• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko, tak dítko mi usnulo na balkoně, tak se vrhnu na úklid a vaření... :slight_smile: Noc byla v pohodě, kupodivu se ani jednou nevzbudila a dneska ráno Kájulka teplotu neměla, tak doufám, že to bude v pohodě a bude to jen od zoubků, protože jak jsem ji šahala do pusinky, tak bych řekla, že se jí klubou dvojky... :sweat_smile:
Děkujeme Verus za přání...za měsíc už budeme mít doma velkou slečnu! :grinning:
Jo a konvici Brita doma máme a jsme s ní max spokojený, už nekupujeme ani balenou vodu! :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré dopolko,
také gratulujeme všem oslavenečkům k měsíčninám i ročku. :wink:
Slíbila jsem ten odkaz na Jakoubka, tak tady je: http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=detail&id=415 .
Nám opravdu zabírá. :slight_smile: Taky nám rostou dvojky nahoře, a asi se chystají i dole, takže byl protivný až hrůza, ale takhle to je celkem ok. Né, že by ta bolest zmizela úplně, to ne, ale je klidnější a i v noci i přes den klidně spinká.
1. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že mě Fajra předehnala a dala jsem foto našeho Danyho z narozenin: http://mmoonniikkaa.rajce.idnes.cz/Danyho_1.narozeniny/#
Oslavu jsme měli včera, protože babička odlétá dnes do Bulharska, tak jsme to posunuli ... bylo to moc fajn, Dany si to užil :sweat_smile: Dostal spoustu hraček, byl takový z toho vykulený, nevěděl, co dřív :grinning:
Holky, ale že ten rok utekl, co? Dneska jsem z toho ráno byla taková naměkko, narodil se v 7:20hod, tak i slza ukápla ... :pensive: Kde je to naše miminko, když se na něho podívám, tak je to už takový klučík :sweat_smile:

Tak všem ostatním dětičkám, oslavencům, vše nej-nej k jejich velkým 1.narozeninám!!!! :wink:
1. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky zdravim z nemocnice a porad 2v1 bojujem nevzdavame se. :wink:
1. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
A deujem vsem za poslani sil moc nam to pomaha.
1. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju pozdravit, mizíme k našim do Přerova, budeme slavit Jolančiny narozky s první várkou příbuzenstva:grinning:

Jinak všem oslavencům gratuluju :dizzy_face:

A koho tu nevidím, Ady, jak se vede?
1. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
TAk jsem vstala od PC, že půjdu balit a houby, u nás to všechno chrní. Jolanka už asi finišuje, ale v obýváku to zapíchl manža :grinning: :angry:
1. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
cipin mam se dobre v ramci moznosti pro prcka vse. :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Ady a to musiš furt jen ležet, nebo máš i nějaké vycházky a dá se říct, cím to, že se ten porod rozjel?
1. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
cipin no muzu na Wc akorad. A ja nerodila jen jsem se otevrela jako loni uplne to same bez priciny. Nemam ani infekci nic.
1. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Příroda si poručila, hlavně, že jsi teď pod kontrolou a neotvíráš se dál. ALe musí to být drsný, venku tak krásně, Vím, že mi tenkrát stačil týden v nemocnici a pak měsíc doma a měla jsem toho dost, ale co se dá dělat, hlavně ať to dobře dopadne....
1. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Jsem si myslela, že už mám zas nástup do práce, ale Jolča se jen otočila na bříško a chrní dál :sweat_smile:

A jaké máš vyhlídky, až do konce v nemocnici, nebo bys mohla časem i ležet doma?
1. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
cipin doma urcite ne a dokonce moc taky ne kazdej den je zazrak. proste prognoza aby byl malej co nejvetsi. No jako po lonsku udelam úro maleho vse.
1. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
Ady uvidíš, třeba nakonec ještě všechny překvapíte:slight_smile:

Musím jít balit i za cenu toho, že malou vzbudím, jinak dneska neodjedeme. Měj se moc fajn, držíme vám pěsti a občas o sobě dejte vědět :wink:
1. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
cipin tak zatim ahojky a uvidime kam az to dotahnem.
1. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
ahojky,

oslavenečkům přejeme Vše Nejlepší!!!
Moni, fotky máte parádní!!! také mám objednané takové odrážedlo, už se na něj moc těším...
a máte nádherný dortík!!!
asi necháme udělat jen ovocný... aby se hned snědl... my moc dortíky nejíme a pak to akorát zůstává...
jo a Moni moc ti to sekne!!! vypadáš, jako bys nikdy nerodila!!!

dne sjsme byli v Olomoucké ZOO a bylo to moc hezké, vašíkovi to tedy bylo úplně fuk, ale my jsme se alespoň prošli a bylo příjemně, protože jsou tam všude stromy....a nakonec jsem si dala Mojito!! mňam

Váša už chrní...

