• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lis, já žehlila včera večer, ale naštěstí si toho nenechávám tolik. Tak to nebylo tak hrozný :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
aji ty jsou krasnýýý ty fotky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v tom bazenku, tuleni s maminkou a takk no fakt povedene :grinning:
31. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
jo ja zehlim uz asi 14 dni a tak se mi to vrstvi a vrstvi..ufff me to sem snad nekdo potaji nosi :astonished: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
lis děkujem :slight_smile: No já se snažím tak max. dvě pračky a hned žehlím. Nemám ráda když se mi to kupí a já pak u prkna stojím jak ..... :grinning: Kamarádka ta vyžehlí dvě trika a nebaví ji to tak to zase sklidí a nechá to najindy. Já to radši hned vyžehlím ať mám klid :wink:
31. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
no jsou to super momentky fakt :wink: u me jen ten problem, ze jsem lina rozdelat to prkno, kdybych ho mohla mit nekde porad jako rozdelany, tak bych mozna zehlila hned, ale jako jak to musim rozdelat a pak zase uklidit, tak to je problem nejak :confused: :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
lis: zkusila bych obě stejně
31. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Aji, super fotečky
31. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Lis i mě to trvá :angry:

Jul: díky
31. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky tak jsem dočetla...Jolance přeji vše nej k ročku a naší Xeně Kátulce vše nej k měsíčninám...sice opožděně ale přece....
Adi drž se s Danečkem myslíme na vás a posíláme energii...
fotky co jsem stihla jen tak prolíst máte krásné....
My jsme pořád na zahradě v bazenku každý den je tu nesnesitelný vedro tak se schováváme pod stromama v bazénku je to fajn...moc si léto užíváme ale já pak nestíhám ani sem dojít....
31. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky,

přidáváme se so klubu lezoucích zubů :frowning2: Dnešní noc byla katastrofální, Tobík pořád poplakával, až když jsem mu dala Nurofen, tak něco naspinkal. Sice se mu už prořízly 2 stoličky, ale jinak má v pusince velehory, derou se mu snad 4 zuby na jednou :frowning2: :angry:

AJI - pěkné fotečky, kluci jsou nádherní :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
nik diky ja to predtim mela jen minule to byl experiment a ted uz chci zase mit vlasy stejnomerne :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky prosím vás od kdy děti můžou celý vajíčko? Žloutek dávám, ale s bílkem si nejsem jistá.
31. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
aji: bilek od roka :wink:
31. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
jen na skok letmo jsem dočetla tak odpovídám,Domi měl 3 hexu v půl roce takže je to po půl roce od té třetí a tedy 4 hexu dostal teď a to v roce. Myslím,že tak to bylo myšleno :wink:
ad očkování sama ještě nevím na co ho dám a na co ne,ale priorix tetra nebo co proti těm neštovicím nedám.
Lis mě se to líbí takhle jak to máš :wink: nejsem moc pro změny ani u sebe.

Domi zrovna usnul koblížek tak jdu honem umýt ještě wc a koupelku a mám opět úklid za sebou :dizzy_face:
31. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
lis díky, tak jim dám celý vajíčko :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Maru kdyz takhle to prave byla ta zmena, jinak jsem to nosila stejne na obou stranach a to se mi asi libilo vic...musim podotknout, ze zezadu to vypada lip ten uces nez zepredu :sweat_smile:

aji: urco dej :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
aha tak to bych se vrátila teda určitě k tomu na co jsem byla zvyklá a co se mi líbilo více,já nosila vždycky dlouhé,po svatbě jsem to střihla na ramena,no šok jako slušelo mi to,ale nebyla jsem to já,tak jsem to ještě párkrát ustřihla a teď jsem prostě rozhodnutá mít zpátky svoje dlouhé podpásové vlasy a daří se mi to užv mám do půli zad :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky. Nám taky lezou zoubky, malý byl protivný až hrůza a pomáhá nám olejíček Jakoubek.
31. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
jaký olejíček? to je na zoubky? a kde se to prodává a kolik to stojí? :confused: výslech :sweat_smile:

Jako taky se vaše dětí na vás pořád věší? Domi teď poslední dny je strašný a dneska to je vrchol,pořád na mě šplhá,visí,leze.Jsem jeho věšák,jen kolem projdu a už natahuje ručky,chytne se kratásků,trička čehokoli a věší se a mručí a kňučí a já musím chovat a nosit a ukazovat co je kolem a jak ho posadím tak zase se postaví a začne se věšet. Pořád mě štípe jak se chce na mě dostat,no to je hrůza co se teď děje,určitě zuby asi ho to dost bolí a tak chce po mě vysvobození a já nevím jak mu už pomoct,musíme to přetrpět oba a teda umazlený je až běda :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Maru po me se Kata taky veší, ale ne tak casto teda...kdyz je unavena nebo neco chce, tak to je presne jak popisujes...ale Domi je teda vice umazleny... :confused:

