• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
taky z Karviné a s druhým mimi ti fandím taky se chystám do toho brzy praštit :wink:
5. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
gabko - my jsme 11.8.

michel - barunka se s tim choditkem taky vyblbne, chodi za nim (velice rychle) a kostky tam hazi uz dlouho.Vlastne nejen kostky, zkousi hodne predmetu, co jeste projde a co ne, takze kdyz nemuzu neco najit, tak je to 100% sprajcle v te dire. Libilo se ji i kdyz byla jenom na brisku, to si poustela muziku.
5. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
DONI, opožděně vše nej Kristýnce k 1.ročku, hlavně, ať je zdravoučká :dizzy_face: , koukala jsem na fotečky, šikulka, a ten prstík jak ukazuje na dort, hezké :wink: a dortík se Ti povedl, jsi šikulka :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky s tim druhym mimi jste odvahy vazne..ja bych rada az bude Kate tak 3 roky... :slight_smile: jestli to pujde... :pensive: ale jako fandim vam urco to ma neco do sebe.... :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
FAJRO, to máte super, já si zrovna nedávno říkala, že takový zvíře jako slepice nebo králík, který pro mě byli něco naprosto normálního, protože jsem se s nima setkávala u babičky na chatě, prostě všude, tak ty už bude Aný znát jen ze zoo nebo vlastně ani to ne, protože tam slepice nemají. :frowning2:

AJIKu, přitom lezení Aný na gauč jsem si vzpomněla na tebe....
5. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
tak my se chystame ven zatim hezke odpo vsem :slight_smile:

jj Veru a naprosta pravda nase mestske deti neznaji krom psa a max. kocky nebo holuba temer nic :confounded:
5. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky holky...

nejdříve gratulece Kristýnce k 1.ročku...Anýskovi k měsíčninám a my moc děkujem za gratulece,strašně to letí :frowning2:

Dneska jsme měli poradnu a 3.Hexu...máme 7,70kg a 68cm za 2 měsíce mi nabral kilečko.....
JInak u Hexy skoro neplakal,jen tak jako zakňučel,jsem čuměla jak péro,ona tam byla jiná sestra a ta to fakt píchla skvěle,neměla jsem ho na ruce,ale ležel na bříšku a čuměl kde co lítá.....no a když ho začala prohlížet,on jí vše z ruky bral,pak mu koukala do krku,tu špejly jí dic nesnědl :grinning: a pak prej,jdem ho zkusit přitáhnout do sedu a to něměla dělat :grinning: můj drahý synáček,jak viděl,že se k němu naklání a chce ho chytit aby si sedl,tak se už napůl zvedl sám :grinning: DR opět nechápala :grinning:
JInak ta vyrážka je POUZE vyrážka,má prostě holt sušší kůži,takže jen promazávat,neni to žádný exém,tak jsem ráda!

No a teď jsem byla na obrrr nákupu jídla na dovču ( plechovky,konzervy atd zatím) no jsem vyfkusaná jak debil..kluk uječenej,teď teda usnul,takže paráda,to jsem zvědavá do kdy bude spát a jak mu přizpůsobím večer,ale nebudu řešit,holt třeba půjde na koupačku už v 6 a pak spát...nebudu mu dneska držet režim,potřebuje vyhajat tu Hexu...dala jsem mu hned sirup,pač obě Hexy měl děsné,tak snad to nebude tak ošklivé tentokrát,no ale MM jde na noční,tak se tu poseru s ním sama :pensive:
5. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky, Bibi zase dneska překvapila, včera sama 4krůčky, dneska už šmaruje přes půl místnosti, asi tak 10krůčků, teda to je fofr :grinning: :dizzy_face: je sranda, jak to každá z nás počítá :grinning:

Verusv, vy přece máte domeček, tam bude Ani taky vídat zvířátka, ne? :confused:
5. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
FAJRO, my teď bydlíme v Praze u přeautovaný magistrály kde kvůli hluku neslyším ani zpívat ptáčky :confounded: . No a až se přestěhujeme, tak slepice ani králíky chovat nebudu, ale zase je pravda, že je to vesnice a sarousedlíci tu a tam slípky ještě mají, tak se budeme muset s nějakou babčou asi skamarádit :wink:

NIKY, ty už nakupuješ na dovču jo? Kdy vlastně frčíte??? A držím palce, ať je 3.hexa ok bez reakce :wink:
5. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Veru: jedem příští týden,ale MM ještě dělá a tak jsem dneska měla šanci nakoupit,tak nějaké konzervy,těstoviny,pleny atd jsem už dneska nakoupila,to se nezkazí....pak bych se z toho posrandila to vše najednou nakoupit..
No snad to bude bez reakce..zdál se mi teda teplejší,a ukňouranej...teď spí,jsem zvědavá v kolik jako se vzbudí a jak půjde spát :frowning2:
5. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Veru bahcca na slepice... bydlim na vsi a kdyz sousedum zacne kdakat tak malej je v tu ranu vzhuru :frowning2: bych ji vrazdila..... jinak mu muze u hlavy bouchnot kanon a to spinka ale slepice ho vzbudi kned.... a pokud chces nejakej zpev ptacku, rada poslu rano mi tady hulakaji od 4 :frowning2:((
5. srp 2009 ve 14:36  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele, tak to pošli, já bych mnohem radši kdákání a hulákání ptáčků, než hluk a smrad z magistrály. Ona třeba taková houkající sanitka, která u jezdí tak 20x - 30x za den na Bulovku taky není nic moc... :confounded:
5. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
čauuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
jsem v provozu.....
5. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky,

