• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
veru: a Bona je ráda,co? :grinning:
maru: a to mají tolik síly to unést...no tééééééda
5. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
tak Jakub začal dělat kraviny u jídla taky..za prvé se mi zvedne do sedu,strašná prdel..máchá rukáma,jí si nohy,stahuje věci ze stolu a brblá u jídla a prská to....pak vysí hlavou dolů ze židličky...dobrý ne? :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
veru: fakt? :grinning: já si to pamatuji od babičky z dědiny,vždycky jsem vyfásla vozík a jela....
No jsou k smíchu ve vytahaných teplákách a kyblíkem v ruce je žeru :grinning: Veru modly se za prokopnutí trubek budeš mít doma svatý klid :sunglasses:
Maru jen koukej jak stojej frontu...on tě takovej kocourkov čeká u nás :grinning: Hoštice hadr
niikkyy: taky si užíváš :grinning: a bude hůř.....
5. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
No ze začátku, když lítá jídlo, tak jo, ale když pak pokračuje lžičkou, miskou a zakončí to flaštičkou, tak už nadšená není a mizí...
5. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
veru: to věřím :grinning: až tak to u vás lítá,jo?
5. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
joo čaj cáká taky všude....šahá po lžičkce a do misky s jídlem..bych ho nakopala-..dneska mu dávám porci do pusy,vzal si jí a v tom začal kadit a jak tlačil,tak to celé vyplivnul prskáním...jsem myslela,že ho zašlapu metr do země
niikkyy: ty bydlíš na dědině?
MARU, že bych šla zavřít uzávěr vody? :grinning: :sunglasses: Tak až příští týden, tento mám božský klid neb celý DD je na zájezdě :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

GABI čestný pionýrský!
5. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
jdu si ohřát hambáče když mi drahouš snědl oběd
co to je???????????????? cely den nikdo a ted toto?????????????, :confused: :confused:
prskání a pšikání u jídla děsně miluju :grinning:
Veru ty mas volnej bejvak??????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
veru: tak ty si užíváš klidu... :slight_smile: tak to je fajn,můžeš dýchat :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Kata si pri jidle mne oči ale to jako poradne...tim mi dava najevo, jak to nechce...rozetre si to do vlasu a vsude..to by me vzdy kleplo... :confounded:
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
já si udělala smažák...a te´d jsem zvědavá,kdo ten kastrol umyje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
LIS mám! No jako úplně volnej nee, je tu vyžírka (M. bratranec kriminálník). Ale DD ani jeden!
tak kriminalnik urco dava pokoj, krome toho ze urco zumrá o jídlo :sweat_smile:
žumrá...jdu delat omeletky vaječné mnamkyyyy :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
já jsem včera dala matymu při jídle prupisku na hraní a on si ji otevřel a popsal si hlavu a nohy.....te´d si všechno dává na hlavu,si myslí,že má hřeben a češe se :grinning:
Jo, pokud mi neparkuje svým tágem na mém místě a já nemusím Anču tahat z konce ulice, tak mi neva.
GABI, ten je božíííí. Já to říkám, že to je Evžen lovec žen!
5. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
slovo "žumrá" teda neznám..to jako "škemrá" asi,že?
jo koukám,že jídlo je stejné úplně všude,dávám malému rohlík do ruky on si kouše a nestíhá dělat kraviny a pěkně mi otvírá pusinku
veru: jj :grinning:
5. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Gab: jj vesnice..mořná tu vesnici ještě urážím :grinning:

Veru super,máš klid aspoň :grinning:

teda hambáč je luxusní holky :sweat_smile:

fůůj a cítim blitky ze sebe Jakubovi :astonished:
5. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
jo a hlavně,náš aktivní synek jaksi nemá čas se ani najíst..neumí být v klidu :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
musím...nádobí se hlásí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vojta lítá někde venku,zas přijde jak ....rovnou do vany!!!!!

nakouknu večer,mám resty a ještě jsem neviděla nové fotky...snad neusnu :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.