• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
nikkyy tak to mas 100% pravdu ale zde je videt, jak je podobna cela na manzu...ale manza je pry ksicht tak nevim :grinning:
30. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
no supeééééér fotečky,teda ale Káta je celý tatínek :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
malej dostal grahamovej chlebík na hlodání na zoubky, tak hlode a tváří se naštěstí už spokojeně, ale holky, mě se chce spát a nevím co dělat, jestli si jít skutečně lehnout nebo to přebít kafem???

Po krmení ve čtyři hodiny jsem totiž nemohla zabrat, dole se dohadovali nějaký cikáni (dle dikce,) a relativně nahlas... Už jsem si říkala zda to nejsou ti co tu jsou kvůli tomu princi, ael ti by nemluvili česky.... a nechali toho asi za půl hodiny
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
no to píšu,že je celá tatínek :sunglasses:
manža je hlavně hrozně velký :confused: :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Holčičky moje stal se zázrak, tonče už hodinu spí, jsem z toho úplně v šoku :grinning: :sweat_smile: !
Lis, fakt je hodně podobná na manžela, ale tebe v ní taky jaksi vidím :sweat_smile: .
Holky Maru, Lis, jakej máte ten golfáč, prosím?
30. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
maru, hehe co bys řekla na mého Honzu, 198cm :grinning:
30. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
jo peti zapomněla jsem mmt najdu odkaz
No pepi to už raději mlčím :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
zatím bojuju, bez kafe a spaní, ale myslím že jedno nebo druhý po obědě nastane... a sama ještě nevím co
30. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
jj je veliky ma 188 cm a kila radeji nepisu :grinning:

peti ja mam babypoint Solar 2008 tento: http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_id=4010 akorat barva cerveno tmave modra
30. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
ale jako dnes uz bych brala takovy, ktery ma spojeny nejak ty hole, protoze to nejde ridit jednou rukou a kdyz prsi drzis destnik, tak docela masakr...a nebo treba kdyz chces jit a lizat zmrzlinu ted v lete, tak nemas sanci a to je prece dulezity no ne? :grinning: jinak jsem s nim ale max spokojena, akorat toto mi vadi..no ale vsude je neco..

holky peru uplne ze me leje bleee K spi pul hodky musim makat, mam toho hodne :unamused:
30. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
pepi: 198 cm?? no tak to je mazec...to ma od Pavla kolega v praci a nevejde se ani do vytahu :grinning: vsude musi klopit hlavu...
30. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Lis - díky, nakoplas mě jít taky nahodit prajdu :slight_smile: aspoň malinko aktivní budu :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
pepi: pracka me ceka povesit, ale mam tu par kousku co jsem nutne uz musela preprat v ruce uff :astonished:
30. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky....

Peti, golfáče mám Peg Perégo Pliko, koupila jsme je na MMB a mám je ještě rok v záruce a jsem s nimi spokojená...těžké se mi nezdají, myslím že mají 8Kg a krásně se nám vlezou do auta, kde je stále vozím, takže nemusím skládat těžký sporťák... je toho na trhu strašně moc a vybírala jsem docela dlouho... mají dobré vychytávky
hodně si chválí Chicca.... Multiway

Myslím na Adu a snad to bude dobré, hlavně vydržet, každý den je pro ně dobrý...

tdnes Váša vsával před 5-tou hodinou, měl opět hlad... takže jsme mu dala 270ml mlíka, to vypil a spalo se do 7hod, takže jsem docela ko...
Vašík už hodinu dospává noc
ještě se mi 2x vzbudil s takovým pláčem, tak jsme si ho dala k sobě... no musím říct, že noci jsou horší než bývaly

Peti a ještě nejsou špatné od Baby Designu, ty jsme měla také vybrané!!!
30. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně je zase chvilka nakouknout. Od té doby co Tomášek leze vůbec nestíhám. :frowning2:
Nestíhám ani moc dočítat, jen co jsem tak koukla, držíme Adajar pěstičky, ať vydrží co nejdéle.
Všem oslavenečkům přejeme vše nej nej k měsíčninám i ročku - i dodatečně.
A pepi - tuším že ty - jsi se ptala na chrániče na kolínka farlin. My je máme. Jsou fajn, ale když leze rychleji, shrnou se a stejně pak leze po kolínkách. Tak nevím.A golfky máme taky - chico Liteway - ty jsou fajn, ale spíš jen do města.
30. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3087148&vReferer=%2Fphotos%2Fmaruska39

tady je ten golfáč,mám spomalený net takže nemůžu najít odkaz nechce mě to pustit :angry: je to baby desing MINI 2008
30. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
a určitě jen do města
30. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Jolance přejem všechno nejlepší k 1. narozeninám, hodně zdravíčka, pusinek od rodičů a dárečku :dizzy_face:

a také naší Xeně vše nej k posledním měsíčninám :slight_smile:

