• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
hele a to neni jako nebezpecny, kdyz odtece voda? :confused: je ne brana infekce atd... :confounded:
2. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
dle utz voda ok..asi to bylo malinko se směsí krve a vypadalo to šíleně teda
2. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
:rolling_eyes: si myslim prave...
2. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
no ještě že tak hele...

ale super ne? já spala 3 hodiny a MM si spí..paráda :sweat_smile:
2. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
jj to znam :angry:
2. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
a to prej že dneska vstane abych se vyspala,pač od zítra je zas v práci na celý týden...HAHAHAHAHA
2. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
hmm to by nesmel asik kalit nee?? :astonished:
2. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré ránko, včera jsme tu měli návštěvu, tak jsem šla spát pozdě, tak se teď nemůžu nějak probrat! :sweat_smile: Dnes bude opět horko a tak vymýšlím co podniknout, nejraději bych někam k vodě, ale to musím přesvědčit MM! :wink:
Niky, tak to jsi měla teda veselo a s tím MM vyspáváním, tak to je všude stejné...u nás taky spí a já jsem vzhůru! :grinning: Ale naštěstí dnes nemusím vařit, protože včera jsem toho navařila nějak moc, tak zbylo i na dnešek, takže to mám dnes bez práce! :slight_smile:
Jo a včera jsme se docela nasmáli, měli jsme tu na návštěvě známý s holčičkou, která je od Káji asi o 3 měsíce a holky stály naproti sobě a tou svou žvatlaninou si povídali...napřed brebentila jedna a ta druhá jí na to pak brebentěním odpovídala, fakt jako když si povídají...prostě ty děti jsou k sežrání! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Niky, hezké fotečky, Kubík je fešák! :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky,
hlásím že žiju a dýchám :slight_smile:
Dneska jdeme na oslavu na narozenin tak jsem už předem znechucená,je krásně a my budeme zavření doma a budeme se potit v paneláku. To je už tento měsíc podruhé,nechápu proč celá rodina musí mít narozeniny v červenci včetně Domínka :sweat_smile: To je peněz jak šlupek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Maru joo vedro v panelaku je nesnesitelne plne te chapu, ale urco to bude hezke... :slight_smile: hezky si to uzijte...a Sil to zvatlani zname, Kata ma stejne starou kamosku a ty jedou :grinning:
2. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
ja dnes jedu k nasim a budu do zitra...ale ma se zase ochladit, takze smula...ale snad zase takova zima nebude...takze K dnes bude mit bazenek asi, ale ji to posledni dobou moc nebavi, porad vyleza a spis zkouma okoli viz foto v albu...takhle se minule koupala a zkoumala vse okolo..jinak holky zacala delat paci paci a kdyz se ji neco povede tak si tleska jako fakt pekne :dizzy_face: a kdyz ma naladu, tak ukazuje, kde maji zviratka ocicka..ale to jako je vecne nesoustredena..ale vcera jsme byli u znamych maji maleho chlapecka 3 mes.oni maji bazen a tam se Kate v kruhu libilo...a nam taky jako parada..taky bych si to nechala libit, ale holt jsme panelakove krysy a nasi bazen nemaji skoda :pensive:
2. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Lis, je to takové roztomilé...člověk si říká, co si asi musí povídat, že??? :grinning:
Maru, my máme přes léto také dost rodinných oslav, ale naštěstí jsou většinou venku na zahradě, tak to je fajn! :slight_smile:
Tak to já s Kájou jedeme k našim ve středu a budeme v HK až do konce týdne, tak se už docela těším, mám tam spoustu kamarádek s dětmi, tak budeme výletovat! :wink:
2. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Jo a paci, paci dělá Kája už nějakou dobu a vždy si za všechno zatleská...jede dle mota: Musím se sama pochválit! :grinning:
2. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
SIl ja vim, ze spoustu deti tady uz umi paci paci, ale Kata to delat nechtela...ona v tomhle nespolupracuje, neni na prohlizeni knizek, ani na takoveto ukazovaci veci...proste to nedela a ted zacala, takze pro nas je to uspech, ze jako alespon neco.... :fearful: :pensive:
2. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky holky vypada to docela dobre rikal doktor ze nejaky tt jeste vydrzim pry prvni cil 28tt pak si dame vyssi. Dostanu crinone na udrzeni a infuze nam zatim necha.
2. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky no prece to nemuzu mit vsechno lehky ne?? Jinak nas malej je veselej a skotacivej porad nanem neni nic videt ze by se neco delo, ale maminka se snazi aby nic nepoznal. :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
adi ty jsi statecna a mas pozitivni mysl to je moc dobre a Danielek je sikulka, vsak on vi, ze musi pockat, jen at si dal vesele skotaci v mamine brisku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
lis no on ani ven nechtel jen muj cipek opet nevydrzel. :wink: A tatine maleho premlouva ze driv jak v zari to nema smysl pac by nedostal tolik darku. :grinning: :grinning: :grinning: hele tady ti optimismus primo ordinujou a doktor je slunicko tak se nesmej pak. :wink: :wink:
2. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak to je dobre a tak to ma byt...drzte se :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
jinak ted tu budu otravovat porad pac se nudim . :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky, vsechny vas po tydnu moc zdravim.