Ady, tak se držte!!!!! budeme na vás moc myslet... člověk pro mrňouska udělá vše...a je fajn, že si tě nechají pod kontrolou, tak budeš mít větší jistotu, že jsi v dobrých rukou a pokud něco nastane, tak budou hned jednat...
1. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
LENCAK JOJO PRESNE TAK. jinak ted uz budu na netu zatim. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky,

koukám, že si všichni užíváte sluníčka, tak nekoníkujete - to je jen dobře, člověk neví, kdy se to počasí zase pos*re... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Všem osleavenečkům přeji všechno nej nej

MONI - krásné fotečky, Daneček je kouzelný a přidávám se k názoru Lencak - jsi fakt kočka, moc ti to sluší :dizzy_face:

ADI - to je dobře, že jsi zatím v rámci možností Ok - jen malinkého dopékej v bříšku co nejdéle, ikdyž ti věřím, že ve špitále to je otrava - já jsem tam v průběhu těhu taky zkysla dohromady skoro 1,5 měsíce, ale naštěstí to nebylo v kuse...Takže se drž, opatruj raráška a průběžně nás informuj. Držím pěsti a myslím na vás!!!! :slight_smile: :slight_smile:

My se zítra chystáme na koupaliště, malý to tam miluje. Má strašně rád, když jsou v brouzdališti schody, to pak vydrží i hodiny v kuse po nich lozit nahoru a dolů, při tom si čvachtá a cáká a nechce jít pak ani ven.... :slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko, zase bude krásný den. Určitě si vlezu s malýma do bazénku, už se těším :slight_smile:

Danečkovi také přejeem krásné narozeniny, hodně zdrvíčka a pusinek od rodičů :dizzy_face:

A Káje také krásné poslední měsíčniny :dizzy_face:

Adi, na tebe myslím a mooooc držím palečky. Ležení je otrava, v tom horko obzvlášť, ale ty to zvládneš. Pak budeš vzpomínat, jak sis mohla poležet :wink: přečíst knížky.
2. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky...

Tak já měla dneska bezva noc..šla jsem spát v 1 ráno a po 4 hodině mě vzbudila sousedka,že začala krvácet a teče z ní voda (12tt) tak zda jí hodím do nemocnice,ten její s MM večer do půl 3 pili tak jsem jela...dojedem domů,dala sjem u nich ještě kávu cca 7 a říkám,super,jdu domu,Kubča za chvíli vstane a holky on ještě furt spí :grinning: nechápu jako...zákon schválnosti...kdybych nikam nejela,tak ještě spinkám :sweat_smile:
2. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Adi super,že lépe.držím me moc palečky aby Daneček se hezky dopékal co nejdéle to půjde :dizzy_face:
2. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj tak otevru kone a prvni na me vykoukl Kubik nikkyy krasne fotecky...on je tak hezoučkýýýýýýýý sladouš :dizzy_face:

jo a s tim vstavanim to znam...ja sla vcera ke kadernici a jako blbka jsem cekala az se K vzbudi na mlicko okolo pul 7 a madam spala do 7:15 :sweat_smile: ne jako aby si nekdy mohla maminka pospat...

hele a jak to dopadlo s tou sousedkou?? :confused:
2. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
jenze kdybys nikam nejela nik tak urco nespinkas :grinning:
2. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
lis díky za pochvalu
je ok musí ležet...mimčo v poho,má ta utz špinění,ale je to ok..teda v Motole nepříjemný jak sviňa :frowning2:
2. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
no aspon něco bych naspala... :grinning: vstal ted :sweat_smile: :astonished:
2. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Adííí super zpravy, moc se drzte a lezeni je na prd, ale jako vse vydrzis..ja lezela 3 tydny v tehu a jako mazec v te nemocnici, ale jako hlavne, aby se Danielek drzel u mamy co nejdele... :wink: tfuj tfuj tfuj...
2. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
tak to je dobre, fujj jak jsi psala, ze z ni tekla voda brr..bych mela strach tak hlavne ze tak...
2. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
no jsem se lekla,že jí rupla voda..ale musela jí trochu oddéct a plus krev no....musím zavolat do práce,aby mi pohlídali moje auto..fakt jsem rychlost nedodržovala :sweat_smile:
2. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
ty joo a Moni fakt krasne fotky..ona je tedy kost...hezka rodinka a krasna oslava.... :slight_smile:
2. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
:grinning: nik jeste ze si to umis zaridit... :sunglasses:
2. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.