• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
niikkyy: však ony děti hlady neumřou,se ozvou,až budou mít hlad :slight_smile: Maty jde kolikrát skoro hladový spát,když jí třeba chleba( toho moc nesní) a ráno mu dám flašku mlíka,už si ji vypije sám v postýlce a jede až do dna,ani kraviny nedělá jaký má hlad....

a už jdu
5. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
poslala jsem adminlům IP zda by to nešlo nějak uzavřít,třeba vstup na heslo :wink:
5. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holkyyyy! Vy jste toho zase naprndaly :grinning: ! Chtěla jsem popřát všem prckům, co slavili a pak na něco reagovat a už nevím na co, no hlava mapa :sweat_smile: ! Mrkal jsem na fotečky od Kacm a Donky a Moniska a je to nádhera, jo a taky Kubajz je k sežrání :grinning: !
Pak jsem chtěla ke Gabi, máme taky mBanku a je to super, žádný lítání na pobočku, žádný zbytečný platby, bleskový převody, jsme s MM spokojení.
Lis, ta Káťa je ale šikovná, už umí parádně vyjádřit svůj názor :grinning: (to je reakce na ty dveře).
Verus, Tonda taky leze na postel a děsně ho to baví, zatím naštěstí nebyla havárka, dává si pozor při slízání.
Ještě jsem se chtěla pochlubit, máme novinku, Toník navlíká dřevěný kolečka na tyčku (od včerejška) a naprosto bravurně, chytne si kolečko za střed a kraj a suverénně navleče :grinning: .
5. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky,já vás tu dočítám a směju se těm našimraráškům, jak Any hází jídlo po Boně, Maty od Gab se čmárá prupiskou, Káta od Lis se maže jídlem po hlavě :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...a Maru sleduje z okna důchodce s kýblama, no fakt kocourkov... :grinning:
5. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
A Peti, Toník je šikulka teda s těmi kolečky, Bibi je má taky, ale ted si s nimi moc nehraje,dala jsem je stranou, když chodí, mám strch z té dřevěné tyčky, že by na ni mohla spadnout a napíchnout se :confused: , tak raději jen v mé přítomnosti... :wink:
Gab, Bibi se taky češe, když ji půjčím hřebínek a taky si čistí zoubky kartáčkem, ale to ji moc nenechávám, pač je pak celá oslintaná :grinning:
5. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Peti, jak uložím malou, kouknu na ty fotky našich kočičáků a pošlu, ok? Ať můžeš kouknout... :wink:
5. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Fajro, už jsem myslela, žes na mě zapomněla :sweat_smile: :sunglasses: :grinning: !
5. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak malá už spí, druhá várka broskví se potí v hrnci a já mám hlad a nechce se mě nic chystat :sweat_smile:

Normálka mám podezření na neštovice :confounded: V pondělí se malé vyhodilo na zádech pár nějakých pupínků - myslela jsem, že potničky, ale přibylo jich a i nad bříškem a když jsem ji teď měřila teplotu tak měla 37,7 :confused: No jsem zvědavá co se z toho vyklube. ale taky jí teď hodně ovoce tak to snad může bý i z toho.....

Jinak malá si jídlo vybírá z pusy a , rozpatlá si ho po stolečku a pak ho zase vyjídá.... ale jinak jí celkem pěkně. Snídaně jí sama a krmit se celkem nechá a pro jistotu mám vždy připravený uvařený brambor, který jí kdyžtak dám do ruky a je klid :wink:
Nejvíc jsem se asi zasmála, když si hrála v koupelce a všude roztahala moje vložky a tampony a jeden už žužlala v puse.....naštěstí ho ještě nerozbalila :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
koukam pekne jste se rozjely clovek tu neni a hned plno psaniíí..manzel sel spat tak mam konecne klid...no co by jako delal silene se nudi.. za to ja varim K jeji prvni rajskou omacku a jdu zehlit..jak jinak...on to nekdo na tu dovcu vsechno pripravi me se to tak libi, jak ti chlapi to maji bez prace :unamused:
5. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
fajra: kocourkov :grinning: jak nemají prcci havárky,tak dělají samé blbiny :grinning:

kolečka dřevěná na tyčce jsem koupila Matymu k narozkám,uvidím,zda ho zaujmou.Maty zas miluje auta,né svoje,ale Vojty,pořád s nima jezdí po podlaze :slight_smile: je už šikovný,taky miluje různé roboty a hračky ,co vydávají zvuky( samo ,že zase od Vojty), je to super ho pozorovat,jak se umí tím prstíkem trefit a zmáčknout to tlačítko :slight_smile:

niikkyy: si myslím,že to nezaheslují....

