• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky, u nás je taky hnusně a navíc jsme se pohádali s manžou. Jako nechápu, proč musí umývat nádobí a dělat bordel zrovna když malí spí :angry: I tak naspí za den málo a on je ještě tímto budí. Ach jo.

Včera jsme byli poprvé na plavání a malým se to hrozně líbilo, pořád se čvachtali, plácali rukama do vody, kopali ... fakt super.
16. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky,
kari: tak to máte fajn do baráčku..to v dobrém závidím :slight_smile:
CA tady nemáme..to je škoda :frowning2: ta cena je fakt dobrá...

u nás je taky hnusně,nikam nejdu,sice neprší,ale nechce se mi. Podle toho ta nálada taky vypadá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
juli: to fakt nasere...bych ho asi bacila :angry:

tak hezký zamračený den :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
No tak u nás prší,spíš mží,mrholí no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dítě nechce spát,rostou další zuby tak nechce ani jíst,mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Body s dlouhým kupuji jedině v C&A tam jsou za pár kaček.A vlastně i s krátkým.

Teď jsme měli havárku,hlídal manžel a kluk se trefil do pusy do stolu,ještěže si nevybil zuby :zipper_mouth: To jsou poslední dobou samé karamboly :pensive:
16. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
maru: jejda..no z toho mám taky strach, budu muset koupit takové ty ochranné rohy, už je to fakt nebezpečné.Tak hlavně,že se Dominičkovi nic nestalo.
jdu obědvat, malého jsem dala spát a taky tam zuří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
hm tak má modřinu na líčku :pensive:
16. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Chudera Dominek :frowning2:

Taky maji vase deticky modriny na holenich pod kolinkama? nechu, z ceho to ma, osoupany kolinka jsou jasny, ale modriny pod nima? Mam v podezreni prahy.
16. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak už spinká.Byl to mžik a má modřinku :rolling_eyes:

Domi má nohy samou modřinu,přesně pod kolínkami já myslím,že to od šprušlí,kope do nich jak divý a vůbec v postýlce vyvádí samé čertoviny.
16. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
MAruško kolik už máte zoubečku??vy to máte taky nárazově vid??já jsem včera objevila 8 zoubek tak doufám že máme na chvilku pokoj ale ještě si myslím že za chvilku začnou horní špičáky....
Jinak malá jak vše ochutnává a okusuje tak se taky kolikrát praští ten se nám to stalo nedávno v postýlce,pořád se řechtala a najednou strašný pláč tak jsem koukla a jistě malá se kousla do rtu,tak jí tekla krev no já jsem byla uplně už hotová jsem si mysleal že si ten zubík vyrazila!!!ale naštěstí jen rtík pak to zaspala a pak si ani nevzpomněla..
Jo a konečně už lozíme sice né jako bojovnička Xena :slight_smile: ale jen tak lážo plážo takže máme už taky veselo... :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Alli - to je desny, nestras. Uplne se desim toho, az si mala porani ten hemangiom...
16. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ali 7 zoubků,no nárazově,nejdříve vylezli v 5m první dva spodní,pak v 8m 4zoubky najednou(všechny vrchní)v 9,5m spodní dvojka a teď leze ta druhá spodní dvojka.Takže fakt nárazově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty jo až jednou uvidím krev tak se asi sesypu .....to je mazec s těmi dětmi,nedají se uhlídat to je hned ...... no ta naše modřinka naštěstí není moc vidět jak se teď probudil tak je malinká.Ale pecka to byla :confounded:
16. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak jsem byla už převlečená,že jdeme ven a stačilo jen oblíknout Domínka,venku se totál zatáhlo a bude chcát,tak jdeme akorát tak do pokojíku si hrát :frowning2: Nemám ráda dny,kdy nemůžeme ven :cry:
16. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Tak jak se dneska daří? :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
jo tak to maru taky máte hrozně nárazově budete mít taky už plnou pusinu zoubečku!!!
Jinak ted jsem natáčela malou na mobil poprvé řekla baba a říká to pořád tak jsem jí musela natočit a hned to posílám manžovi mmskou na ryby jee to je nádhera!!!!
16. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Pepi na prd,já jsem fakt sluníčková a takové počasí mě neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokouším se zabavit svého draka,ale ten chce jít ven,je zvyklý v tuto dobu spinkat v kočárku a je protiva,zkusím ho uspat doma uvidíme no.
Jak pepča?
Ali to je krása,viď ? My už baba i mama máme dávno za sebou a od té doby žádná novinka :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Maru, Pepča je šikulka, krásně stojí a snaží se v ohrádce obcházet dokola :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: jj je to krásný i když řekla baba je to krásný mám to natočený a už jsem to běžela ukázat k segře jsme se nasmály fakt super babičky budou mít radsot!!!
S tím počasím mi nemluvte je to děs běs!!at už je teplíčko já miluju i vedra mi nevadí takže když je 30 tak si to užívám!!§a tohle sedíme doma a hrajeme si a malou to pořád neba a co pořád dokola vymyšlet že...
Mamča jede ke známe tak jedu snima a beru i malou at si pohrajou a malá se zase bude předvádět heeeerečka moje :slight_smile: :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
NO jo to je šikulínek,Domi teda ještě nevstává v postýlce,ale stát stojí,když ho postavím,ale nedělám to,čekám až sám začne.
16. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Nic, holky, jsem tu dneska jen na skok, buďto zítra zase na skok (nevím kdy dorazí holčina na aj, bude maturovat a dle svých slov by tu nejradši bydlela :grinning: ) anebo v pondělí :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Krasné odpoledne maminy, tak jsem dorazila z práce a jsem ráda, že jsem doma ty čtyři hodiny stačí, ale je to určitě zase relax z toho mateřského života nachvíli vypadnout :grinning:
Tak zatím 35 stránka nakecaná, tak to jde.....ale dočítat váš nebudu je toho dost i tak.... nějak jsme to tu rozjeli ze začátku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak nám rostou další zubiska dvojky nahoře......takže už jsme velký zubatci :wink:
16. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
No tak jsem nakonec byla venku s malým,jelikož se mu nedařilo usnout,oblekla jsem ho i sebe a vypravila se ven,jen co jsem vylezla začalo pršet,by mě švihlo :angry: Tak jsem objela barák,malý se akorát načal na spánek,rychle domů,vysvléct a douspat ho,dílo se zadařilo a už spinká :slight_smile:

