• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
MARU, to jsou koko*i. Si budu už muset dávat pozor na pusu, jsem toto slovo použila dnes v autě a Aný po mě zopákla "titi". Zatím teda ještě dobrý, ale za pár měsíců už by to byl průšvih...
Taky vám to holky občas ulítne, nebo nemluvíte sprostě? Já teda jen a pouze v autě... :confounded: :angry:
5. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
holky, děluji za info..to je super,to si teda zařídím a budu mít klid :slight_smile: zas taková pálka to není...

maru: nám neteče voda zítra dopo,jsem zvědavá,kdy ji pustí...musím napustit kýble a hrnce,nevím,jak budu vařit :frowning2:
5. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
holky já jsem tááák nasraná.....ale nechci to sem psát,sice jde jakoby o KRAVINU ale nerada bych abych pak dostávala IP a nebo se tu šířili informace,že jsem totálně mimo a blbá a léčím si komplexy na prckovi atd.....sakra ať to zavřou ty diskuze :angry: u pár lidí opravdu nepotřebuju aby mě četli a pak probírali

jinak už spinkáme...byl pěkně mrzutej :pensive:
5. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
veru. sem tam mi něco ulítne :slight_smile: taky si dávám bachy...kdysi mi slovo k***a vylítlo z pusy,když byl Vojta melý a samo,že to říkal,sice kuva,ale bylo to....no nic jsem neříkala a přestal to říkat.....děcka se chytnou hned.
5. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Tak první várka broskví už je v hrnci a jdu nachystat kupčení pro malou.

Moc děkujeme za přáníčka :dizzy_face:

Veruš s tím slovním ulítnitím to mám taky tak a malá už trochu papouškuje tak se musím taky naučit si spíš myslet a nemluvit - hlavně v autě :grinning: :grinning: Dnes jsem asi 2x řekla zasrané broskve ..... :zipper_mouth: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
niikkyy: što???? někdo tě čte?
5. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
gab: jj čte
5. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
DONI, tak přestaneme jezdit autem a budeme jezdit spocenejma tyčema. :wink: Jenže to bych nadávala snad i víc :grinning:

NIKY, tak pošli hromadné IP :wink:

Nám nejde zapnout TV ovladačem jen růčo, vše ostatní funguje, ale i to zapnutí a vypnutí je voser vesmírnej. nechápu, že za našeho miminkovství to bylo jenom tak....
5. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
jejda,to já jsem se nikdy nezamyslela nad tím,že by mně někdo četl,ale stejně, co by so ze mně vzal.....

niikkyy: pošli je... :angry:
5. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
veru: jenže to je taková kravina a mě tím prostě MM totálně nasral...dneska mě opravdu vytáčel
5. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
nám sem tam taky nějaké to sprosté slovíčko ulítne, hlavně, když nás naštve Nela jako dneska ... večeři si rozmazala po obličeji a čistém pyžemu a pak řvala, jak má hlad :angry:
5. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Jo chlapi někdy mají naprosto brutální krámy... :confounded:
5. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
jj taky jsem pro uzavření taktéž jak veru
přijela cisterna,nabralo si asi 20 lidí (já mezi nimi ) a voda došla :grinning: :grinning: to je kocourkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
a manža mluví totál sprostě :angry: já ne
5. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
maru: :slight_smile: tak to bude na dýl,co?
veru: jako za starých časů :grinning: ( to s tou TV)
juli: dneska malého krmila Míša,já totiž někdy kolabuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
já nemluvím nikdy sprotě :sweat_smile:

jdu napsat adminům :grinning:

MAru hele co jsem ti psala dopo,byl slabej odvar..pak jsem došla domů to mě namíchl ještě víc a teď opět a to neni doma
5. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
říkali 2 dny to mě odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
jako kolabuji psychicky,nemám na to,když vidím,co u jídla dělá....
2 dny? no tak to je mazec :angry:
Veru klidně IP :wink:
píšu jednou rukou druhou jím :sunglasses:
Veru nemluví sprostě nikdy :grinning: kuba bude svatý :sunglasses: ještěže jsem klidas
5. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
To je prča,to mě fakt baví čumím z okna a tam fronta na vodu s kýblama v ruce a čekají na cisternu :grinning: :grinning: :grinning: NO jo kdo dřív přijde :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
GABI, já na to taky kolikrát nemám nervy a když už kraví víc a víc a já už mám těsně před výbuchem, tak jí prostě vyndám z židličky a dám jí to znova třeba až po hodině. Prostě v židličce se jí, toleruju jí jen nějaké drobné lumpárny. :wink:
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Domčouš jí šíleně,jsou to nervy ale ustojím to vždycky.
Jako ale někdy mi už cuká protože on fakt dělá psí kusy poslední dobou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
veru: jj děti nás umí vysát... :grinning:
maru: :grinning: nebuď škodolibá...... :grinning:
5. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Když to je prča Gabi to by jsi měla vidět jak tam stojí s 2 kýbly v ruce (samí důchodci) a krafou mezi sebou jako za mlada :grinning:
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
no tak to já jsem ráda fakt za Míšu,jí to baví Matyho krmit a já si oddychnu,bo nevím....co by se stalo :grinning:
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Já většinou kolabuju když začne jídlo házet po Boně. Ne že by jí ho dávala jako že se rozdělí - to umí taky, ona ho po ní prostě hází.
5. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
jako za starých časů, když měla přijet pojízdná samoobsluha...no důchodci jsou fakt k smíchu :grinning:
MARU, dobrá záminka pro DD mejdan :wink: :grinning:
GABI, ta mě vždycky bavila a chtěla jsem s ní jezdit :dizzy_face:
5. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.