• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
A uz se Samikem jsem delala znakovku, tak ted uz zkousim i u Sebika a uz znakuje pejska, tak treba se to taky ujme :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Linn, o tom taky uvažuju, a ty mi vlastně potvrzuješ že to má význam :slight_smile: myslím znakování :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
PEPI, ještě neházej flintu do žita, Aný si sama stoupá bez opory skoro měsíc, udělá i několikrát za den 2-3 krůčky, ale tím to hasne, lezení je pro ní snažší a rychlejší. Tak třeba Pepíno taky nebude pospíchat.
30. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Verus, hehe tak dobře... taky si říkám že nemá kam chvátat.. jen chci být duševně připravená :slight_smile: jo a mimochodem máš IP :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky normálně mám sto hcutí odřeknout doučko, ale něco jako zodpovědnost mi v tom brání... :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Pepi, se ti ani nedivim :wink:

Sebik to ted strida, kdyz nekam chce rychle, tak leze, pak je jak blesk :grinning:
30. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Nic, půjdu si udělat SILNÝ kafe, a k večeři si dám pizzu nebo těstoviny... uvidíme co si ve finále nechám přivézt :grinning:
30. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Právě mi zazvonil telefon a vzbudil mi Pepu :angry:
30. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Tak než jsem se stihla začít radovat že mi paní přehodila hodinu na pondělí, tak se ozvala holčina kterou jsem připravovala na maturu, že jí máma našla brigádu v hotelu a potřebuje pomoct s frázema... Holky já snad dneska nevydržím ani na večerníček :grinning:
30. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Kurňa to je pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem šla do tesca pro homeo (je tam lékarna) a málem jsem vypustila duši,neskutečné teplo venkovní teploměr ukazoval 34st :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A musím se pochlubit Domi krásně čůrá do nočníku,už doma běhá 1,5h nahý A stihl 3x načůrat do nočníku,vždycky si sedne,kouká na mě a tahá se za lulánka a já vím,že mám naběhnout z nočníkem,posadím ho a do pár sekund čůrá :dizzy_face: :dizzy_face: To je tááááák super :dizzy_face: :dizzy_face: ten kluk prostě ví,že se tam čůrá,když je nahý :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Maru tak že ybch začala taky s nočníčkovou výukou? že bych se inspirovala šikovným Domínkem?
30. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
no než to pochopil tak to trvalo pár měsíců,měli jsme i období kdy tam nechtěl být a utíkal,to jsem teda ho nenutila,ale počkala až ho to přejde to období,na noční jsem ho poprvé dala když začal sám sedět a to bylo na přelomu 8-9m
30. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
zase Pepča je nadanější na pohyb,to ten můj lumpík pořád jen chodí kolem nábytku a víc nic,bojí se :sweat_smile:
30. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
maru, uvidíme, možná to zkusím a nehcám na něm, zda se něco zadaří, systematicky to chci začít zkoušet po roce
30. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
já to taky více méně nechala na něm,násilím jsem ho na nočníku nedržela :wink:
30. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Hlavně že na to celý den myslím, vždycky si vzpomenu když nejsem u PC...
Jolance všechno nejlepší k prvnímu roku, hodně lásky, zdraví a štěstí a Kaťulince naší všetečkový motorový myšce krásný poslední kojenecký měsíc :dizzy_face:
30. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky,

tak jseme si s klukama dneska užili na koupališti, přijela za mnou i kámoška, tak se nám dnešek hezky vydařil :slight_smile:

LIN - to je mi líto, snad se borelioza nepotvrdí. držím palečky :slight_smile:

Přidávám se ke gratulucacím všem oslavenečkům a taky šikulkům k pokrokům :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky, už jste přemýšlely o tom, jaké dáte očkování v 15. měsících??? Já dám asi to klasické, neštovice se mi nezdají nějak nebezpečné, teda alespoň u Lukyho neměly nijak zvláštní průběh, obešlo se to i bez teploty, tak doufám, že u Tobíka to bude taky dobrý.... :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Koukala jsem na Listopadky a je tam zpráva od adajar (Davida):
večerní update: 1 den dveře nepřekonány. Stav nezměněn. Zítra ještě jedna plicní injekce.
30. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj mery, ja jsem teda u Samouska davala ten Priorix tetra, ale mas pravdu, ze u nestovic ten prubeh vetsinou neni nejak zavazny :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky, Mery já s tím očkováním pořád nevím, jestli dát Priorix nebo priorix tetra. Linn prosím tě nevíš přibližně kolik priorix tetra stojí?
30. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
PETUL - díky za zprávu. Tak alespon že se to nerozjíždí dál. Jen ať malý vydrží v bříšku co nejdéle.... :pensive:

LIN - no právě, taky si myslím. Sice jsou děti, které mají škaredý průběh, ale to jsou myslím výjimky.... :confounded:
30. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Peti - nám mudra říkala že asi 1780,- Dali jsme Prevenar a jak půjde malý do školky, tak se chystám dát i proti meningokoku, ale P.tetra nedám....
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Petipacka, jak pise mery, cca.
My jsme jeste mezi rokem a dvema ockovali meningokoka
30. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Meningokoka bych taky chtěla, až bude chodit víc do kolektivu.
30. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
PETI - taky ho chci dát, až jak bude v kolektivu - tam je to riziko nákazy nejvyšší...
30. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás jdu taky ještě pozdravit, poděkovat za Jolanku za gratulace - moc děkujeme:slight_smile:, taky přejeme LIs a Kačce vše nejlepší j 11 měsícům...

Jinak je fajn, že u Ady žádná změna k horšímu, každý den se počítá, tak snad vydrží...

Jolanka dnes, aby si ty narozky užila vstávala už před šestou :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale za to zase dřív usla, takže když jsem si šla chvilku pinknout volejbal, tak po návratu už chrupčila, tak mě to mrzí, chtěla jsem si ji ještě užít - první narozky jsou jen jednou :pensive:

Zítra máme manžu doma, tak snad si trochu vydechnu, i když mi dnes říkal, jak se těší, že si pospí, o tom si můžu nechat jen zdát, a nakonec to bude jak kdybych byla doma sama :angry:
30. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Linn, v Dino parku jsme zatím nebyli, ale mamka dělá na Obecním Úřadě, tak čekáme, že možná budou nějaké lístky gratis a půjdem pak všichni :grinning: , co jedeme kolem, je tam hrozně moc aut, jen jsem slyšela názor, jestli je dobré, vodit tam tak malé děti, Dinoši se hýbou a prý vydávají i dost hlasité zvuky, tak aby se Bibi nepolekala, nevím no :frowning2: mimochcodem, já mám v Orlové rodiče :wink:
30. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Cip,taky se připojuju ke gratulantům, sice pozdě, ale přece :grinning: ať je Jolanka hlavně zdravá a dělá vám samou radost :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
Holky, moc jste nenakecaly, tak i stihnu reagovat:

CIP - přidávám se k opožděným gratulantům a Pepa posílá kapří pusinku :slight_smile:
ADA - hurrrráááááá že to nepokračuje! Jak už tu někdo psal, každý den k dobru je super
Ad očkování - my BUDEME dávat priorix tetra - já na neštovice málem zdechla (pravda měla jsem je ve 20) a když jsem se ptala doktorky, tak mi na to řekla "víte, já proti tomu očkování přestala být skeptik v momentě, kdy jsem u několika dětí nezávisle na sobě viděla při neštovicích bezvědomí..."
A ad meningokok - my ho BUDEME dávat a to hned při roční kontrole.
31. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.