• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ranko,
tak my priorix tetra dávat nebude,máme prevenar a ještě chci později očkovat na klíšťata a to je vše,více ho očkovat nenechám.
Dnešní noc nádhera,nevzbudil se ani jednou jedinkrát už je to velký kluk :dizzy_face:
31. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno,

taky se chystám dát obyč Priorix.
Jo akoukala jsem do očkovacího kalendáře a mám dotaz na Marušku - Domísek dostal 3. nebo 4.hexu?
31. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
maru - tak klíšťata já zrovna ne.... i tady v některé diskusi jsem četla, že to chlapečkovi naopak problémy způsobilo.... ne sice encef., ale něco taky s mozkem. naštěstí teda se to obešlo bez trv. následků, ale i tak, děkuju, nechci...
31. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Kopíruju to sem:

Mili, je to pár dní zpět co ho moc bolela hlavička dokonce šel odpoledne spát a to už dloho nechodí. Pak večer blinkal. Teď je mu líp, ale stále má černé kruhy pod očima. Musíme prý počkat na nemocnici.
Ahojky holky,
tak jsem dnes odvezla Máťu do nemocnice a pani doktorka po vstupní prohlídce usoudila, že to vypadá na špatnou reakci po očkování proti klíšťatům. Víc se samozřejmě dozvíme až po všech vyšetřeních . Byl očkovaný už po třetí, tak by mě to nenapadlo.
31. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
ještě dodávám, že chlapečkovi je 5.
31. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Ještě tam bylo tohle, tím to ta maminka uzavřela:

Matýska jsem si přivezla domů a nález je takový, že očkování mělo opačný efekt a Matýsek prodělal meningoencefalitidu, která má naštěstí u dětí slabší průběh než u dospělých. A Matýsek bude bez následků, ale chtěla bych vás všechny upozornit, že jak mi řekla paní doktorka, tak tohle očkování je nejryzikovější a dle neurologů u dětí není dobré očkovat. Stačí prý jen stříkat nohy repelentem a kontrolvat tělíčko. Martínka rozhodně oočkovat nenechám.
31. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
PEPI, jenže u všeho máš něco, to bys nesměla vůbec nechat očkovat, pouštět je do kolektivu atd. Holt je to risk a musíš u očkování doufat, že tvoje dítě ta výjimka nebude. :wink:
31. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
No přesně u všeho je něco a všude je nějaké riziko,nic není 100%,ale každopádně si to ještě promyslím.
Verusv 4.hexu.Anička ještě nedostala?
31. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
veru, jasně, ale když i neuroložka řekne, že tohle očko je jen tahání peněz.....
31. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
maru, jasně, proto jsem to sem psala, abych tě přiměla to ještě zvážit, ev. s někým nezaujatým ještě probrat... :wink:
31. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno, ještě k tomu očkování, asi budem dávat Priorix obyč. a klíšťata zatím ne. MUDra mi taky potvrdila, že u dětí to je zbytečný, ať se naočkujem raději my a dítě až později. Škoda, že není vakcína proti Lymské Borrelioze pro lidi, jen pro psy, do toho bych šla hned!
31. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Peti, já jsem doktorce hned zkraje řekla, že nechci Pepu očkovat proti všemu co jde, ale proti zásadním věcem - a nadnesla jsem tehdy Prevenar a meningokoka. A ona mi na to řekla že si myslí že jsem vybrala dobře, že tohle děti ohrožuje nejvíc. A když mi dávala na výběr zda Priorix nebo Pr. tetra, tak jsem jí řekla že určitě to tetra, jelikož sama jsem měla hoooodně drsnej průběh neštovic. ona na to, že dřív to považovala za zbytečné, dokud neviděla děti při neštovicích v bezvědomí atd, takže taky souhlas.
31. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Děti také 4. hexu nedostaly a doktorka ani neříkala, že by měly :astonished: Musím to někde nastudovat a zaptat se jí.
A ostatní očkování zatím nevím, mám obavy, co to zase provede s Nelinkou :pensive:
31. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
holky 4 hexa je myslim do roka a pul..nase mudra ji dava cca v 15 mes. ci tak nejak....tusim, ze by mela byt do roka po te 3, takze kliíííd :wink:

Jinak zdravim vsechny a cipinkové Jolance opozdene vse nej nej k rocku a vsem ostatnim taky dekujeme za gratulace... :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko, tak já jsem nad dalším očkování moc zatím nedumala, ale vzhledem k tomu, že máme v rodině dětského lékaře, tak to s ním budu probírat a dám asi na jehu radu...kdo se má ve všech těch očkováních vyznat, že??? :angry:
Všem oslavencům nej, nej, nej. :grinning:
31. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ranko,

unás 4. Hexa bude až na podzim, že kluci byli pozdějc očkováni

Jolance opožděně vše nej nej a ostatním taky. Omlouvám se stihám to moc sledovat.

Tak Filípek už krásně leze na křeslo a krásně zněj slejzá, ale stále ho hlídám chce vlízt na stul a bojim se že by mohl spadnout.

Holky taky vám taky tak lezou po křesle? Je to mazec je hlídat :confused:

A tady kopíruji od Jarušky : jinak dneska byla poslední injekce a další změna bude asi, ta že už je venku jinak nikomu nic neni, všechno je OK
31. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
MARUŠKO, já jsem právě našla v očkovacím kalendáři, že by ta 4. měla být nejméně po 6 měsících od té 3.hexy, tak mě to právě udivilo :confused:
31. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
AJIIKU, tomu od Jarušky nerozumím.... jako že už porodila??????? :confused: :confused: :confused:
31. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky....já to taky nechápu s tím,že už je venku :astonished:
31. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
jukla jsem na listopad a Jarky manža píše,že ještě neporodila,ale nechápu to,že už je venku :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
to bylo myšleno tak, že ted nejspíš žádný velký změny nebudou, takže asi nebude mít cenu každej den psát -"pořád stejný žádná změna", ale až nějaká změna bude, tak už bude pravděpodobně hotovo, ale ještě NENÍ.
psal MM Ady...stejně nechápu :grinning:
31. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky ani já to nepochopila, ale myslím že je Daník ještě v bříšku určo by napsal víc...
31. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Verusv : dr. nám taky říkala že ta 4. hexa je až po 6. měs. od 3. hexa. A v září nám příjde pozvánka na očkování, ale teď jsem zapoměla na co to je
31. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
holky ne myslela to ze dalsi info bude uz je ta, ze bude venku tak jsem to pochopila ja :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
jen ta
31. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
holky jenze 3 hexa je prece v pul roce, takze je mozny ze 4 je v roce...ale bezne se ockuje az do roku a pul, takze to ma proste kazdy mudr. jinak :wink:
31. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
zehlíímm blééé holky zitra jdu ke kadernici, kdo jste videl moji foto nik a Maru myslite, ze si mam ponechat ten uces nebo si mam nechat obe strany stejne? ja nevim... :grinning:

Kata spi, tak zehlim jak o zavod, s ni nic nejde...ale jako jeste ani nesvacila, jen v 7 hod mliko... :fearful:
31. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
LIS ahá! Už to chápu.
31. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Hlavně ať tam ještě chvily vydrží :slight_smile:

kdo se chce podívat vložila jsem pár foteček :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3091136&vReferer=
31. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.