• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
JULI, tak zhruba cenťák x cenťák
29. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
A fotky jsou super, Nelinka je úžasná jak ochutnává dortík :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
jj, na fotkách to vypadá hezky, ale moc jim nejel :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hele holky, nemáte některá zprávu o IJACKOVI? Se po "tom" večeru už neozvala, tak snad je v pořádku.
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak já dávám taky takové menší kousky,ale Domi to plive takže stejně marná sláva,plive chleba prostě teďka cokoli co musí kousat,jsem mu dneska při jeho záchvatu smíchu nakukovala do pusinky a už se nedivím,že špatně usíná a nechce papat,on tam má normálně fialovo-šedou bouli :confused:
29. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Dneska jsem mu teda koupila skleničku,když nechce jíst ať zbytečně nevyhazuji a koupila jsem mu od 8m kde jsou menší kousky spíše teda ještě mix a to mu jelo! Snědl celou a ještě nahlížel mě do talíře kde jsem měla guláš s knedlíkem tak jsem mu dávala žužlat ještě knedlík :sweat_smile: A teď spinká,se napráskl,neprotestoval a usnul v minutě,paráda :sunglasses:
29. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Maru, co má Domík v pusině, jakou bouli? :confused:
Jinak já všechno Bibi taky krájím na kousíčky, už delší dobu a vždycky hezky papá, chlebík, ovoce taky, do dneška jsem vše loupala, dneska chystal svačinku tatínek, tak zkusila nektarinku neoloupanou a taky v pohodě... :slight_smile: Dneska možná zajedeme pro první chodící botičky, už se těším, ji to chození baví čím dál víc, tak aspoň bude mohla ťápat už i venku :wink:
Holky a jak je to s zubařem, existují ještě nějací speciální pro děti, nebo může malá chodit tam, kde my?
29. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Verusv a Anička teda taky pěkněřádí,co? Musel to být mazec, se otočíš a ona na stole :confused: , Bibi se dneska taky už snažila vylézt na postel, jo jo rostou a zdokonalujou se :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
fajro roste mu stolička :rolling_eyes:
29. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
ahojky,maru chudák malej,ůplně s ním soucítím... :frowning2: snad to brzy přejde...
verusv-no anička se nezdá koukám...ti děti vymýšlejí čím dál víc zapeklitější nápady... :grinning: hlavně že neslítla...
naše veru taky papá ovoce ráda a vše se šlupkou.... :sweat_smile: ale třeba jablko jí nedám jen tak už se jednou dusila takže jabko strouhám... :wink:
fajro-to je fajn že se malé bibi chození líbí...ta naše už i běhá... :grinning: botičky než sme sehnali to dalo makačku...a že stáli majlant :angry: jo a k zubaři chodí už od 8 měs. k mojí zubařce takže myslím že jí klidně můžeš nahlásit ke svému... :slight_smile:
jdu verču předat tetě,bere si jí na odpoledne a já jdu dodělat ty okna a pak leháro.... :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Maru, chudinka malý, docela se toho děsím, až budou stoličky růst Bibi :pensive: , ona má zatím dole 2, nahoře 4zoubky a taky ji teď trápí další, strká ručičky úplně dozadu, tak nevím, možná rostou další nahoře, sice je to zvláštní, ale vrch vede :sweat_smile:

Kaci, to je malá šikulinka,že už běhá, my se Bibi smějem, pač sice zatím chodíza ruku, ale spěchá, že ji nestačíme :grinning: , asi aby ji nic neuteklo...já jsem sama doma, dítě spinká, tak jdu doobědvat a pak se vrhnu na žehlení :angry:
29. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem si udělala výletek za holkama do práce a Tonče jsem strčila babi a dědovi, ještě mě ho nevrátili, prý si ho chtějí užít :grinning: ! No tak jsem si trošku pošmejdila po Brně a už jsem ráda, že jsem doma a zase už se toho mýho zlata nemůžu dočkat.

Pepi, brigádku ti docela závidím, já tady nic nemůžu sehnat, teda popravdě zatím moc nepátrám, ale časem bych něco ráda, aspoň na pár hodin v týdnu.

Juli, moc hezký fotečky, a taky hezký dortíky, doufám, že se mi taky něco podobnýho povede.

Verus, to musel být šok. Tonda už se taky naučil vylézt na postel, ale někdy si sedne hned na kraj a to vždycky hrozí držkopád :grinning: !

