• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
don jj popisovala jsem tu story tak o dve str dal... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem prave taky premyslela, jak jsou ty kocarky, ale jako ty jsou prave lehke a tak do nej zatim nejdu..ona si tlaci ten svuj veliky a je spokojena..jen to chce hodne prostoru, takove letiste by bodlo :grinning:
5. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
a porad nevim ani to choditko...jako ji by se to libilo, ale to co jsem ji vybrala je moc lehke a tak by padala taky..navic doma to neni moc pouzitelne.... :confused: pada na me nostalgie, porad se mi nechce verit, ze ji bude rok... :pensive: vcera jsem koukala na fotky, kdy byla malicka...ty jooo :unamused:
5. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
jeste vam napisu story ad tchyne jako to je k popukani...jak jsem byla v sobotu u kadernice, tak si hrala v obyv. s manzou a dolezla tchyne nicmene K si stale hrala a ona na ni mezi dverma zrejme sislala a tak...no to pominu, ale urcite i vase deti si radi hraji s dvermi...jako K je rada otvira a zavira a tak porad dokola...no a jak teda ona stala mezi dverma, tak K prilezla a do tech dveri ji privrela (jako ze je to holka sikovna :grinning: ) manza mi to zive licil, ze bych to musela proste videt...tchyne se nasrala bouchla dvermi se slovy hmm tak ty uz me tu taky nenavidis a se svym napučeným ksichtem odkracela do sveho palace, jak tomu rika (nekdy take salon nebo kriminal...jeji slova)..takze zaver je takovy, ze si mysli, ze jsem 11 mesicni dite naockovala proti ni...tak to uz je vrchol paranoi ne? co myslis verusv? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sunglasses:
5. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
tak jsem se tu vykecala a jdu neco pozehlit...ale budu nakukovat, kdyby nahodou nekdo zasel.... :fearful:
5. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky, nevím jestli si mně pamatujete trochu, já vás některé ano, můžu se k vám přidat? mám taky už skoro ročního raráška Františka a v dubnu čekám dalšího :wink: ale nechci to zakřiknout, ještě to nemám potvrzené od dr.
5. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Já jsem aspoň vyndala myčku a dala vařit hrachovou polívku. No nemám vymyšlené nic pro malou a vůbec se mě nechce do obchodu tak jí asi dám té polívky......

Lis tchýně jsou všude stejné :slight_smile: Já už ty žabomyší spory ani neřeším a když chce být uražená tak ať je, ono ji to zase přejde! :wink: Dřív jsem to řešila a teď na to prdím!

Jsem si myslela, že mám na chvilku s pečením útrum a teď mě volala kámoška, jestli bych jí neupekla dort pro malého k roku....
Ani jsem Vám neukázala jak nakonec dopadnul ten dort pro neteř co jsem pekla ještě před Kristýnčiným. Hodím aspoň fotečku.
5. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahojky,

oslaveneckum vse nej, nej, nej.

Gabko, Frantisku a bobisku v brisku vitejte!

Donko - ty dorty jsou fakt krasny, jsi moc sikovna.

Lis - no jo, ze se nestydis, takhle maly dite proti ni postvavat. :wink:
5. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky nakukuju...

My nakonec k roku objednali odrazedlo a tohle http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=bbdc39bb17e6457f850d126aaf157481&dep=592
toho kone ma teda na zahradu tam budou mekkci pady :slight_smile:

LIS co se tyce choditka, tak mame od Chicca, zacatky byly krusne, ale ted uz se zlepsuje... driv jsem ho pridrzovala a hlavne brzdila a ted za tim bud leze po kolenou nebo i s tim beha a narazi... behem tydne nastal obrat jak hrom a desne se s tim vyblbne,.. kdyz nechodi tak do toho hazi ty kosticky

ale ted je nejvetsi slagr oparava vysavace... no draha hracka, ale mela jsem cas vas alespon pozdravit
5. srp 2009 v 11:21  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Karibari: díky za přivítání, koukám, že Barborka je stejně stará jako můj Fani, můžu vědět, přesně kdy je?náš je 14.8.
5. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojte :wink:

Lisounku, to je teda mazec u vás doma s tchýní, nezávidím :frowning2: já mám tchýni přes 300km daleko a jezdí jen párkrát do roka, ale nemám s ní problám, ani dříve, když tady ještě bydlela bylo fajn, do ničeho se nestrká, vždy mi pomůže s čím potřebuju, je fajn :slight_smile:

Jinak s Bibi chodíme každý den na malé procházky, na kterých pěkně cupká, každý den je to lepší a lepší, moc ji to baví a včera už CHODILA SAMA DOMA :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi tak 4-5kroků udělá sama, tak jsme ji vždycky s manžou začali tleskat a ona pak sama sobě taky, je to s ní sranda :grinning:

