• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a kde je gabi treba? :fearful:
4. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Děkujeme moc všem :dizzy_face:
Lis zatím má jen 1 a 2 a rostou mu 4.
Gabi musí do banky zaplatit net :wink:
4. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky

Domiskovi vse nej

jinak dneska nam vysazujou infuze. A taky prisli na pricinu.
4. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
adi ahoj jaka je pricina? nenapinej nas :astonished:

Maru aha to jsem nepostrehla ze gabi musi zaplatit, aby tu mohla sedet s nami :sweat_smile: no Kata si totiz porad cpe ruce az dozadu do pusy, div se z toho nepozvraci, ale jako jen tak tam nenakouknu a kdyz neni to na dost dlouho, abych neco videla :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj Adi,tak jaká příčina? a díky moc :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Adi nam to snad nenapise? :confused:
4. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
lis vrozena nedostatecnostdelozniho hrdla- coz znamena ze u kAZDEHO TEHU TO BUDE STEJNE.
4. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
aha a jak na to prisli ty jooo? :confused: a co se s tim dela? ten steh? :fearful: promin,ze se ptam, ale jako neznam to noo :fearful:
4. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
no pac uz je to podruhe bez bolesti bez niceho a bez bakterii.
noo muze steh púreventivne, ale nemusi zabrat. u me je na steh pozzde uz no.
4. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
jo ja vim, ze ted uz je pozde, ale jako pri dalsim tehu co bude :confused:
4. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
lis lezet lezet a lezet. A vysledek nejistej.
4. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Všechno nej Domínkovi k svátku a Adi držíme moc palečky, Ať to zvládnete!
4. srp 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
Adi - to je blby, tak pekne lez. Drzim palce at to pomuze a vydrzite co nejdyl 2 v 1. Nerekli ti, cim je to zpusobeny?
4. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Domínkovi všechno nej nej :slight_smile: :slight_smile:

Holky potřebuju poradit. Švagr slaví v sobotu třicetiny a já pořád přemýšlím co mu připravit za překvápko. Dárek už pro něj máme, ale chtěla bych mu připravit nějakou lumpárnu něco pro legraci. Nevíte o něčem. Předem moc děkuji za všechny nápady
4. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
petul napadla me klobasova kyticka nebo z cigaret pokud kouri nebo tak...nekde se da sehnat i slany dort v ruznym tvaru...nebo dort v podobe prsou a tak... :wink:

jinak tady je to fakt mrtvy... :pensive:
4. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
hm tak na lumpárny já nejsem,ale ráda bych poradila .... za gratulaci díky moc.
Lis jj mrtvo na to,že prší :confused:
Jinak Gabus zdraví a zítra je tu jak na koni i s koněm :grinning:
4. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky tak jsem tu malá už chrupčí tatka jel na ryby do noci tak mám klídeček...
4. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj, my jsme se vrátili z plavání a teď se snažíme ty naše uřvánky uspat ... zatím bez úspěchu, asi jsou přetáhlí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Lis, díky to nezní špatně:slight_smile:
Maru i tobě za snahu :wink:
4. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj janis dekujm .

kari je to vrozena vada.
4. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
u nas zase tolik neprselo jen rano, ale pofukoval vetrik..no a bylo prijemne...jdu varit večeri pangase s kaši mnam...

tak fajn, ze gabi dorazi, ze zdravime. :dizzy_face:
4. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
petul nebo maji takove tenke knizecky v knihkupectvi prirucka pro zenateho muze nebo zenu ci tak a myslim, ze je tam i prirucka o penisu atd..ale to uz je jako trochu silnejsi kafe...ale to ja jako na lumparny jsem..co treba zajit do nejake prodejny, kde maji tyhle vychytavky....maji tam i falesna hovna a tak... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Petulo a co spíš třeba připravit nějaký "divadlo", Nějakiou srandu - třeba nějakou básničku a převést ji do hraný formy. Jestli jsou tam teda lidi, kteří by do toho šli...
4. srp 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Adajra se mnou ležela chvíli v porodnici holka, co to měla taky, pět těhotenství, pět potatů v rozmězí 19-22 týden, i po stehu...bylo mi ji fakt líto, doktoři ji už ani neříkali, co čekají, aby z toho nebyla ještě víc špatná...
Ale vy to zvládnete, hlavně buď v klidu, nohy nahoru a vydržte, co nejdýl, Danečka už by zachránili, tak jenom, aby byl "zralejší". Moc moc na vás myslíma držím palce
4. srp 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Janis no ted uz by to zvladnul A UZ jsme o tyden dal zitra coz je veselejsi no. Nejshorsi je ten fakt ze kdykoliv cokoliv se muze stat.
Ale my bojujem neboj.
4. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hezký večír :slight_smile:

Napřed poputují moje písmenka k DOMÍNKOVI, i když už chrupká, tak mu posílám gratulaci a pohlazení k jmeninám :slight_smile:

ADI - jsi holka statečná, tak jen vydrž holka, vydrrrrž :slight_smile: !!!!!

PETi - tak se šprýmama Ti neporadím, ale holky tu radily doce dobře, určitě se z toho dá něco vybrat :wink:

JANIS - chudák ta Tvá kolegyňka ze špitálu, to musí být hrozný něco takového prožívat.... :frowning2:

Jinak Tobíkovi už čouhají špičky čtyř stoliček, ale ještě bude trvat dlouho, než se úplně proříznou, a aby toho nebylo málo, lezou mu i dvě 3jky, takže najednou mu leze 6 zoubků :frowning2: ..... Na večer občas poplakává, cpe si prstíky úplně do zadu do pusinky, někdy se vzbudí i v noci, ale stačí pomojat a namazat Calgelem a uleví se mu. Takže na to všechno to nese statečně, Nurofen jsme zatím použila jen jednou..... :pensive:
4. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ráno,

mám vzkaz od PEPIBUBU, že jim dělali tu knihovnu a ještě si nezapojili PC, tak ve čtvrtek už bude on-line :wink:
5. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ranko,
jdu hned přát našim oslavencům takže Aničce k 13 měsícům (fakt jo :confused: ),Kubíkovi k půl ročku (neskutečné) a Kristýnce od Donky k ročku!!!

A my děkujeme všem za včerejší gratulace :slight_smile: Jste moc hodné!
5. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky!!!!! Tak jsem si po dlouhé době doma zapla noťas. Kristýnka snídá tak mám chvilku klidu :slight_smile:

Jé, přesně před rokem se v tuhle dobu rozhodli, že nebude císař, ale normální porod a prej to bude na to šup :angry: :grinning:

Děkujeme za gratulace!!!!!!
5. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Přidala jsem i fotečky ze sobotní oslavičky. Moc se povedla :slight_smile:

Ikdyž dopoledne nezačalo nejšťastněji, kristýnka nám spadla do bazénu, ale zvládla to perfektně a ani moc neplakala....
5. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.