peti. to jen já,takový blb lítám do banky :grinning: ,ale si tam zajdu a vyřídím,pak budu obchodovat z pohodlí domova :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo a ja jsem nekdy sprosta asi se mi to jednou nevyplati...ale vetsinou to je kdyz uz jsem jako na nerv uplne a s nervama v kyblu... :wink:

don: nestovice? oj oj...to snad nee :unamused:
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
donka: tampóny :grinning: :grinning: :grinning: nu dobrou chuť...
lis: kam vyrážíte?
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Kata zase ma takovou hvezdu od FP ona se sklada ze 4 hvezdicek dle velikosti a tak se to dava na sebe..umi to uz taky slozit a po kazde hvezdicce to zahraje a ona si zatleska... :grinning: to dela po me ja jsem vzdycky tak jasala a tleskala, ze se to naucila... :sunglasses:
5. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
donka: a byly jste v kontaktu s někým?
5. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
gab: ceskomoravska vrchovina na chatu se znamymi..no jako to bude kvanta veci a baleni... :astonished:
5. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
lis: tak to budete mít super :slight_smile: hlavně,a´t počasí vyjde :slight_smile:

musím tu pustit Vojtu,furt tu škemrá,mně z něj picne hlava,jsem mu to slíbila a pořád říkám,jo za chvilku.... :grinning:
5. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Gab nevím o nikom, že by je měl a byl v našem okolí, ale mudra mě říkala, že se to můžem chytnout třeba jen v obchodě.... no uvidíme co se z toho vyklube. Ale třeba jen dnes snědla, asi 5 jahod, broskev, nektarinku a velké jablíčko.....

No u nás frčí tenisáky. Vyndává je a dává zase do krabičky. Prostě jsem se zařekla, že už nebudu kupovat žádné hračky, protože si s něma nehraje!
jako ja jsem tu a nikde nikdo najednou..no nic tak jdu zehlit pak nakouknu..to je večír zase :cry:
don jj to je pravda hracky jsou moc všednííí...

holky nepozorujete, ze deti vice kandi, kdyz ji vice ovoce? me dnes K kandila 4x jako mam pocit, ze vsude vidim s prominutim porad hovna a porad jen meju zadek...nekdy ma dny, kdy takhle porad kandi... :confused:
5. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
donka: tak snad to bude jen reakce na ovoce....to Maty by to nespořádal,on ohrnuje nos nad ovocem,sní s bídou banán a to jen podle nálady a rozmačkaný :frowning2:

a hračky jsou fakt zbytečné..kolik peněz to stojí a potom to leží někde v koutě :angry:

zatím holky :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: Tak mě tu zas máte :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
a usilovne si strka prsty do pusy, ale az nekam dozadu...ja nevim jako zacala si je snad cucat nebo co.... :astonished: snazim se ji pres den vubec nedavam dudlik, jen na spani a jako dobry...ale to me taky desi predstava, ze je ji temer rok a ona ma porad dudlik..jak ji to odnaucim?? bez nej spat proste neumi :astonished: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
juj pepi takhle pozde ahoooj :slight_smile:
lis: jj...samá hovínka a Maty jak furt padá na zadek,tak má v plínce placku :grinning:
5. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Lis, to víš, po dvoudenním absťáku :slight_smile: Ale jdu chrnět, zítra přijdu "normálně" :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
gab kdyby placku..jako ona to ma porad ridsí..a proste vsude v te pipine...porad meju pod sprchou... :confounded:
5. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
normalne v 7 rano :slight_smile:
lis: děcka byli bez dudlu od roka a půl, takže Maty má půl roku ještě čas :grinning: a neboj ,odnaučí se to,pár dní kravál a pak zapomene.....
lis: :grinning:
5. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Lis no no no :grinning:
5. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.