Jinak vítám krajanku Gabku :wink:
5. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Vítej Gabko,
ty jsi přímo z Karviné?
jinak vás holky totál nestíhám z malého je čert,vleze kde může a já jenom mu stojím za zadkem nebo ho od někud vytahuji taky mám hodně zakázek takže šiju a šiju :sunglasses:
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky holky, přidáváme se oslavenečkům ke gratulacím, letí to neskutečně! Kubíkovi už je půl roku??? Mazec!
Za chvilku nám ty děti půjdou do školy :grinning:
5. srp 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Lis, ještě jednou díky za tip už mám objednáno do pátka to příjde:slight_smile:
5. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jinak co se týchá těch chodítek a odrážedel, my se rozhodli a koupíme tohle, prý se na tom děti dost vyřádí http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/odstrkovadlo-odrazedlo-chicco-4-v-1-quattro
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
doni tak tak uz to taky neresim bud se chce bavit nebo nechce..tak to neresim...a kdyz ma blby kecy, tak se tomu spis jen pousmeju...

gab: vitej teda a kloubouk dolu s dalsim mimiskem.... :slight_smile:

Kata mi porad spi a zacnou sireny oj oj.. :unamused:
5. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
fajra tohle choditko uz jsem taky videla vypada fakt dobre, mam ho porad v zalozkach... :fearful:

michele taky hodne nakupujes na 4kids koukam? :grinning: ja tam mam zrovna ted tu clemmy stavebnici...
5. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Petul fakt? co jsi objednala? a neni zac, me tyhle legracky taky bavi, ale dostavat bych to nechtela :grinning:
5. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
fajra a bibi je sikovna teda...tolik delaji pokroky ... :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
jako sirena s ni ani nehnula :astonished: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
GABKO vítej, to víš že se můžeš přidat! Akorát já si na tebe nepamatuju :zipper_mouth:, ale to neva, tak nám písni o sobě víc :wink:

LIS, prosím prosím prozraď mi jak jsi to Kaťulku naučila. :wink: :grinning: :sunglasses: Já to chci naučit Aničku :wink: No jinak radši no comment, prostě oni (DD) když chtěj, tak si důvod k nasrání vždycky najdou :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
LIS, tak jupíí.

FAJRO ty jo, Bibi je šikulínek!

DONi, sem s fotem!
5. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Veru zkusim se ji zeptat :grinning: :grinning: :grinning: ani nevim jak se mi tento zazrak povedl... :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Lis, jo jo, dělají pokroky veliké :wink: Bibi, když usne po obědě, taky ji nic nevzbudí, teda pokud soused nevytáhne traktor, :angry: , ale dneska jsem zaslechla, že se chystají na dovolenou, to bude klííídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Katu ani traktor nevzbudi :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak to se teda máš, ona, když ji vzbudí, tak popláče a pak zase usne, ale dnešní noc nic moc teda, asi 2hodky byla vzbuzená, v poslední době to tak občas je, určitě zoubky zase a shodou náhod zrovna vždycky, když jde táta ráno do práce, tak se vždy naštve a stěhuje se dolů :sweat_smile: jinak my tu máme kolem takovou malou farmu, bydlíme u lesa, soused sedlák, kolem plotu nám chodí kůň, soused chová krávy, čuníky, kačky, slípky....no malá má aspoň živou ukázku zvířátek :grinning: a pod nám je slyšet bečení oveček, tak je to tady takový venkov, kousek máme odsud hory, takže až na traktory, bučení, mečení je tu klídek :grinning:
5. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdu malé chystat oběd at může jít chrupat, dnes máme hovězí v mrkvi a brambůrek.... :wink:
5. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
fajr hezky popsane... :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak jsme po obědě a já řeším co s načatým dnem :slight_smile: Jestli jít ven na prochajdu, nebo na zahradu a nebo k našim a mrkla bych se na chvilku na práci. No tady budu celý den sama - manža má moc práce :frowning2:

Malé asi oběd nestačil, právě mě vyhrabala květináč a dokrmovala se hlínou :angry:
5. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,

Kristýnce přejeme všechno nej k 1. ročku :slight_smile:

Fajro: tak to bydlení ti jen můžu závidět takový bydleníčko bych si přála :slight_smile: Nám tady pod oknama jezděj auta Tomášek je ve svým živlu, ale já ráda klídek :slight_smile:

Verusv: je to mazec když se Ani naučila lézt na gauč, co? Já dneska přebalovala Tomika a Filípek si vlezl na bednu s hračkama a začal cloumat s postýlkou. Fakt děs a pak nevím co dřív. Ale naštěstí už dobře slejzá, ale stejně hlídám :wink: Každý den nás jen a jen překvapujou..
5. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
děkuji za přivítání, jsem z Karviné a vy?
LIs: vím, bude to záhul, ale aspoň si spolu vyhrajou :wink:
5. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.