• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Hezký sluníčkový den přeji :slight_smile:

ADI držím všechny palce, ať vydrží s naším posledním raráškem co nejdýl, posílám hodně sil :dizzy_face: :dizzy_face:

LIS - no to je teda síla!! Já bych teda nevydržela a matce bych něco řekla. A slova bych volila podle toho, jak dobrá je to kámoška.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpoledne se chystám s klukama na koupák, máme tatku taky až do večera v práci. tak se tam MARUŠ možná potkáme :sunglasses:

Taveňáky taky občas dám a malému moc chutnají :sunglasses:

Mějte se všechny hezky a užijte si sluníčka, papík :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
:pensive: ach jo,to je mazec tohle fakt...mám náladu pod psa....chudák,tak musí být psychicky totálně hotová :pensive:
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Mery já už asi taky občas dám, když jsem viděla jak mu ta slaboulinká vrstva chutnala a i stačila, tak myslím že mu bude dělat dobře i fakt, že "mám to samý co máma s tátou"
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
niikkyy, ani mi nemluv.
30. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Jakože že brzo porodí? to snad ne :pensive:
30. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
maru vypadá to tak :frowning2:
30. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
MAru: prej to tak vypadá..je otevřená a čípek se nestahuje,ba naopak :cry:
Ahoj všem přejeme krásný sluníčkový den :wink:

teda holky co to tady čtu? Adi a Danielkovy držím palečky a hlavně ať tam ještě bobíšek vydrží aspoň do 30tt.
Holky je to fakt nespravedlivý někdo musí za mimi bojovat jiný se ho je zbavujou :frowning2:
Moc na ně myslím....

Tak nám se už proklubaly vypadá to na dva zoubky. Teda ještě nejsou uplně venku, tak snad bude pak chvílku klid...

Dneska razíme na zahradu a šup do bazénku :wink: ale teď kluci spinkají, tak až po obídku

A opožděně přejeme Adélce k 1. ročku vše nej nej :wink:
škoda, že ji nemužou už dát tokolizu ta je až od 30tt :pensive: :cry: držím moc moc palečky
30. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Pepi, děkuju, mrknu na to.
Ach jo, Adi, moc na vás myslím!!!
30. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
aji - co to je ta tokolíza?
30. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
ADI má velkého bojovníčka, kterého jim poslal jejich andílek, musíme doufat, že stihne co nejvíce dozrát a že bude OK - MUSÍ BÝT!!!! :pensive:
30. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
NO tak to je na hovno fakt :frowning2:

u nás zase uspávačka hodinová a cirkus než usnul,ale tak raději toto než ... však víte :frowning2:
30. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Všem oslavenečkům vše nej nej.
Nějak nestíhám

Honza mi od neděle vstává v 5hod. Vzhledem k tomu, že nemůžu večer usnout a chodím spát cca ve 2hod tak spánek nic moc. Potřebuju pryč. Nechce se někomu na Kladno na koupák a nebo zítra na Letnou, Ladronku a tak? Asi ne co.

Doma střídavě oblačno. Já jsem se rozhodla k určitým věcem a pokud nebudou splněny některé podmínky tak v pondělí podávám žádost o rozvod. Už nebudu čekat. Pohár přetekl. Tatínek hodil spátečku a začal zase vše okecávat a snažit se to zachránit, ale to nestačí. To už jsem slyšela tisíckrát. Bez činů mu to nežeru....
Tak asi od nás, Jarka je ale v tento okamžik důležitější.
Psala, že se budou snažit držet. Je dál než loni a tentokrát je naděje na záchranu. Loni nebyla.
30. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Jani, a co sraz na Holešovicích a Stromovka?
30. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
jani mluvím o zítřku, jen pro upřesnění
30. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Pepi: přesně nevím, ale dávaly mě to když jsem ležela s klukama v nemocnici. Je to myslím na zastavení porodu nebo tak něco. Mě se zkracoval čípek a hrozil tam předč. porod a tím mě to udržely. A pak mě ho vysadili a já ani ne do týdne porodila.
30. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
ajjiik, aha... no ale pro Jarušku je to stejně o ničem, když to dělaj až od 30tt...
30. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojky zdravim vsechny jdu vas docist..jo a vcera jsem zapomela pogratulovat Adelce k jejimu krasnemu rocku a nikkyy k prvnimu zoubku..to by sis mela vybrat nejake prima saty...ja jsem si vybrala bundu byl unor :grinning:
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Pepi právě že Jaruška je ještě málo :pensive:

Taky se ještě přidávám ke gratulaci Nikky - Kubíčkovi k prvnímu zoubku
30. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
malej spal, probudil se a vyžaduje drbat na zádech, jinak pláče, tak píšu jednoruč
30. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
ach joo ta Adi me to tááák mrzi, snad se to nejak ustoji!!!!!! Posilame vse co mame tu nejvetsi energii, aby malej vydrzel tam kde ma :pensive:

a k tomu curani...holky jako ja vim, ze deti curaji do bazenku ze se to neda uhlidat, ale jako on stal (je mu rok a pul) nad Katou a bylo videt, ze se chysta curat uplne se na to soustredil a ona to moc dobre videla a krici na nej necurej do bazenku, ale tot vse.. :astonished: jako mela jeste takovy 3 vteriny, aby ho vyndala, ale jako neudelala to...to same na te travicce sedni si tady a vycurej se (vedle deky, kde Kata lezla) no do minuty do toho vlezla ... jako rekla jsem ji, ze Kata tam leze a ze v bazenku ocucava hracky...rekla mi na to, ze jeho moc je jen vodicka a ze to nic neni... :angry: :angry: jako a zrovna matka ktera snedla vsechnu moudrost..jaksi zapomela jake to bylo, kdyz lezl jeji malej, ze by se ji to taky nelibilo asik... :angry: :angry:

Jinak se vratim k ovoci, kdyz ji to mixuju a davam do toho susenky a jogurt jako na svacu tak to loupu, ale jinak uz to ukousne i s kurou a zbasti...nedela ji to problem...u merunek v pohode..dokonce se laduje boruvkama a tech sni strasne moc, ja jsem se bala, ze jsou to kulicky a ona to basti jak fik :dizzy_face: uz ochutnala i cerveny rybiz, ten ji smakoval a jostu (to je neco jako cerny rybiz bez pecicek)...jako a vse ji jede, jen jablko neee... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
jo a ja obcas davam tavenak od Kiri, mudra rekla, ze cas od casu to nevadi...a dnes mela eidam na toustu a jak ji to jelo.. :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
jdu malýmu dát svačinu - asi mu dám frutapuru, ať nemusí kousat, když bolí zoubečky.

Lis - "KAMARÁDKU" bych asi vykostila. :angry:
30. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
pridali jsme 2 fotky Kati s rodici :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
lis: pěkné foto :grinning:
30. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
no to je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
stejně je nejhezčí Kaťule.vy jdete stranou :grinning:
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
kde jsou ty fotky?
30. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.