• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
3. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Kacm - gratulace k roku :slight_smile:

Hurrá už jsem - po restartu kompu - byla schopná zdrcnout fotky, tak můžete koukat :slight_smile: zatím na Stromovku, teď si jdu hrát s fotkama ze soboty
3. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Pepi děkuju také za gratulaci.......na fotečky se juknu :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Kacm - až si vyhraju s našima fotkama (když už jsem se do toho dala....,) tak se pokochám i vašima :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Jo na fotkách má malý na čele šrám, chudinka den před narozkama boural, prostě se pustil a už chtěl sám chodit, ale nějak to nevybrala spadnul a já nestačila chytat takže máme první větší bolísku a památku na fotkách :grinning:
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky, chtěla bych vás poprosit o radu, chci koupit malé k narozeninám odrážedlo, rozhodla jsem se pro to od Chicca http://hrackypronejmensi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=50405 pak mě ale zaujaly ty tříkolky, ale kamarádka mě odradila, že její chlapeček jel na tom jen jednou, že tam dítko na tom musí jen sedět a že koho zná, tak jim ta tříkolka jen leží v garáži, co myslíte vy? Ona mi doporučuje to odrážedlo, to prý všechny děti milují a její klučina-3roky prý na tom řádí ještě pořád.. :slight_smile: Díky předem za názory
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
kacm - to víš, i první boule musí být řádně zadokumentovaná :wink:
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Kacm : vše nej nej k prvnímu ročku a hodně moc zdravíčka :wink:

Fajra unás jsme pro odrážedla. MM synovec na ty tříkolce prý jezdil až v 5 letech, tak myslím že odrážedlo je lepší a je fakt, že ty děti na nich hodně jezdí :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Kacm, hezké fotečky! :slight_smile:
A co se týče tříkolky, tak neporadím, protože mi ji zatím pořizovat nebudeme, máme "zděděné" takové obyčejné odrážedlo, tak uvidíme jak se Káje bude líbit a pak případně pořídíme nové! :slight_smile: To od Chicca je moc hezké... :wink:
3. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ajiik děkujeme za gratulaci.

Pepi jo jo máš pravdu musí být i první boule zdokumentovaná :wink:

Fajra mrkni se na fotečky my jsme malému koupili tříkolku 3v1 je to tříkolka od 10ti měsíců s tím že tam má pásy jako v židličce postupem věku se vše odendá a tříkolka může sloužit až do pěti let věku dítěte. :slight_smile:
Ale odrážedlo je taky dobrý tip na dárek.
3. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Fajro: tady je ta tříkolka

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6803-ofrat-leonardo-(smart-trike)-dx-3v1

sil děkujeme za pochvalu foteček :grinning:
3. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
tak, naše album hotový - uffff, a já si jdu uvařit fotky a mrknout na kacm a jejich oslavu :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
kacm, teda tak málo fotek, jo? Ale mooooc pěkný fotečky!
3. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj zdravime zatim porad vse ok. :wink: :wink:

co tady noveho??
3. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Adi, tak to je super hlavně drž a odpočívej. Držím palečky :wink:
3. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Zdravíčko,
dočítám na fotečky mrknu později,ale zaujala mě Pepi,že si jde uvařit fotky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: NO jo ta mateřská působí koukám na každého,nejen na mě :sweat_smile:
3. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
jo uvařit fotky mě také pobavilo :grinning: mě děti spaly půl h a už zase řvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak zase ahoj
3. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Juli: unás je to samé kluci spaly cca hod. a Tomik řve a začínáme mít vztekací období takže paráda.
A i začíná být zlý a mlátí Filípka a mě. No asi zajdu na dvojčata jak to tam řešily jestli teda měly taky takový období. Ale jestli poradíte jak na něj budu ráda. Lehne si a řve a mlátí kolem sebe i sebe :pensive: ale já ho nechávám ať se vyřve a vyvzteká :rolling_eyes:
Jo a dnešní noc hruza bouřka řádila a kluci byli nevrlý :rolling_eyes:

Pepi: fotečky moc pěkné :slight_smile: 00000000000

omlouvám se kluci mě mačkaj klávesnici
3. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Aji, nám začalo vztekací období teď, ale jen řvou, nemlátí se. Tadýsek Nelinku občas kousne nebo "hladí" po hlavě, ale to beru spíš za projev lásky, jen to ještě musí vypilovat. Já je zkouším zabavit a když to nepomůže, tak je nechám tak.

My měli nos příšernou, malí se také budili, řvali ze spaní, až kolem 1 tvrdě usnuli a v 6 už byli vzhůru ... takž jsem dnes úplně hotová a když jsem si teď šla lehnot s nimi, tak dali půl hoďky :angry:

Holky, tady asi nikdo nemáte zkušenosti s kýlou? Nebo někdo ve vašem okolí? Tadýsek ji má, už jsme měli nějaký čas klid, nevylézala, ale teď poslední dny se mu zase objevuje a já mám strach, aby se mu nepřiskřípla. Tak by mě zajímalo, od kdy se to dá operovat.
3. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky - tak vas zdravim z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

juliet - neter kylu mela, sama ji zmizela tak do roku, pred tim ji prelepovali nejakou naplasti.
3. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
kari ty uz makas??? ty jo.
3. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Adi - moc nemakam, snazim se dopsat dizertacku, ale mozek ma furt dovolenou :unamused:
3. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
kari jo muj mozek si taky nekam odskocil, ale daleko
3. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
adi - je to divnej pocit, co, kdyz to nemysli.... A co ty a bobisek v brisku? Drzim palce at vydrzi co nejdyl.
3. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
kari hele obcas hledam slova jak to nejlip napsat tak aspon ten net. Jinak bobisek je v poradku a zatim drzime v celku tak doufame za kazdy den.
3. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Adi - Moc na vas myslim. Drzte se.
3. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Pepi........ :grinning: :grinning: :grinning: vařit fotečky....paráda a jak chutnali :wink:

Tak já tedy ještě nějaké fotečky přidám, když je jich málo,děkujeme za pochvalu a gratulace :grinning: ......tak tady je odkazík z páteční oslavy Dandy pouze s kamarádkama a jejich ratolestma v Babyboom café.........

odkaz:
http://picasaweb.google.cz/katka.sumpikova/Danecek1Narozeniny?authkey=Gv1sRgCLHO45npisLU0wE&feat=email#
3. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky tak jsem zpátky zvenku, ale řeknu vám, že si začínám myslet, že MD není zkratka pro mateřskou dovolenou ale pro mateřskou demenci.... tedy v mém případě.... vařit fotky je prostě názorná ukázka... :rolling_eyes: :grinning:
3. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
pepi ale muzu ti rict aspon jsem se zasmla a uvolnila endorfiny jsi vlastne pomohla malenu taky. :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
ada tak to je fajn :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.