• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky doni taky vse nej Kristynce k rocku a ostatnim jen tak dal...jenze ono to tak leti, ze je to mesic co mesic gratulace.. :dizzy_face: ty jo a Ani rok a mesic :astonished: a Kubik uz je stramak pulrocni ty brdoooo :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
jsem si rikala, ze kde je pepi...a Verusv taky jsi nebyla dlouho..asi jste porad nekde mimo :zipper_mouth:
5. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Samozřejmě taky gratulujeme Aničce - fakt to letí!
A Kubíkovi k půlkulatinám taky vše nej!
5. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: ,všem oslavenečkům přejeme vše nej,nej :dizzy_face: .Adi jseš bojovnice vydrž! U nás je nějaké ospalé počasí :frowning2: a docela zima.Ach jo vůbec nevím co dnes zase uvařit, malá mi odmítá už dva dny jíst ze lžičky takže je kones s mačkaným jídlem všechno chce sama rukama takže musím vařit a krájet na velký kousky a pak jí to naservírovat aby si to mohla sama papat,má jen dva zuby,ale pokouše tak i masíčko :grinning: .
5. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
manci tak to je sikovna :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Lis to sice jo,ale zase třeba takhle nechce ani omáčky, jogurty,přesnídávky,kaši večer :unamused: ,takže budu doufat,že ji to brzy přejde.
5. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
No jo, ono je dneska 5.! :confused:

Kristýnce přejeme krásné 1.narozeniny, ať si je krásně užije a rodičům dělá nadále jen a jen radost! :dizzy_face:
Kubíčkovi přejem vše nej nej nej k půlročku, hodně zdravíčka, štěstí a úsměvů! :dizzy_face:

Aný se teď naučila skřípat zubama a mě z toho běhá mráz po zádech, snesu všechno - škrábání nehtů po tabuli, vrzání polystyrenem, lupání kloubama u prstů, ale skřípání zubama fakt néééééé.
Když začne vrzat, tak se před ní zavřu v kuchyni a někdy je jí to fuk a někdy má mamánkovskej záchvat, tak já doufám, že si to spojí a nechá toho. A nebo naopak bude vrzat když bude chtít mít od matky chvilku klid :grinning: :grinning:

MERY, tolik zubů najednou, to musí být mazec. Přeju ať jsou co nejdřív venku klováky jedny.
5. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
LISOUNKU nejsem pryč, ale mám teď moc úkolů - obvolávání a mailování ohledně domečku a to se dá dělat jen když Aný spí. Do toho ještě vařím oběd, takže kolikrát ani všechno nestihnu... No a když nespí, tak jí jsem za prdelí, protože se dáma v pátek naučila vylézt sama na gauč, z čehož jsem fáákt odvařená :confounded:

