• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
30. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Holky, to moje štěstí řeklo Pepa... to P takový skoro neznatelný, ale bylo tam :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Pepi, super, gratuluju k dalšímu pokroku :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Já jdu uspat našeho raubíře a pak fičíme ven, snad už nebude později takový pařák :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Kátě přejeme všechno nejlespší k posledním měsíčninám ať si je pořádně užije a hlavně ať přestane vymýšlet Xenovské kousky a s chozením počká do roka :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
holky to dítě dneska trhá rekordy... stojí v rohu ohrádky, a dělá paci paci.... co to znamená????

STOJÍ BEZ OPORY!!!!! ten tomu roku uteče jak prd... :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky, teď jsem se tedy naštvalal resp. mrzí mě to...Kája měla úžasné naušničky a teď koukám a jedna jí v oušku chybí, zůstal jí tam jen kousek zapínání, takže jsme jí ztratily... :frowning2: Takže budeme muset vyrazit koupit nové, aby jí nezarostly dírky... :unamused:
30. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Oslavenci Kátě vše nej resp. všem oslavencům... :slight_smile: Nějak to nestíhám sledovat... :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Sil, a co to zkusit reklamovat? určitě byly nové, tak že se to ušoupalo?
30. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
To by se dalo, kdyby jsme tu naušnici měly, ale my jí někde ztratily...dostala je ke křtinám, o to víc mě to mrzí! :frowning2:
30. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
to nevadí, pokud by bylo vidět oslabený místo "závěsu," kde náušnička visela tak by to mohli uznat....
30. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Obávám se, že to co nám z té naušnice zbylo je opravdu minimum, takže nevím, nevím... :frowning2: No, zkusím se zeptat kmotry kde je kupovala a zajít tam... :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
sil, hele líná huba holý neštěstí :wink:
30. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jjj, pravda, jdu ohřát Kájule oběd, tak hezké odpolko všem. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
No Pepča ještě hlad neurguje, tak asi ještě chvíli počkám, ale v jednu mu to prostě udělám...
30. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Sil, Pepi má pravdulíná huba holé neštěstí :grinning: , né vážně, zkus to, já ted vyreklamovala hrnec i bez účtenky, manža nevěřil,že něco dostaneme a jooo, tak hodně štěstí :wink:
30. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Holky, já má m taaaakovou chuť na nektarinu, je tu jedna jediná a tu chci dát Pepovi ke sváče.... a venku to vypadá na buřinu, takže nikam nejdu, tím spíš že v 16.30 mi přijde paní na doučko :-/
30. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky,

zas po straasne dlouhe dobe zdravim,

moc drzim pesti Jarusce a jejimu malemu

vse neeeej Jolance k rocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nas dve novinky, ta dobra, ze Sebik uz chodi :slight_smile:, ta horsi, ze ma podezreni na boreliozu (fleky po stipancich od komara), tak jsme ted dobrali ATB sirup, testy az v pulce srpna, driv se to neda prokazat.

Pepi, dej si, vsak Pepino urcite rad zdlabne i neco jineho :wink:
30. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Linn, ahoj, borelioza od komára? Já myslela že tu přenáší klíště... :astonished:
30. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Linn, zdravím Tě :wink:, Sebík je šikulka, že už chodí, ale snad to bude s tou boreliozou v poho :pensive:
30. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
No prave ze i komari, mouchy atd. :unamused: no uvidime, kazdopadne se to zachytilo vcas, tak by to nemelo mit nejake nasledky, on mel ty stipance tak dva tydny, uz skoro zahojene a najednou se okolo nich objevily ty fleky, me to hned napadlo, manza mel boreliozu z klistete pred tremi roky, no a doktorka mi to potvrdila, takze radeji ty atb.
30. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
no potěš koště, tos mě nepotěšila.... klíštěti se člověk může ubránit, ale mouše a komárovi??? :-/
30. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
http://www.borelioza.cz/cs/prenaseci_boreliozy/? ono se to celkem malo vi, vsichni se boji klistat, ale dostat ji muzes i jinak :confused:
30. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Pepi, gratuluju k stani, to vas to chozeni taky brzo ceka :slight_smile:

Fajro, uz jste se byli podivat v tom Dino parku? My se tam chystame, jak budem u tchanu (v orlove)
30. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
hmmmm.... Linn tak tos mi sebrala klid na duši... budu pitvat každej flíček... ale líp být připravená, než pak zaskočená, že jo... :wink:
30. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Linn, takže myslíš že když už stojí bez opory, tak tzv. tomu roku opravdu uteče? :wink:
30. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
No ty fleky byly tak aspon 2 cm, celkem neprehlednutelne a ono te to trkne, kdyz se objevi az po delsi dobe po stipnuti.
30. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Linn tak to určitě jo... Já bych s tím šla určitě k mudře, ale asi by mi neseplo, pokud bychom před tím neměli klíště, že by to mohla být borelioza.... pak bych čuměla kdyby mi to řekla.
30. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ono je to u kazdeho jinak, Sebikovi to urcite par tydnu trvalo po tom stoupnuti, ale mela jsem tady ted kamosku s rocni holcickou, ta taky zacala chodit jak Sebik a ze se postavila a chodila do par dni :wink: ale ono jim stejne neutece nic, Samik chodil az ve 14 mesicich a aspon byl dyl klidek :wink:
30. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
no, taky si říkám.... Ohrádce už asi zvoní hrana, má ji už spíš jak beranidlo... pak budu ráda když se zvládnu jednou za hodinu napít... :confounded: ale to víte že se těším....

Ptám se ne proto že bych si tím chtěla honit ego, ale spíš abych věděla co čekat :wink:
30. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.