Kaci vítej,teda já čumím kolik z vás pracuje,já nevím jak bych to zvládla při malém :sweat_smile: A to je fakt hodný!
16. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
No kde jstééé,chlap spí,dítě spí,koně mám prolezlého skrz na skrz jiné stránky mě nebaví a tu nuda :zipper_mouth: S váma je tééž,ale nůďo :fearful: :sweat_smile: :sunglasses:
16. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
jsme doma,jsem taky jela na procházku, do hypernovy,mají tam akce na mimi,tak mám nakoupeno...nazpátek jsme jeli ve slejváku,ani jeden z nás neměl deštník,takže totál mokří...jenom Maty si hověl pod pláštěnou :grinning:
16. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
a poprvé,co se matymu nelíbilo v Hypře v kočáře,tak ječel,že jsem ho musela vytáhnout a nosit,pak jsem ho nazpátek dala spát,jela jsem s kraválem a pak usnul,ale už mi cukalo,jak jsem byla vynervovaná....
tak mám dopitou kávu a spapanou Milu a můžu jít něco dělat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
jo a mám sandálky na léto pro matyho a pěkná trička tam mají za 60 kč...fakt slevy a zatím výběr,tak samo na jídlo :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
jo a četla jsem,že jsou prý výborné Albert plíny,že se dají srovnat s pamperskama,tak chci jednou vyzkoušet, brala bych je dneska,ale nemám 100 ruk :grinning: a pod kočár se mi nevlezou,tak příště....

a teď už fakt končím a jdu
16. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Ja jsem tuuuu. maru, u nas modriny spruslema nebudou, ma je az od doby co leze a v postylce je jen pres noc.
16. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Já jsem tady taky pořád,jak jinak :sweat_smile:
No tak já nevím čím to je,každopádně Domi je taky celý omodřinovaný a fakt ho nebiju :pensive:

Gabus tak to jsi určo super nakoupila,co? Pleny vezmeš příště a dáš mi echo :wink: Já jsem malému už taky koupila jak sandálky tak plné botičky.
16. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
rikam si, ze ji to musi docela bolet, jsou fakt veliky... Nevis co na to, aby rychleji mizely?
16. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky holky jak se mate?? Ja jsem zrovna po veceri. :grinning: Tak uvidime co to udela s zaludkem
16. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
maru: jj,nakoupila :slight_smile: ale jen pár věcí a ze sandálků mám největší radost,jsou to zn. ESSE( o nich jsem četla,že jsou prý dobré - tak uvidím).pleny vezmu příště :slight_smile:
jdu dát prcka spát....
16. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.