Krásné narozeninky přeji KRISTÝNCE a vše NE NEJ i ostatním oslavevenečkům :slight_smile:

LIS - krásná reakce Káti na tchýni, už v tak útlém věku ví, jak zacházet s tchýni - holt co se v mládí naučí.... :slight_smile:

GABKA - vítám Tě, mezi rarášky. Z jaké části Karviné jsi???

DONI - krásné fotečky, Týnuška je jak princeznička, no a ty dortíky - nemám slov, fakt nádhera!!!! :dizzy_face:

FAJRA - gratuluji ke krůčkům. Bibianka je je šikulka :dizzy_face: A bydlení mate fakticky parádní, to my holky z králíkany si o tom můžeme nechat jen zdát :sunglasses: Ale naštěstí manžova teta má chatu v Lomné a kdykoli nám jí půjčuje, takže když už je nejůř, prchneme na hory - a to jem pak relax na duši... :dizzy_face:

NIKY - Kubíček má krásné míry a koukám, že nám k naší Xeně roste i Herkules :sweat_smile:

UFF!! Už nevím co jsem ještě chcěla......Reaguji jako vždy velice stručně, páč s rychlostí mého psaní "všema dvěma" bych tu byla hodinu, než bych sepsala, všechno co mám na duši :sunglasses: ...ale snad mě pochopíte :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Nazdar GÁBI , ztracená ovečka se vrátila, kdepak ses nám toulala??? :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
letem světem dočteno :slight_smile:
taky nemám moc času,lítám furt zatím rarachem,neustále někde doleze a chodí kolem všeho,háže držkopády a tak....nemůžu ho nechat chvilku samého..hrůza...a pouští se a ty 4 kroky taky udělá,když chce k něčemu dojít,zatím mu to vyšlo :slight_smile: přes den spí málo,v noci dělá čurbes,takže paráda :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
mery: musela jsem do banky...chcou 55 kč navíc za vklad...měl mi to dneska zaplatit přes internet BM a samozřejmě se na to vyprdnul,takže jsem se prošla s Matym.....
5. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
holky máte někdo u GE banky internet banku? nevíte,kolik to stojí a táááááák?
5. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
GABI- i GE účet nemám, mám u čerské servis24...takže neporadím... :unamused:
Tééda, koukám jaké dělá Matyášek pokroky, to je ale šikula :dizzy_face: !!
5. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
musím krmit.....
tak večír :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
mery: jak v čem..... :angry: :grinning: je to lumpík....
5. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Veru no tak magitralu nechu diky :grinning:

Gabi manza ma u GE nejakej ucet za cca 115,- mesicne a prichozi i odchozi platby jsou tusim zadara a internet banka taky... nejsem si jista, ja mam Mbank a spokojenost zadarmiko :grinning:
5. srp 2009 v 15:20  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Tak jsem doma, jela jsem k mamce na kafíčko a malá mě usnula v autě při cestě domů tak se jdu rychle vrhnout na zavařování broskví. Manža mě chtěl udělat radost a v pondělí mě dotáhl bednu broskví (už mám zaveřené třešně, meruňky i pár broskví)....no tak musím ještě zavařovat :angry:

Jinak za patnáct minut je Kristýnka na světě :dizzy_face:
5. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
jo a díky moc za chválu k dortům :slight_smile: Moc mě to baví, ale cukrářkou bych být nechtěla :sunglasses:
5. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak už máme opravdu ROK :slight_smile: A malá to prospala :grinning:
5. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
jejda..zapoměla jsem popřát Kristýnce vše nejlepšíííííííííííííííííí k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

michele: děkuji za info..to by se dalo :slight_smile:
5. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj
také jdu popřát Kristýnce, hlavně hodně zdravíčka a úsměv na tváři :dizzy_face: Dortíky vypadá moooc hezky, určitě také výborně chutnal.

také Kubíkovi vše nej k půl ročku, neuvěřitelně to letí

a ostatním přeji hezký den :dizzy_face:
5. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
gab ahoooj my mame GE ale musela bych se zeptat manzi, ale vse platime pres to a pohodaaa :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Jako nám neteče voda :angry: :angry: :angry: :angry: Ani teplá ani studená,chytrouši překopli trubky mě s toho picne to je vopruz :angry:
5. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
GABI, já platím 119,- a vše je v tom. :wink:
5. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.