• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
tak jsem tu na skok...a co to ctu..jsem z toho spatna at se Adi drzi :cry: ...psala mi jeste vcera do IP protoze jsem si s ni psala o tech poslech a ptala se na tlaky na konecnik a ja jsem ji psala, ze ty by byt nemely a bylo mi to divny a ono toto :pensive: :pensive: ach jooo.... :rolling_eyes: to je tak nespravedlivy....

Jinak verusv to je drsny, takhle jsem nasla Katu na stole pred dvema mesici a jak pises jen minutka !!! byla jsem za rohem a ona si prisoupla krabici a vylezla po ni ufff :fearful:

my dnes bazenkovaly, takze dobry, ale jako kamoska se svym klucinou....no vcelku mi to bralo dech...nechala ho curat do bazenku, kdyz pod nim sedela Kata no jako okrikla ho, ale dite stejne cura ze jo...ja teda nejsem az zase takovy puritan,ale jako nejake zasady by uz rok a pul rocni dite mit mohlo no ne?? a navic ho nechala curat uplne vsude tipem pojd tady k te dece tady se vycurej..no jako u te deky lezla Kata a vlastne vsude, kde cural ona lezla...hmm a kdyz jsem rikala hele ale ona ty hracky olizuje a tady leze, tak mi rekla, ze on cura jen takovou vodicku..no dobre no, ale jako nemusi to mit na rukach moje dite ze vsech stran..no to me jaksi dostalo.... :confounded:

Ale k veceru jsme s Katou vyrazili jako rodinka na kole a holky ono se ji to tak libilo...pistela na kole, hulakala tata tata a placala ho do zadku jako brr brrmm no fakt jako prca...nejvic vyrizena jsem z toho byla ja ted jsem uplne grogy...hotova lemra, to jsou ty moje kaficka a dobrutky...nemam fyzicku :fearful:

Jinak zkusiim manzu premluvit, aby dal i foto s nami :wink:

zatim pacek jdu spat...zitra urco zajdu dopoledne...mam den klidku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
jo a pijeme mega malo, dnes prvne dala pul litru a vite z ceho ze savicky od Rajece takove te co se musi vytahnout...ty joo to vedet tak koupim rovnou za 12 kc a ne nekapajici hrnky za stovky :grinning: tak pa
29. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Lis, mazec s tou kámoškou, taky bych to nesnesla :angry: , hold každý je asi jiný...

Adajar, chudinka, už si dost špatného užila, myslím na ni, určo to teď dobře dopadne a malý se hezky dopeče :wink:
29. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jo a Bibi pije dost, za to jsem ráda, přes den ředěné šťavičky, na večer čajik, někdy sosne 200ml i po mlíčku, to jsem čuměla, hlavně,že pije :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Hezký večer, tak snad bude všechno s Adajar a malým v pořádku... :slight_smile:
Lis, tedy to bych asi nerozdýchala... :unamused:
Verus, přidala jsem fotečky z cachtanda a děkujeme za hezké odpolko a jen pro pobavení...víš jak jsem od tebe jela? Přišla jsem na zastávku, snažila se rozptýlit Káju, aby mi neusnula a najednou za námi nízkopodlažní autobus, tak jsem vzala kočár a nastoupila a u Bulovky ten bus zatočil jinam než měl a já si všimla, že je to jiný bus, takže jsme rychle vystoupily a já letěla s kočárem do kopce na další zastávku, aby nám ten správný neujel...no, měla jsem jazyk až nevím kde, udýchana jsem byla a do toho mi volal manža...fakt na mě byl pohled...ať žije mateřská demence!!! :grinning:
Hezký večer, jdu na kutě! :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky, zaskočila jsem jen JAnulivrtuli a Adélce (a samozřejmě i tatínkovi :grinning: ) popřát k narozkám a hned mě uhodilo do očí, že Ady s malým bojují, tak taky držíme pěsti, snad už je všechno v pořádku a pod kontrolou.. Kdo budete vědět víc písněte...

Lis, s tím chlapečkmem by mi to taky vadilo...

Holky dokdy se musí loupat ovoce - nebo už neloupete?
29. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
MURYNKO děkujeme za zprávy. Jen ať tam ADI do listopadu leží, jen když bude vše v pořádku! Uf jsem si oddychla, že jí to zastavili...

SIL, není nízkopodlažák jako nízkopodlažák :grinning: Tak hlavně že jsi dohonila ten správný a ještě si zasportovala.
A fotečky jsou podařené, já ti pošlu ty co jsem fotila (až je stáhnu), písni mi prosím do IP svůj mail.

CIPIN, loupání jsme zrovna nedávno řešily, někdo loupe, někdo ne, je to individuální.

