• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky ..

tak dnešní noc super...vstal akorát když jsem se šla na něj podívat než jsem šla spát,dostal čajík a zas usnul,ale jaké bylo překvapení,když jsem tam došla a mladej pán spinkal na bříšku a držel si medvídka Pú...byl tak sladkej...my stáli nad postýlkou a kochali se a on to asi vycítil,pač ho museli i trochu probudit dveře a normálně potvůrka otevřel nenápadně jedno očko a viděl jak já tam dělám ťuťuňuňu a zas je zavřel a smál se :grinning: no pak vstal v 7....dal mlíčko a zas šel spát aby se vychrupl před plavčem..jdu ho zkontrolovat zda spí a on se schoval celej pod peřinu.tak jsem mu jí odkryla z hlavy a on nasraně si j zas přetáhl přes hlavu a dělal u toho nasrané zvuky,které dělá když mu něco nejde :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
verus, někam k mělníku, kdo ví... ale zrovna tenhle kamarád Honzy je takovej... no nevím no, staví se do pózy samotáře, ale přitom někoho chce, zabarikádoval se v tomhle domečku - bez vody, bez elektřiny... Nejradši bych řekla Honzovi ať jede sám, ale je mi jasný že je zvědavej i na malýho a bude tam i jinej kamarád z vojny, taková kobylí hlava, hodnej ale děsně hlučnej... Ten má děti tři, a ten je na Pepču určitě zvědavej.... No nevím ještě jak to vyřeším.
28. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
a me kdyz nedochazi energie, tak stejne musim fungovat, jako my vsechny to znate... :confounded: ale jako kolikrat se pristihnu, ze jsem proste uplne nemluvna a ze jsem na Katu skoro nemluvila... :unamused: mam pak vycitky, ale jako rikam si, ze i v zivote to dite nebude mit bohuzel jen vsechny dny ruzove...a tady u nas prsi...pred hodinou bylo jeste 20 stupnu a ted uz je 15 a prsi...zmoklo mi suche pradlo no jsem to blbka, nechtelo se mi vecer sbirat... :angry:

chtela jsem reagovat k SIl, ze Kata ji taky hodne ovoce...kanadske boruvky po tech uplne šílí, merunky, melouna, broskve, jen nechce jablko to do ni proste nedostanu (ale kdyz byla mensi osypala se po nem, takze mozna ho proste telo nechce, tak nenutim)...

pepi: o helmicce jsem uvazovala asi tak na vterinu, no porizovat nebudeme..a chranice o tech jsem uvazovala dost, ale jako uz leze skoro pul roku, takze ted uz to asi nema cenu...

ijacku: je mi to strasne lito, ale jak tu psaly uz holky ja bych na to nemela nervy, prisla bych si strasne ponizena :pensive: a kor kdybych to takhle otevrene vedela, nemel by sanci..asi bych udelala to, ze bych se spis z pocatku sebrala a odesla i s detma, ale je to tezky a mozna by mu to jeste nahralo v tvem pripade do karet... :unamused: ja mam nekdy takovou depku tady, ze o tom uvazuju, ale delat jako hrdinku v mem pripade asi je to zbytecny...nechce se mi utikat, ale nechce se mi tu ani zit...uplne me to tu odbourava, ziju v panelaku, coz jsem nikdy nechtela, vzdy jsme meli proste vybeh a zadne mesto..nicmene na to se da zvyknout, ale denno denne se schovavat pred tchyni z mistnosti do mistnosti me uz hrozne unavuje...nicmene to je asi prkotina oproti Tobe Ijacku, ale ja to tak neberu sžírá me to víc a víc zadne vyhlídky do budoucna a mrzi me i to ze Kata nema normos babicku a ze ji proste nesnasim uz jen proto, ze tu je.... :pensive: pritom kdyby tu nebyla, tak zase by tak nesnesitelna nebyla....jenze...... :cry: :cry:
28. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Lis, to víš že tu energii "někde" seberu, ale otázkou je, jak dlouho ještě budu moct jet na energetickej dluh....
28. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
pepi: jednou za cas musis docerpat... :astonished:
28. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
možná pozítří, cestou od doktora, že se někde zdržím, třeba si dám někde sama kafe a prostě si vyčistím hlavu... vždycky když má malýho u sebe táta v práci tak pak ženu rovnou za nima, to asi pozítří ne....