Adi - vydrz! Kdyby ses nudila, tak ja budu od zitra 2 mesice v praci a jestli jsi u apolinare, tak je to hned vedle, tak muzu zaskocit.

Mancovka - gratuluju ke svatbe, bydleni a ke zbaveni se trminku. Same pekne zpravy, tak to ma byt.

Niky - gratuluju k zoubku.

Vsem batolatkum taky prejeme vsechno nej.

Barunka uz udela 3-4 kroky, kdyz se ji chce, ale radeji zatim leze po 4.
2. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
kari ahojky no neboj zvladneme to vsechno. :wink: :wink: :wink:
2. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Adajar, moc vám držím pěstičky :wink: :slight_smile:

Karibari, my taky od včerejška děláme tak 4 krůčky, ale jenom, když má dobru náladu :wink:
Jinak včera nám Samík ukázal jak strašně se umí vztekat měl tak histerickej záchvat, že byl skoro žialovej jsem nevěřila vlastním očím. Tak dostal na prdýlku a šel spát vzteklina jedna :angry:
2. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky Peťulo, koukám, že máme úplně stejně staré děti :dizzy_face: , tak asi i proto se někdy naše Bibi taky tak vzteká, nejraději v obchodech, no to je vždycky ječák, ale je to spíše proto, že už tam být nechce, hlavně ne v kočáru, ted chce pořád jen chodit :slight_smile: ale taky mám někdy sto chutí ji naplácat :frowning2:
2. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holčiny, máme za sebou absolutně super víkend, začal houž pátek ve Stromovce se Sil a Kájou, a v sobotu jsme se taky měli moc fajn. Včera taky pohoda, i když už ne venku, ale taky to šlo - oběd u babičky a odpoledne u prababičky... Fotky přidám až mi nebude stávkovat program na zmenšování, zatím jsou daný jen na Facebooku, tam je zmenšovat totiž nemusím....
3. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
nikde nikdo?
3. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Krásné ranko holky a špunti, tak copak jste robyli o víkendu? My máme zdárně za sebou oslavu 1. narozeninek tak až dám do kupy fotečky, tak nějaké pošlu..... :wink:
3. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ránko, koukám, že tady je přes prázdniny nějak prázdno...určitě všechny i s rarášky dovolenkujete a výletujete co? :slight_smile: Já jdu zítra s mamčou na Shakespearovské slavnosti a pak s ní odjíždím VLAKEM do HK, kde budeme do konce týdne, tak se už docela těším, že to pro nás bude s Kájou změna, však teď už mám domluveného takového kočárkování, že nevím jak to zvládneme! :grinning: Jinak včera jsme si udělali jako rodinka výlet a jeli jsme do Mělníka, kde nás známý provedli a bylo to moc fajn a i Kája zase pro změnu hejkala i jinde než v Praze!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a Káje rostou dvojky nahoře, takže to jsou zase noci... :angry:
A Petul, tak naše Kája je taky pěkná vzteklinka...jak tvrdí manža, tak to má prý po mamince! :sweat_smile:
3. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Kacm, gratulujeme k ročku a k hezké oslavě, už se těšíme na fotečky! :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak jsem dala do kupy zatím pár feteček, tak můžete nakouknout :grinning:

Sil: děkujeme moc za gratulaci :slight_smile: oslava se opravdu vydařila, měli jsme jí na zahradě bylo krásné počasí jako z pohádky. :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.