Kubíčkovi gratulace k prvnímu zubisku, doufám, že mamča si koupí nějaký super ohoz :wink:

LIS, to jako čůral tam kde si hráli a neodvedla ho kousek stranou??? Jako nejdřív jsem se lekla, že to bylo u vás na balkoně, ale to už by bylo sakra moc.... Jako to že se vyčůraj do bazénku neovlivníš a ani o tom nemáš tucha, ale cíleně čůrat na místa kde se plácaj s hračkama je teda dost síla. Z chlapečka vyroste člověk kvůli kterým jsou na bazénech cedule "nečůrejte do vody, voda je ošetřena látkou zabarvující se při kontaktu s močí do červena" :confounded:
30. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
holky, normálně mi jdou slzy do očí, přeju Jarušce ať to zastavěj... bože to je nespravedlivý :frowning2:
30. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
PEPI, Jarušce to už zastavili a leží a do porodu bude ležet u Apolináře :wink:
30. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
teda lisounku to je nechutny, nektere matky jsou neohleduplne..... jsem na to ted haklivejsi, protoze na dovcu vzala kamaradka syna, o kterem vedela, ze ma nestovice a ze behem 2 dnu se osype, chodili s nim na hriste mezi ostatni deti a my ted tvrdneme doma a cekam, ¨jestlit se Julie osype, ale vypada to zatim, ze ne

kamaradka se zacala otvirat v 26 a pri lezeni vydrzela do 34, dvojčatka byla v pohode, hlavne po tech injekcich na rychlejsi dozrani plic, pry docela boli, moc Jarusce drzime palce, u Apolinare jsou dobry
30. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
holky jaruska stále 2v 1 kontrakce žádné starají se o ní krásně :slight_smile:
nemáte se bát zvládnou to!!!!
30. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
AHojky

Super,že Adi je OK....

Murynko díky za info a moc jí pozdravuj :dizzy_face:
to si teda holka poleží :confounded:
30. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
holky, tak aspoň že tak... uffff......

Právě snídám, chleba s taveňákem, a malej tak koukal, že dostal kůrku, kde je toho sýra opravdu minimum, a jak si čvachtá :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ranko holky ještě,že Adajárek je relativně v pořádku moc jim držím pěstičky,Lis to s tím čůráním je hnus fijalovej to já bych se teda neudržela bože co by jí to udělalo odvést kluka kousek dál :angry: .Pepi já dávám Andrejce taveňák už normálně to se nesmí? :fearful:
30. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
manci - nám řekla mudr, že tam je hodně solí, že dětem radši ne.... minimálně do roka, tak jsem mu dala kůrečku kde toho taveňáku bylo fakt symbolicky
30. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ranko,
tak já dávám taveňák teď už od roka,ale stále je to taveňák Lučina taková ta kostička.
Oddychla jsem si za Adajar,že to relativně zatím dobře dopadlo a poleží si holka,ale stojí to za to.
Jinak u nás začíná nechutný pařák,taťka v práci takže určitě na koupák sama nepůjdu zkusím ještě poškádlit tchýni :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
po tom roce mu zkusím dát normální taveňák klasicky, to si myslím že to zažívání už něco unese... uzeniny ještě ne, to ještě budu vzdorovat, ale ten tavený sýr už zkusíme.
30. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
aha no já kupuji lučinu a ty dětské sýry kirry
30. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
a tvrdý sýr malá miluje :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
kiry taky dávám a ještě kidiboo :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Tvrdé sýry a lučina jsou prý v pohodě... s tavenými počkat po roce... slova naší mudry :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Holky já vím, že už se to tady řešilo mockrát, ale já jsem předtím nějak pořád nemyslela, že budu kupovat golfky :sweat_smile:. Prosím holky napište mi co máte za golfky a jak jste spokojený a jestli jsou vyloženě do města nebo i na maličko hrbolatější terén. Já už z toho serfování na netu mám hlavu jako balón a pořád nic nevím. Tak prosím, prosím :slight_smile: :cry: :sweat_smile: !
30. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Peti, já sice golfky mám, ale nevím no, asi budu kupovat ještě jedny... Ne že bych byla tak marnotratná, ale já s nimi až tak spokojená nejsem, vybral je Honza podle sebe aby je nenakopával, ale mají deset kilo a na manévrování pro mě nic moc... Já si nakonec pořídím zcela jistě tyhle: (ale musím na ně našetřit "tajně" protože H. by měl řeči že na co další, už to slyším)

http://www.detskagalaxie.cz/?c=detail&id=1379

když už tu ty golfky budou, tak budou jen kecy, kam to dáme :slight_smile: že ten byt není nafukovací atd
30. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
holky tak info od Adajar,prej se čípek nechce zacelit a asi to bude brzo..psal to její manža :pensive:
30. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Niky bože.... :pensive:
30. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, omlouvám se za vulgaritu ale musím:

KUUUUURRRRRVAAAAAAA proč je občas život taková svině nespravedlivá :cry: tohle si nezaslouží nikdo
30. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Peti Jo a ty co máme, jak jsem psala že jsou těžký, jsou tyhle:

http://www.detskagalaxie.cz/?c=detail&id=3912

Prý je to kopie Peg Pérego Pliko, až na to že tenhle je za 3300 a PPP je za 12tis...
30. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Jarka: realne 24+5, 650g. Je tam vak blan (prej to je špatně, že už se nejspíš nezavře) a je otevřená na 3 cm. a k obědu injekce na dozrání plic.
30. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
24+5, 650g. Je tam vak blan (prej to je špatně, že už se nejspíš nezavře) a je otevřená na 3 cm. a k obědu injekce na dozrání plic.
30. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
bože... to je cca jako byla Maova... :cry: :cry: :cry:
30. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.