Včera mě Toník děsně překvapil, má takový barevný kelímky, znáte to, strkají se od největšího po nejmenší do sebe a včera si tak dlouho s nima hrál až je složil do sebe všechny, to jsem teda čubrněla :slight_smile: :sweat_smile: !
29. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
nazdárek,

dneska je fajn...zavedla jsem pevný řád :angry: :angry: :angry: :grinning: a malý šel po obědě spát..no spal hodinu,ale dobrý....byli jsme na procházce s Míšou a stavili jsme se na kafčo si sednout,tedy já na kafčo :slight_smile:

juli: moc hezké fotečky z oslavy :slight_smile: muselo to být parádní :slight_smile: a vidím,že jsi nějaké dortíky dělala :slight_smile: a kdo dostal mluvícího pejska? oba dohromady?

veru: teda Anička je akční..to už je fakt dávat pozor,ani na vteřinu nespustit z očí.....ještě,že jsi přišla včas....

jinak ovoce...malý vůbec nejí..nechce...jedině banán,ale rozmačkaný a podle nálady :slight_smile:všechno plive z pusy ven..no neví,co je dobré.....

peti: to je Toník šikula :slight_smile:
a už nevím....nějak mám okno
29. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
dneska jsem mu koupila brumíka bez náplně do kočáru,ale to se tak drobí...více měl na sobě a v kočárunež v puse....
29. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Holky, to je šílený, Jaruška s těma poslíkama neplašila - kopíruju....

murynka • 23tt • Dnes ve 14:00
holky prosím za palečky pro Jarušku Adajar!!
psala mi SMS je asi ve 25tt a je otevřená na 2 prsty dostává Antibiotika něco na uklidnění dělohy a na dozrání plic malého a vezou jí do prahy!!!!!

holky myslete na ní už jednou o mimi v 21.tt přišla
29. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
jezisi marja verusv, tak moje hrdost ted stranou, sakris to je mi lito jarusky!!!!moc na ni myslim, 25 tt je sakris jeste malo :frowning2: snad to dobre dopadne, MUSII!"""
29. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
JANI, snad nebude mít stejný datum narození jako Tvoje Adélka a ještě jí to zastavěj. :frowning2: Moc na ně myslím a držím palce jako blázen!!!!
29. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
no tak to je jediny co doufam, ze se prave nevyplni, to by bylo fakt sakris brzo, no ale nesmime mit cerny myslenky, veru kde sledujes co o jarusce a mimcu pisou?at vim?
nejlepsi je, kdyz to miminko vydrzi do 30tt min. tak snad to zastavej a klucina se jeste u maminky dopece :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
jéžiši co to čtu :frowning2: :cry: Bože moc myslím na Adu tohle se přece neopakuje,to se musí zastavit,moc na ni myslím chudák holka :frowning2:

A trošku veseli Jani ráda tě vidím a Adélce všechno nejlepší k 1.ročku :dizzy_face:

a ta Ada mě fakt dostala ..... :pensive: :cry:
29. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
JANI v prosincovkách
29. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
máme zubbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
29. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
ježišiiiii co to??? Jaruš drž se holka...to musí dopadnout dobře :frowning2: moc na tebe myslíme s Kubíkem.....ať si dá Daneček ještě na čas
29. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Veru gratulace ještě jednou :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
maru dííkkk :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
marusko dekujeme :dizzy_face:

no je to s tou adou fakt smutny, kurnik, ale treba se to obratilo a je to lepsi, kdo vi...
29. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Ach jo, já si z toho včera dělala legraci, Jaruško, moc na tebe myslím, tak se držte!!!
29. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Janule, gratuleace k ročku :slight_smile:

Niikky, gratulace k zoubku, který pak je ten první?

Toník je šikula, malí si s tím hrají, ale dohromady se jim to nepodařilo dát ještě ani jednou.

Gabi, pejska dostala Nelinka a Tadýsek to auto, ale samozřejmě je všechno na půl. A pejsek má šílený úspěch, oni u něj pokaždé tanči

Adi, drž se, mooooc držím palečky, aby malý ještě vydržel v bříšku
29. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Jul: děkujeme 1.dole :dizzy_face:
29. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojte holky! Teda jak vy to děláte, že máte čas koníkovat - já vůbec nestíhám! Jsem pořád v jednom kole a večer vytuhnu u telky......takže jednou za týden si akorát tak zvládnu přečíst maily :sweat_smile:

Gratuluji všem ročním oslavencům a kubíkovi k prvnímu zoubku!

Já mám za sebou první noc bez Kristýnky a zvládla to úplně parádně! Jen mě bylo hrozně smutno :slight_smile:

Dnes jsem se dala do pečení dortu na sobotní oslavu a jsem zvědavá co mě z toho nakonec vyjde :grinning:

Jinak jsme zdraví a vymýšlíme čím dál větší lumpárny!
29. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
moc držím ADAJAR palečky :slight_smile: snad se to podaří zastavit..já myslela,že má posly a ono toto... :frowning2:

niikkyy: gratulece k zoubku :slight_smile:
janulevrtule: Adélce vše nejlepšííííííííííííííík 1. narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.