holky prevarujete jeste detem vodu?ja prevaruju na mliko a kasi, jinak na piti ji uz davam normalne neprevarenou vodu, ale kojeneckou..a kdyz ji varim ryzi nebo testoviny, tak to davam uz do normos vody.... :fearful:
31. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj holky, máme za sebou krásné dopoledne a kus odpoledne se Sil a Kájou, byla to naprostá pohoda a duševní baterky jsou dobité na maximum :slight_smile: budou i fotky, dodám je v pondělí, teď ještě pojedeme zítra na výlet, tak abych to nekouskovala :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Hezký večer, tak fotky jsou přidány... :slight_smile: Pepi, bylo to moc fajn a doufám, že to zase brzy zopakujeme! :wink: Jen Kája má teď večer teplotku, tak doufám, že na ní nic neleze... :frowning2: Dostala Panadol a uvidíme ráno! :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak jen v rychlosti, dnes jsme byli na nákup prvních botiček, na doporučení Pepi(díky :dizzy_face: ), máme Fare, dle prodavačky nejlepší boty na našem trhu, paní byla ochotná, Bibi změřila nožičku, poradila, vše vysvětlila, jsem moc spokojená, koupili jsme sandálky s plnou patou, tak na podzim jedeme do Ostravy zase...ještě jsem koukala na papučky a to prý ne, až se malá sama rozchodí, zatím ji mám dávat jen ty jedny i doma :confused: , to mě překvapilo, nevěděla jsem to :sweat_smile: tak malá už dneska pěkně capkala :wink:

Jinak jsem viděla, že jste tu probíraly očkování, tak já dle názoru našeho homeopata nenechám Bibi očkovat na nic navíc, on tvrí, že nic navíc nedávat, prý každé očkování jen oslabuje imunitu a přidávám se k Pepi, taky jsem tady v jedné diskuzi četla, jak jednu holčičku nechali naočkovat proti klíštatům, ona pak měla díky tomu úplně oslabenou imunitu, prodělala pásový opar a dopadlo to špatně :pensive: :cry: , tak já nic navíc malé dávat nechci...a taky tam někdo psal, že očkování proti klíštatům v takovém věku je škodlivé, prý stačí jen dítě postříkat repelentem a pak kontrolovat, jestli nic nemá, to prý úplně stačí :wink:

Zítra zase jedeme do Aquaparku i s kámoškou, těším se :dizzy_face: to zase bude malá řádit...
Mějte se a pěkný víkend všem :wink:
31. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj Ivdo, prosím tě dá se ten olejíček Jakoubek sehnat normálně v lékárně nebo někde ve zdravé výživě? Jukla jsem na něho na netu a ráda bych ho zkusila. Díky moc
31. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ten olejíček vyrábí nobilis tilia, já ho koupila na plavání. Je opravdu super. Některé lékárny ho snad mají taky, ale já ho tam nesehnala, ani ho neobjednávají. Kdybyste ho nesehnali, dejte vědět, koupím ho a pošlu vám ho. :wink:
31. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jo a stojí asi 120kč, ráno najdu odkaz.
31. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Holky koukněte, náš Monisek, oslavovali Danečkův roček a ani se nepochlubila :slight_smile:

http://mmoonniikkaa.rajce.idnes.cz/Danyho_1.narozeniny/#album
31. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
Teda FAJRO, ty jsi špión. :slight_smile:

Add voda, já Aničce vodu převařuju už málokdy, třeba mlíko jí dělám tak, že naleju 160ml z PETky a ten zbytek na 210 doleju převařenou vodou z konvice. Ale stále jí dávám vodu balenou, protože v baráku jsou už staré trubky a ta vodu mívá v sobě hodně rzi. Ale přemýšlela jsem, že bych koupila ten filtr na vodu Britanica nebo jak se to jmenuje a dávala ji vodu z něj přefiltrovanou. Nemáte některá s ním zkušenosti?

Jinak naše včerejší protivánkové a uřvané odpoledne (zuby) naštěstí nepokračovalo nocí, tak jsem se i docela vyspala, sice jsem byla 2x zkontrolovat jestli už je M. z kalby doma... holt když nevstávám kvůli miminu, tak vstávám kvůli "velkýmu miminu" :grinning:
1. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
A Danečkovi od KACM přejeme s jednodenním zpožděním krásný první rok, hodně zdraví, štěstí a usměvavou tvářičku! To samé druhému Danečkovi od MONISKA, fotky jsou krásný, oslava se zjevně vydařila.
A Kájulince přejeme ať si ten svůj poslední kojenecký měsíc užije :dizzy_face:
1. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Krásné ráno tak my jsme měly docela noc v pohodě..ale nejsem nějak vyspaná...
Také přejeme oslavenečkům vše nej k měsíčninám a samozřejmě i k ročku at jsou dítka pořád spokojená s usměvem....
1. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.