• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
s tima vecma - taky me stve jak je to desne drahy. Nastesti my podedili spouuuusty super obleceni (plna narvna velika skrin), nositko, sedatko, zidlicku jsme dostali od tchyne (z bazaru ikeovou, ale je fajn), hlubokej kocar po brachovo holkach 3 autosedacky vajicka... takze jsme koupili jen sportak, satek, postylku a ted musime vetsi autosedacku. Proste skvely, i hracky podedila... Az mam nekdy blbej pocit, ze ji nic nekoupim, ale uz fakt nevim, kam bych to davala. Na podzim se budem stehovat, tak to pak teprve roztocim.
15. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky, tak zdravím po náročném dni...

s mamčou jsme tady řádily jak černé ruky, ale kus práce jsme tedy udělaly...a ještě nás čeká sklep a trochu to tady doladit...
ale jinak šišlání znaám.. tchýně a můj taťka, tak taťkovi jsem něco už řekla, zeeeeee!!! ze jooo...nechápu proč nepoužívají háčky... :grinning:

jo a těch krámů pro malého, šílený, ale krotím se... teď vidím, že si s ničím nehraje, jeho zájem je nyní stále jen stát v pozoru, takže celý den s přestávkama někde stojí, buď u telky, to ji musím vypnou, aby na ni nekoukal z 1cm a nebo stojí v kuchyni... má dvě stanice.... to je teď jeho největší zábava takže hračky momentálně nefrčí
15. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
zítra frčím na nákupy do Brniska, potřebuji židličku Ikea, pak nějaké úložné boxy, pak nějaké hadříky pro Vášu, pokud narazím tak i něco na sebe a pak mrknu do Hornbachu...
si to musím napsat, jinak na něco zapomenu...
15. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
holky jsem slamena vdova a vy nikde nikdo... :confused:

Leni dobre nakup zitra taky bych jela treba do Tesca :wink:
15. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
potrebuji bile body s dl. rukavem a nevim kde sehnat...u nas maji jedno za cca 200kc a to fakt teda nedam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
holky tak krasny vikend vsem ja zitra jedu k nasim a budu jen smirink a v nedeli se snad ukazu paa
15. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
nazdárek :slight_smile:
jsem dožehlila a nakukuji než půjdu spát..ale se mi nechce

leni: dobře nakup..já chci takyyyyyyyyyyyy do IKEIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!
lis: tak si užij víkend u rodičů :slight_smile:
kelímky stavěcí jsem koupila v DM a v Ikei a malý si s tím vyhraje,nejlíp s tím tříská do podlahy a hází na zem a kouká,jak se to kutálí :grinning: ale te´d u nás vedou kelímky od jogurtů :grinning:

kari: jdete do baráčku?
15. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
jeste juknete mam nejake nove fotecky paaa
15. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
gabi: kde jsi byla čéče? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
no děcka mne tu odpo nepustili a Maty byl protivka,zase málo spal :frowning2:
15. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
lis: super fotky :slight_smile: to už má Káťa capačky,jako opravdové botky?
15. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
a jak je vysmátá..matymu se na hřišti moc nelíbí,ještě mu takové věci nic neříkají, jsem ho posadila na skluzavku a jela s ním pomalu dolů a nic....
15. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
nee to jsou ty nechodici botky :wink: joo ona hned vedela co ma delat, ja jen jistila normalne čapla ty držátka a zacala se houpat a vejskala tam jak divaáá sama jsem čucela :sunglasses: jsou to dobre momentky.. :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak to je paráda :slight_smile: njn..Káťa je malínko více popředu :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
malinko noo :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak ja padim spat dobrou nocku paa uz podruhe :wink:
15. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
dobrý večír....

zítra jedu k tátovi a budu až v neděli....

bílé body s dl.rukávem sháním taky,dávám mu na to trička s kr.rukávem a body sehnat nemůžu a přesně,200kč za to nedám.....

jdu juknout na fotky Lis
15. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
já jsem před chvíli musela přebalit Matyho,vlezu tam,tam smradu jako nevím kde,tak jsem ho přebalila a on se probudil,ale už spí, začal výskat,jakože už je asi po spaní,tak jsem mu řekla,nee,jde se spát a spí. Ale je tam děsný puch,budu muset vyvětrat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
a v tescu holky nejsou v tom balení,co tam prodávají..???
15. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak fotečky boží..... :dizzy_face:

Gab to jsem měla já ráno,začal halekát,vejdu k němu do pokoje a rána hned mezi dveřma..šílenej puch a on vytlemenej..jak jinak...a smrdělo to dlouho :sweat_smile:

tak dobrou a hezký vikend :wink:
15. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
se do tesca moc nedostanu a kdyz jsem tam byla tak jsem je nepotrebovala a navic nikdy nemaji tu velikost co potrebuju..ach joo tam by je snad mohli mit.. :pensive:
15. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
dobrou a užijte si víkend mimo domov :slight_smile:

jj,puch to teda je,ale on spí,mu to nevadí :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
mate ale smradlavy deti :grinning: :grinning: uz letimm..
určo v tescu budou :slight_smile:
v Tescu nemaj s dl.rukávem :frowning2: vše krátké..šmejdi
15. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
jó to mně nenapadlo,asi fakt jenom s krátkým rukávem,tak pak nevím :frowning2:
15. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Brý den :sunglasses:
Bílé body s dl.rukávem kupuji za 69kč v C&A :wink: V Tescu nemají s dl.rukávem jak píše Veru.
16. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
ahojky,

taky jsem slamena vdova, manza jel s mojim tatou delat elektriku. Ano Gabi, do baracku. Manzelovi umrela babicka, tak jsme vyplatili strejdy a hura zpatky do lesu a kopcu (Strasice - Brdy). uz se moc tesim (jen ne na to dojizdeni). Ted nas ceka rekonstrukce :unamused:
16. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky hlásím se po dlouhé době a jsem dnes taky slaměná vdova manža jel s kamarádama na ryby takže jsme doma venku je hnusně a malá chrupčí,no aspon nemusím dnes vymýšlet nic na oběd pro sebe tam mám koprovku a to stačí!!!!
16. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.