když máte pocit, že prostě nemáte, ale vaše rarášky to nezajímá, prostě potřebujou slyšet "no ty jsi ale šikulka, to se ti to povedlo," hýkat s nimi, konejšit když něco bolí atd? A vy máte pocit, že vaše záložní baterie už varovně poblikává? A navíc vás stojí energii chlap kterej si myslí že sežral šalamounovo ho..., a nechce přiznat že se pletl?
28. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
PEPI, mně když blikaj záložní baterky, tak stejně v nich ještě je na šťáva minimálně na zbytek dne. No a nebo tomu pomůžu kafem, které normálně nepiju, takže mě vždycky nahodí. No a když je opravdu nejhůř, tak si na další den naplánuju něco příjemného - zoo s kámoškou, výlet na domeček atd. M. hovna naštěstí nežere :grinning: teda aspoň ne ty týkající se péče o Aný. :wink:
28. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky jsem tu vcera jsem nestihala byly jsme na oslave jedne holcicky mela roček a tak byla party na zahrade.... :slight_smile: stejne se tyhle party hrozne rozmahaji ze? jako bylo to hezky, ale my to asi budeme mit v poklidu jen my 3 a ostatni nejak narazove....docitala jsem vas v posteli na mobilu a musim rict, ze jsem chtela na moc veci reagovat..Kata usnula, takze mam klidek...ne ze by se mi nechtelo spat, ale nejak nemuzu, honi se mi v hlave spoustu veci...vzbudila jsem se v noci a normalne jsem hodinu nespala uff to se mi dlouho nestalo :astonished:
28. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
hm, zítra mě čeká doučko a pak asi návštěva babičky, která má svátek, ve čtvrtek doktor a doučko, v pátek snad nic, a v sobotu výlet za Honzovým kamarádem, ale paradoxně se mi tam ani moc nechce...
28. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
LISOUNKU copak, starosti d DD? :frowning2: Když už nemůžeš kvůli starostem ani spát, tak to je na ho*no... :confounded:

PEPI a kam za ním jedete? Aspoň někam mimo město do přírody?
28. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.