Adi, tobě mooooc držím palečky, od včera na tebe pořád myslím, dokonce jsem i popletla přípravu jídla :pensive:
30. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
jj golface jsou nej ve meste na trave a tak je to masakr....Maru vy mate spojene hole vid? no to jsem trochu prohloupila, ale vubec by me to pred tim nenapadlo...

holky ad tchyne..vcera jsme jeli s manzou na kolo no nez jsme se pripravili, nez vynesl kola atd..jako celou dobu na nas cumela z 7 patra a rvala na cele sidliste Kati Kati Kati :angry: jako kdyby asi to dite vedelo, ze ma koukat nahoru..jako ja uz nevim proc ji urcity veci nedochazi.. :zipper_mouth: :rolling_eyes:
30. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Juli dekujeme jj mam z toho dnes nostalgii uáááá :astonished: :cry: pak uz jen roček...

taky porad myslim na Adi... :pensive: ale verim, ze to dobre dopadne MUSI!!!
30. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Holky děkuju já už mám v těch golfáčích totál maglajs :grinning: :grinning: :grinning: ! No jsem zvědavá, co vyberu a co na to náš táta :sweat_smile: !
30. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
juli: hezke fotecky z oslavy, jsem koukla az ted...jako fakt povedene...a koukam, jak jsou kazdy uplne jiny vid? :slight_smile: nebo ne uplne ale jako daji se rozeznat navic kluk a holka to je jasne... :grinning: mam MD (= mater.demence - pouzivame to tu dost casto, tak zkratka je mozna na miste)... :wink: a z ceho meli dortiky? nekdo pekl? promin zda jsi to tu nepsala...jdu si myt vlasy..dite se vzbudi a pak uz nic neudelam.. :zipper_mouth:
30. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Lis, no hlavně je rozdíl ve váze, Nelinka je drobnější a to myslím dělá hodně. Já je vidím jinak, ale někteří říkají, že něco v podobě mají ... dorty co mají před sebou se svíčkou jsem dělala já, jsou to jen ta rozvařená jablíčka s piškotama a nahoře jogurt a marcipánové ozdoby, ale ty nejedli. A pak je tam vidět dort - méďa - tak ten jsem nechala upéct pro příbuzné.
30. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
juli, to je i můj plán, malýmu udělat, a pro příbuzenstvo objednat, ať si škubnou :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
až malej bude dlabat dorty normálně, pak to bude jiná, ale zatím chci aby si na sladký moc nezvykal, přece jen, čím pozdějc, tím líp.
30. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Domi to měl stejně,zvlášť pro něj dort a zvlášť pro příbuzené
30. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
"ale tys měla dvoupatrovej šlehačkovej! Na fotce to vypadalo krásně a JAK ti to chutnalo! " Asi nemusím uvádět autora výroku. Holt jí není jasný, že mně jde o to aby si ten rok užil , a fotky jsou až na druhým místě.
30. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět z plavání a Kája tu teď ohryzává metr... :sweat_smile: A venku je už teď na padnutí, tak se mi ani odpolko nechce ven, ale uvidíme jak Kája bude spinkat... :sweat_smile:
Jinak včera jsme tu měli dva zájemce na byt a co myslíte, okamžitě začali licitovat o ceně!!!:angry: Tůdle nůdle...tedy zatím! :slight_smile:
A co se týče Pepi zítra Stromovky, tak pokud se s Jančou dohodnete, tak bysme se možná přidaly, záleží na tom v kolik! :slight_smile:
Jjj, a k dortům na oslavu, tak Káje nějaký dortík upatlám já a pro rodinu pak nějaký asi koupím...nějak to nebudu hrotit! :slight_smile:
Myslíme na Adi, ať to oba zvládnou!!! :wink:
30. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Lis, sluší vám to s Kaťulkou :dizzy_face: , jinak taky všechno nej k posledním měsíčňinám :wink:

Peti, pošlu odkaz na golfky, jaké máme my :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
sil - já s tou svou dnešní únavou taky ven nejdu, jdu konečně dát tu prajdu, ještě jsem se k tomu nedostala... a tím končím. Uvařím si konev čaje, a bude... Chlap má dneska pracovní bowling, tak budu mít večer pro sebe a ani to nevadí, páč mě mezi dveřma na odchodu taaaak nas*al, že jsem ráda že přijde pozdě :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.