:wink:
28. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
posraná odstávka vody, kdyby nebyla, tak si dám vanu.... takhle leda tak ho.... :angry:
28. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
pepi: taky obcas proste jsem na dne...me pomaha jen se z toho proste casem dostat...nebo jak psala verusv s nekym nekam jit apod..jinak je to tragicky....a dnes je hnusne, takze to vypada na zabavovani doma a to nesnasim uplne...cely den v tomto byte hnus predstava.... :unamused:
28. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Lis - malej si se mnou začal hrát s polštářem - podá mi ho, já se s ním musím pomazlit, poděkovat a dát ho zpátky jemu :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Pepi: to je krasny :dizzy_face: kamaradky holcicka zase dela tuli tuli...pritiskne k ni hlavicku a potuli se ... :slight_smile: ty deti jsou sladky fakt :dizzy_face:

jo a jeste k tomu vyskani, pisteni to je prece normalka..kata teda pisti jak tisic kocek, ale i tak je to sranda..pistim na ni zpatky a mam pocit, ze se tak dorozumivame :grinning: a ji se to libi...vzdyt se tim prece vyjadruji...z tvoji mamy bych asi vykvetla pepi (no ja vim taky kvetes :pensive: )...
28. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
zrovna mam cas a tady to spi...uz mam po kaficku a snidani...a tak tu brouzdam....kde je Maru nebo tak? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
tulení je u nás taky na pořadu dne:slight_smile: ale už začal bejt nevrlej, dám mu dudan a asi usne, blíží se jeho doba spinkání
28. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Anička nám začala dávat pusinky. Normálně jí dá na požádání, ale kolikrát teď třeba přileze, dá mi pusinku a zase si jde po své práci :dizzy_face: Tak aspoň tímhle kompenzuje to že je nemazlivá
28. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Veru to Kata delala drive, ale ted obcas prileze vysape se na me a obejme me a jak pises, pak jde zase po svem... :slight_smile: a porad spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
tak jsem ho přebalila, položila do ohrádky a chrní... jdu si asi uvařit kafe :slight_smile: a rozhodla jsem se že dnes obědvám pizzu kterou mi přivezou :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
pepi: ja ani nevim co budu varit a k obedu uz vubec... :unamused:
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky,
Holky už druhý den absolutně nemám čas se tu zapoji do diskuze,lezou nám stoličky a je to žůžo,Domi špatně usíná chce se chovat do toho vaření,domácnost no je toho dost :sweat_smile:
Teď pláče,jdu ho chovat a to hodné miminko je teď pryč,ale můžou za to ty zubiska pitomý :angry:
28. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
takže ani nedočítám prozatím
28. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Maru oj chudacek :frowning2: me Kata porad spi, spala celou noc od 20 hodin do 7 a od 8 zase spi :astonished:
28. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Maru klid... to je přechodný období, vydrž...
28. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
jj chce to vydrzet holka bojuj :unamused: at je Domi zase brzy usmevave ditko, jak ho zname :sunglasses:
28. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Už usnul,ale musím jít nutně vařit a co nejrychleji páč jak se vzbudí tak mě to čeká znovu,četla jsem kousek a ta energie teda dochází i mě,to vždycky jak se malý trápí,má už naznačené kudy stolička poleze,normálně tam jsou 4 hrany před proříznutím snad už to nebude dlouho trvat :zipper_mouth:
Jdu vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
maru, musíš teď být silná jak silnice :grinning: aby Domi měl dost sil to vydržet... Já se přiznám že občas když vidím jak ho to bolí se jdu na záchod vybrečet, tak ráda bych to vzala na sebe, ale nejde to :frowning2: a asi příroda ví proč to nejde....
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
A ještě vám sem jdu honem napsat,že dneska máme další narozeninový den,dneska to je přesně rok co jsem si přivezla Domínka domů z porodnice a už jsme navždy spolu jako rodina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to přesně rok,co tady bydlíme tři :dizzy_face:
28. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Maru, až dneska? to si vás nechali v porodce tak dlouho?
28. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
jj 16 dní, 7 dní JIP( s toho jen 2 dny inkubátor),8 dní intermediální Domi měl silnou žloutenku
28. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
tak jak budete dnešek slavit? :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Nijak,jdeme na oslavu jelikož shodou náhod má švagrovka (martinova sestra ) dnes narozeniny,takže to oslavíme asi doma společným mazlením :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
ideální oslava... :slight_smile: myslím to mazleníčko :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
holkyyyyyyy dneska budou fotky z atasu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.