Holky a k dalším měsíčninám po ročku už si gratulovat nebudeme ne? Já to fakt nějak nezvládám sledovat, tak aby se někdo neurazil... :wink:
5. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Veru aha no tak to chapu, mas toho hodne...no asik bych taky negratulovala.... :wink:
5. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
A v neděli jsem s ní málem jela na pohotovost... Vybrakovala mi takový košíček pod stolem, kde teda nemám nic nebezpečného, ale našla tam dávno zapomenutý ovuleční tester LADY Q (vypadá to jako rtěnka, ale uvnitř je zvětšovací sklíčko) a začala ho cucat, já si toho všimla až po chvilci, tak jsem jí z pusy páčila to víčko a když jsem ho vyndala, tak jsem zjistila že chybí ten vnitřek (je to velký asi jako 3 desetníky na sobě). Během 10 minut jsem převrátila obývák vzhůru nohama a sklíčko nikde. Tak už jsem začla panikařit a volala M. že průser a při tom jsem ho našla zakutálenej mezi dvouma stoupačkama od topení. Asi umíte představit jak jsem si oddychla.
5. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Hihi, to jsou romány, to vypadá tak, když se závislák 4 dny nedostane na koníka :grinning:
5. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Taky se přidávám ke gratulantům a přeju všem oslavenečkům všechno nej nej:slight_smile::slight_smile::slight_smile: (radči nejmenuju, abych na někoho nezapomněla)
Ty jo Ani už má 13 měsíců to je mazec :wink:
Veru, to si dovedu představit, jak jsi musela bejt vyjukaná, když jsi to nemohla najít. Ještě že tak, jo jo oni jsou dětičky strašně rychlý a zvědavý :confounded: :wink:
Lis, díky asi do takovýho nějakýho obchůdku zajdu a třeba mě něco zaujme :wink: :slight_smile:
Díky za všechny vaše tipy jste hodné:slight_smile:
5. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
veru to je mazeccc ufffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Petul uz jsem si vzpomela jsou to ptakoviny...takovy obchudek byl u nas ... :wink:
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
nam zase K v nedeli spadla na bradu do minutky tam mela uplne fialovou bouli a strasne ale strasne brecela..byla uz unavena a nejak si zapomela rucku pod telickem...tak o ni zavadila a bylo vymalovano...jsem cekala krev ze se kousla v puse nebo tak a nastesti nic uff to jsou vzdy soky jak blazen a jak pisete jsou rychlejsi nez my.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak my vcera s manzou koukli na video a zjistili jsme, ze Kata uz je nekolik mesicu porad na stejnem bode...tj. sice leze, ale jako porad skoro zadny pokrok v tomhle pripade..vzdyt ona uz skoro pul roku leze a nic... :astonished:
5. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
LIS, já myslím, že půl roku ti leze jen proto, že začala lézt děsně brzo. Anča leze už 4 měsíce a další pokrok nastal tento týden, že několikrát za den udělá 4-8 kroků a plus to lezení na gauč (které bych kliďánko oželela). Takže neboj LIS, ještě budeš ráda vzpomínat jak "jen lezla" :wink: Prostě každé dítko musí k tomu dalšímu krůčku/pokroku dozrát a samo nám ho předvede nebo si řekne :wink: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
jj to jo ona prave zacala brzy, tak jsme asi cekali pokroky dalsi taky brzy....jako me to zase tolik nevadi, ted uz je zdokonalena v lezeni...sleza s postele a gauce a na gauc to zatim jen piluje.... :sweat_smile: obcas se jako pusti, ale tot vse..no tak si pockame..treba to do Vanoc zvladne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
doni oslava vypada paradne :slight_smile: nemuzu si pomoct, ale vy jste vsechny takove kocky holky...Veru, Maru, Donka, Monisek, Nikkyy az ma z vas clovek mindraky :grinning:
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
u nas ted frci tlaceni kocarku a to jako holky vydrzi treba i pul hodiny akorat doma se ji to zadrkava o vsechno tak se rozciluje myslim teda po chodbe....a venku vypada srandovne, jak to tlaci, tak se kazdy otaci a je to fakt vtipny...je to prcek a neni pod tim skoro videt.... :sweat_smile:
5. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
LIS, přece vás nebudu děsit a dávat do alba fotky když ráno vstanu?! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jéé, to musí být úžasný jak Katulínek tlačí svůj kočík, nemáš foto?
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
no nemam ale dnes to vyfotim, protoze to fakt stoji za to :wink:
5. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
ja nemuzu davat do alba fotky ani z odpoledne :grinning:
5. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
.xycccvv

DONI, fotky jsou opravdu krásné a to ježdění v kočárku takhle praktikujeme taky, akorát až když se vracíme z procházky, páč Aný si pak odmítá sednout zpátky a je scéna :unamused:
5. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
LIS, já někdy taky, záleží jestli někam jedu,to se trochu zkulturnim, nebo ne. :wink:
5. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
tak Kata mi ted usnula zmohlo ji narazeni do sten kocarkem na chodbe :grinning: jenze ve 12 hod zase budou sireny a je na balkone, tak snad se do te doby vzbudi.... :unamused:
5. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
A jo, dnes je první středa v měsíci. :confounded:
5. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
hmm prave :confounded:
5. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
v sobotu jedeme na dovcu s tou kamaradkou a jejim curacim chlapeckem..jako me se tak nechce..nejak se ty vztahy za pul roku zmenily a myslim, ze dovolena bude spis k vzteku... :frowning2: jenze se to domlouvalo davno davno a tak se neda nic delat...ale konika budu mit mozna na pokoji na notasu...manza zaridi.... :dizzy_face:
5. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Právě jsem malou uspala a málem jsem vytuhla taky. Musela jsem se moc přemlouvat abych se z postele vylezla :sweat_smile:

Malá mě taky pořád jen leze a obchází nábytek. Včera prvně na pár vteřin stála bez držení, ale to je vše. Ale ikdyž jen lozí tak to bohatě stačí abyse všude dostala! Já ji nechám lozit venku kolem baráku a po zahradě a to je nejspokojenější! Dostala na narozky 2 kočárky a když se o něho chtěla postavit tak spadla na hubu jak se převrátil a už o ně nemá zájem :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
LIS čuracím chlapečkem?
5. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.