• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
PEPI, to je rozumný. My právě přesně kvůli tomu nebudeme mít na baráku prosklený dveře. Ještě si moc dobře pamatuju na spolužáka který přišel do školy s ovázaným zápěstím páč se se ségrou honili, ona před ním zabouchla prosklené dveře a on jima prostrčil ruku, brrrr.
Na kolik vyjde bezpečnostní sklo?
29. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
verus - už si to nepamatuju, ale až budu mít fakturu s přesným rozpisem, dám ti vědět.
29. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoooj zdravim po ranu :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
verus - my máme do obýváku taky prosklený dveře, sakriš, to mi nějak neseplo když jsme to objednávali tehdy...
29. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
aloha

jůůůůůůůůůůů fotečky jsou klrásný......malá je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: a kde jsou foto s Vámi?
29. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
ahojky holky,všem krásný a slunečný den,u nás je azuro a teplo,to jsem ráda po včerejším chcanci :sweat_smile:
jojo fotečky se vyvedly :slight_smile:
pepi-každá kačka dobrá vid.. :wink:
29. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
kači - tak tak :slight_smile: stejně to zase vrazím do malýho, bych se nesměla znát :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
pepi-to je mě ůplně jasný...hihi...se furt chci dokopat dát náky fotky do alba ale tááák se mě nechce to vždy tak trvá..hihi :sweat_smile:
29. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
kači, tak to udělej až se ti bude chtít, nemá cenu se nutit
29. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
pepi gratuluju,taky bych si střihla nějakou brigádku
29. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
manci - a tohle byla navíc náhoda, ani jsem nehledala :slight_smile: o to víc to potěší :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
To jo, já mám slíbenou brigádku občas u známejch mají bowling tak že by mě šoupli za bar nějaký víkend tak jsem zvědavá jestli si na mě vzpomenou docela bych se těšila a hlavně přišla mezi lidi
29. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
já to můžu dělat z domova, z kompu.... což je ideální stav :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré ránko, tak dítko mi spí na balkoně a já mám čas se nasnídat a trochu tu poklidit, dnes se k nám přijdou podívat první zájemci o byt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lis, fotečky jsou moc krásné, opravdu Káťa je úplná fotomodelka, to Kája by chvilku nepostála! :grinning: Ale taky bych ráda nějaké takové fotečky k jejímu roku, tak se musím poohlédnout po nějakém fotoateliéru! :wink:
Jjj, tak to my v domečku prosklené dveře mít budeme, ale jen dole v obýváku, aby bylo světlo v předsíni, tak snad to bude v pohodě! :slight_smile:
Pepi, ta brigáda je super, taky bych něco brala, ale začnu to řešit až se přestěhujeme, třeba tam v okolí na něco trefím, přesně jak psala Manci, tak, aby se člověk dostal mezi lidi! :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
holky se musím pochlubit..Kubínek dneska krásně zas hajal....od 19,30 do 8,30 bez jediného probuzení....ale opět ráno jsem se šla na něj podívat,ještě tak nějak dospával a na bříšku :slight_smile: asi se mu tak lépe hajá...je tak sladkej.měl u hlavičky medvídka a pevně si ho tam držel a hajal :grinning:
29. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
no já čekám kdy mi zavolaj už z práce,že mi udělali služební PC a dovezou mi ho a budu moct dělat aspoň denní tabulky a statistiky doma...každá kačka dobrá!!!

Sil ahojky: holka jak mi se už domluvíme?nechceš přeci jen to poslat na účet?
29. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
já fičím s dětima ven
29. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak jsem přišla z venku a dělá se tam teplíčko, takže bazén to dnes jistí SIL! :wink:

A Aný mi dnes přivodila málem infarkt, ráno po mlíku jsem jí nechala v obýváku a šla do kuchyně vyklidit myčku atd. no a přišlo mi divný že je dlouho ticho a že jsem jí za celé asi 3 minuty vůbec neviděla, tak jdu do obýváku a Anča byla na stole!!! Krve by se ve mně nedořezal...
29. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Veru : teda z ní se stává druhé Xena co? :sweat_smile: už je to fakt o tom stát za nima 24 hodin denně :sweat_smile:
29. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Tady taky svítí Oskar,zda bude odpo hezky tak mu dám na balkon bazének...aspoň se unaví před večerním spánkem
29. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Asi se inspirovala Káťou. No ale hlavně to byla fakt chvilinka, opravdu max ty 3 minuty. Ještě že jsem tam šla, protože by si mohla dát pěkně na kokos...

Tak to bude Kubajs v bazénku spokojenej :dizzy_face:
29. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
jj to bude....musím ale nejdřív sundat prádlo.minule mi ho celé vypral skoro znova :sweat_smile:

no to jo..to by měla přinejmenším pěknou bouli :pensive:
29. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak mu tam nahaž to špinavé, přidej trochu děstkýho mýdla a máš vypráno :wink: - program jemně bez ždímání :grinning:
29. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
no to je taky fakt :grinning: ať si ty poblité pleny pere sám :grinning:
29. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
aHOJ HOLKY,

Lisounku a Juliet moc pekne fotky :slight_smile:

K ovoci: Julka ho ma moc rada, hlavne merunky, meloun a banany. Loupete merunky nebo je davat cele?

Koupili jsme J. klouzacku a moc ji to bavi, uz jezdi sama, umela by to asi i driv, ale ja jsem se bala ji pustit.....

Drzte nam pesti, J. jde dnes poprve k zubari, ale urcite dopadne lepe nez maminka (pocitam, ze mi neco budou muset vyvrtat....
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Achoj holky,

Juli a Lis krásný fotečky dětičky jsou kouzelný :slight_smile:

Verusv : vím jak ti je mě zase pořád leze Filípek na křeslo a na gauč jsem ztoho na prášky. Jsem v kuchyni a Filípek na mě s křesla dělal kuk mě bylo zle a pak hned zdrhá na gauč. Masakr :confused: mám strach aby se nepraštil do hlavičky o stul.
Už uměj dobře slejzat s postele, ale stejně je pořád jistím :pensive: co kdyby.....

Konečně budeme dělat v sobotu oslavu kluku už se to konečně všem hodí :rolling_eyes:
29. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Venuse, díky, konečně jsem dala z narozenin. Zoubky budou určitě OK, já ty moje rarášky také musím objednat.

Lis, fotečky jsou nááádherné

Adi, super, že testy vyšly dobře.

Mancovka, svatební foto taky moc hezké, sluší vám to. Tak hlavně hodně lásky a pohody.

A už nevím :zipper_mouth: snad ještě spaní se tady probíralo .. u nás včera katastrofa, malá prořvala v noci 2 h, dnešní noc dostala homeo a spala bez probuzení až do 7. Přes den spí jen 1 h, takže také nic moc :confounded:

holky, ovoce - meruňky, nektarinky, broskve dětem dáváte i s "kůží" nebo jim je loupete?
29. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Juli já loupu,krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
AJIIKu, tak to máš teda mazec... Doufej jen že to Filípek nenaučí Tomíka :frowning2:

Já loupu jen broskve, jablka a nektarinky, meruňky dávám celé.
29. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
a asi jak velké kousky dáváte? já mám hrůzu z toho, že jim tozaskočí :pensive:
29. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.