• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Chystala jsem se s malou ven, smůla, už tady prší taky :angry: tak aspoň zase doma bude pořádek :grinning:
28. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
malýho chytly zoubky, tak je chuděrka protivnej :frowning2:
28. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
ahojky,

manci:krásné fotečky,moc vám to sluší a je fajn,že už je Andrejka osvobozena :slight_smile:
u nás se zatáhlo odpo,ale nepršelo....

já jsem úplně hotová z malého,on vůbec nespí přes den,mně to táááááááák nebaví,potřebuji si taky odpočinout a nejde to....on třebas hodinu je v postýlce,sedí, stojí,ale neusne,po hodině ho to přestane bavit a řve....ale od zítřka nastolím pevný řád,prostě půjde vždy po obědě a bude to..já ho nějak uspím,ať si zvykne....bo to už není možné,to nedávám,v klidu neuvařím,neuklidím,no prostě nic... :frowning2: takže já melu z posledního.....

takže tak,a jdu dělat véču...snad spí....
28. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky,

Gabi, jak já ti rozumím :sweat_smile: !
28. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
hojky tak tady to k veceru vazne, ale za chvili vas tu bude s tim, ze vase deti uz spi to zname, jen nase opet usne az kolem 20 hodiny, ale zaplat panbuh za to :sweat_smile:

Sil s temi vybitymi baterkami jsi to napsala moc hezky, clovek by se mel vzdy zamyslet, ze jsou na tom lidi i hur a presne jak pises, ze proste treba nemaji deti...jako maova, ja jsem dnes cetla ten jeji pribeh a jako fakt jsem z toho byla namekko :pensive:

a jdu si prohlidnout fotky mancovky...jo a pokud to vyjde vecer dam fotky z toho atasu..jako jsou hezke, ale asi jsem ocekavala neco trochu vic, malinko me to zklamalo...

jinak ted pisu prispevek najednou rana, jako kdyz Kate explodoval zadek a ona se taáák zesrala s prominutim, ze uz musela hned do vany..uff to tu dlouho nebylo...a kdyz jsem u toho holky jak jedi deti ovoce taky maji v hovnousech kousky? neni to divny, je to jak nestraveny... :frowning2:
28. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
peti: je to šílené...já to ani u jednoho dítěte nezažila a Maty je úplně jiný( holt má jinýho tátu)....jsem před chvíli seděla jako troska a přemýšlela,jak to všechno změnit.....takhle dál já nejsem schopna fungovat..takže te´d zas napíšu já,jak vám ty chlapy aspoň v něčem závidím :slight_smile:

lis: tak to už se těším na fotečky :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
těším se na fotečky a úplně teď Petipacku i Gabus chápu,dneska spal Domi minimálně,byl protivný,v postýlce nevěl do čeho dřív kousnout, no hrůza ještě teda nespí,ale aspoň už nekňučí a jsem s toho hotovááááááááá,více takových dnů nechci :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
ty joo neumim si predstavit, ze by nespala...holky je to mazec..ted jako jeste nespi, rozhazela mi tu ponozky vyprane :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Lis to já si taky neuměla představit a už vím jaké to je když nespí :rolling_eyes: Katastrofa!!
28. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky to Vám teda nezávidím Andrejka je živel,ale po obídku je schopná dát si i dvě a půl hodinky spánku a večer o půl osmé už taky spí až do rána do půl osmé až půl deváté :sweat_smile: .Jinak Andrejka je malá popelnička ta sní úplně všechno je to děs a když někoho vidí jíst tak hned chce taky a když nedostane tak je ječák :grinning: . Z ovoce jí rybíz,angrešt,meruˇky broskve,švestky,meloun,jablíčko,banán,jahody maliny,ostružiny no prostě co jí člověk dá to sní :grinning:,jo a miluje tvrdej sýr to by mohla na kyla :sweat_smile:.
28. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Man mě malý taky spinká hodně a moc,však holky ví,ale lezou mu stoličky a tak mu bolest nedovolí spinkat :pensive: Koukala jsem na fotečky,moc ti to slušelo tak gratuluji mladá paní :dizzy_face:
28. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Moc Vám všem děkuji,no malou teď taky trápí zoubky,začaly jí růst strašně pozdě má vlastně jen ty dva dole a to ještě ten jeden ani není celej venku :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
moncovce gratuluji ke svatbě....super fotečky :dizzy_face:
28. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Jéééé ahoj MANCI!!! Už jsi nám tu moc chyběla!!!! Gartuluju moc ke svatbě, ať vám to klape jako doposud a naprostá bombice je, že už je Andrejka bez kšírků, jupííí!! To jste si obě odfrkly, co? A už to má úplně ok, nebo musí ještě třeba nosit na široko plíny?

GABI, určitě najeď na pevný řád, oni ty děti prostě rituálky a pevně nastolený základní pravidla potřebujou, díky nim jspu fakt klidnější. Takže moc držím palce ať to co nejdřív zlomíte! :wink:

LIS, už se moc těším na fotky!!!
28. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Jo a LIS, taky má kousky, záleží jestli žužlá víc nebo míň a podle toho to tam pak vypadá :wink:
28. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Verusv,no už nemusí nic za půl roku na kontrolu,že ji bude ještě sledovat raději :wink:
28. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdu ostříhat manžu, ještě přijdu :wink:
28. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
MANCI, tak to je pecka, to řádí jak čertík, viď?
28. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
fotky uz kopirujeme na web, tak az budou hodim odkaz :wink: , ale manza jel na kolo tak to asi potrva, snad se to nahraje, ja s tim neumim totiz... :confused:
28. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Veru uff tak to jsi me uklidnila, ze to kandeni je ok, ja jsem plasila, ze to snad nevstreba ci co.. :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
lis těším se na fotečky
28. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
kurna uz se stahly ale na webu nejsou me klepne :frowning2: jako manza prijde za hodku uz je chci taky poradne videt...jsem to tak prolitla ....a chci vam je ukazat ..do prdeliny... :pensive:
28. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jo to řádí,ale jak byla svázaná tak leze tak nějak prapodivně :grinning: ,ale dostane se všude a samozdřejmě ke všemu stoupá.......a vše otevírá
28. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
kurňa Lis jako chci to vidět :sweat_smile: Tak nahoň manžu zpátky domů,že na kolo až to nahraje :sunglasses:
28. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
no lis to neeeeeeeeeee :frowning2:
lis šmánkote už se taky těším
holkyy me jebne je na kole nema tel... :astonished: :astonished: :astonished:
28. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jéžiš to usnu než dojede :pensive:
28. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Niky teda Kubíček to už je kus krásnýho klučíka :slight_smile: ,to je strašný jak nám Ty dětičky rostou před očima
28. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
a kam jsi to nahrávala ty fotečky?
28. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.