• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
NO jsem s toho opět špatná takové zprávy fakt nemám ráda,teď můžeme jen doufat,že Ada nebude mít nakonec opravdu to srpňátko :frowning2:
29. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
bože co to tady čtu :frowning2: adajárku drž se!!!!!! Niky gratulace k zubáčkovi :slight_smile: .Jinak ovoce dávám se šlupkama malá s tím nemá problém a měkké ovove jako banán meruňky a podobně dávám malé už do ručičky ona si s tím dokáže docela dobře poradit i když je zapatlaná jak hrom ale musí se učit :grinning: .Janule vše nejlepší adélce :dizzy_face:
29. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Psala Adi "No ted 2 dny uvidime nerodim ale muze byt cokoliv. Ale bude dobre pak me ceka jipka".
Tak snad bude vše v pohodě... :slight_smile:))
29. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
no aspoň trochu dobrá zpráva......chudina,ta si taky užívá :frowning2:
29. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Teda s tou Ada mě to dostalo, kez by ji to zastavili a maly tam jeste chvilku vydrzel... je mi z toho az ouzko. Kdyz si vzpomenu v Podoli na ARU na ty prdolky, co byli, jak dlan. Aspon ten 30tt.

Niikkyy: gratulujem Kubikovi k zoubku

Adelce vse nejlepsí k narozeninám :grinning:
29. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Gabus seduj IP
29. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
sleduj :sweat_smile:

Za tu Adu jsem ráda,aspoň něco pozitivního na tom špatném.
29. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
maru. nic

jé tak aspoň dobrá zpráva....ufffff
29. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
co tady soukromačíte ??
29. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
dekuju holky, chtel jsem dat fotky, ale pocitac mi to vypina, tak zkusim rano.

tak jarusce drzim pesti, dneska medicina dokaze zazraky :wink:
29. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jakože ti nic nepřišlo?
29. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
nic...žádná zpráva
29. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
jdu mýt nádobí..kouknu později
29. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
uuuuuuuž
29. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky

Adélce přeji Vše Nej k narozeninám...

také musím pochválit fotečky... Lis - jsou nádherné.... není k tomu co dodat
pak ještě od Juliet z oslavy, taky paráda, jde vidět, že jste si to užili a ještě jsem koukla na Káju od Sil... moc ji to sluší....

a teď budu myslet na Adu, aby vše dobře dopadlo a Daneček vydržel co nejdéle.... !!!!

my už hodinu spíme, nešel spát odpoledne, tudíž už v 18hod padal na pusinu
dnes jsme zase sami přes noc... tak kdyby se budil, bude spinkat se mnou, jakože se poslední dobou docela budí a v 5.30 vstáváme opravdu hladový na mlíčko...normálně je úplně vyhládlý a to docela večer sní, když ne kaši, ta mu dám mlíčko, ale ono je to jedno....

holky, s čím mažee dětem chlebíka? dávám mu k snídani a stále mažu buď Lučinu nebo jen máslo...dáváte i něco jiného?
to sní celý krajíc a hooodně mi pije čajík... od té doby co říká Táááj tedy čaj, tak stále pije... vypije mi min. 200ml a řívě spíše jen tak srkal

ovoce sní také cokoli, prostě když někdo žvejká, tak se vždy přisomruje a chce také ochutnat...a je jedno co to je...
dnes jsem nevěděla co mu ám vařit, tak jsem mu dala skleničku s těstovinama, to mu moc chutná

jo a konečně jsme objednala Vášovi k narozkám odrážedlo autíčko.. tak se na něj těším...
29. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
moc myslím na adjar..určitě to zvládnou :dizzy_face:

jinak vás zdravím..v pátek jdeme na krev a za 14 dní ultrazvuk, tak se těším...a v pátek jedeme na slovensko ..huraaa konečně dovča :dizzy_face:

:unamused: jenom se mi dneska podařilo zamstit kočárek..tak snad to manža spraví :frowning2: :dizzy_face:

papapa
29. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Leni,
chleba mažu s lučinou,gervais,taky na sýr dám dětskou šunku občas a do sýru na drobno buď pažitku nebo ředkvičku a asi 3x měl lehce postrašeno marmeládkou.
mě Domi spí od 19h dneska taky unavený usnul u mlíčka.
a čaj ... ten pije na litry a to doslova,flašku 250ml dolívám tak 4-5x :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
a načapala jsem sroubka v únoru 2010 a k nám nezaskočí :frowning2:
sroubkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
29. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
ha a je tu :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
:slight_smile: ahojky...marusko..ty prckové nám rostou..to je mazec..my chodíme za jednu ručičku..ale jsem spíš jako doprovod..občas mě vleče za sebou vysokou trávou..ale nepustí se...je opatrnej :wink:

jinak jsem psala co mažeme ale asi nějako blbě

dávám lučinu, gervais, domaácí marmeládu a máslíčko a výjimečně dětskou šunku..ale to pak sní šunku a chleba nechá..dneska jsme byli u opatovického rybníku...u hradce kr. a málem my snědl kukuřici, co jsem si koupila...uuuplně se na ní vrhl...nepřijdou vám taky poslední dobou zarputilí a strašně roztomilí :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
maru: IP
29. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
to vám fakt tak malí tolik pijí? Maty dneska vypil 100 ml cca vody :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
jinak maruško: koukám, že jste taky stříhali..my už byli pěkná mánička a taky jsme byli na pouti a vozili se na dracích :slight_smile: a la labutích
29. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
už 2x jsem byla v pokoji malého uspat,začne řvát ze spaní a konec...to bude noc.....
29. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Gabi, Tonda nechce moc pít, dá tak 100ml čaje, někdy ani to ne a pak taky něco ze skleničky, vždycky, když piju já tak si ukáže na mou sklinku řekne mňam mňam a snaží se pít a to si dá tak tři hlty, ale moc toho není, no a pak ještě kojím ráno, v poledne a večer. Ale s tou vodou mě štve, musím mu to pořád přistrkovat, jinak by snad nepil vůbec, i když to už pěkně umí!
29. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
jaruska leží u apolináře zastavili to jsou oba v pořádku bude tam ležet asi do konce těhu
všechny zdraví a moc děkuje!!!!!!!
29. črc 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
juj tak to si tam pěkně poleží holka :pensive: no hlavně aby byli v pohodě
29. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Hezký večer,
Adajar, moc držím pěstičky, aby malý vydželo v bříšku co nejdýl a byli jsme oba v pořádku :wink:
Jinak my bumbáme hodně málo, když mu dám granulovaný bumbání, tak max 100ml za den a když mu dám sťávičku od babylove, tak 200ml pijeme strašně málo.
Niky, moc gratuluju Kubíčkovi k zoubku:slight_smile: kdopak našel maminka? :wink:
Nám už se snad taky klubou doufejme, že do roka budeme mít aspoň jeden :dizzy_face: On má v dásinkách ze předu úplně vytlačený zoubky máte to taky nebo jste to měli?
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
díky za gratulace...ano já :grinning: ale má to fajn jen trošku vylezlé
29. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak to budou nové šatky:slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.