• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
to je potom nejlepší ta sprcha :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
už mizím...
dobrou :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
musim se pochlubit Kata ma uvarenou svou prvni rajskou s testovinou no jsem zvedava, jak ji to bude chutnat..
5. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Malá kaká každý den minimálně 2x. Naštěstí je prostě nočníková takže zamazaný zaden utírám velmi vyjímečně :slight_smile:

LIS malá taky usíná s dudlíkem, ale přes den ho vůbec nemusí. Dnes jsem ji zkoušela uspat u mamky bez dudlu a ani náhodou! V kočárku zaspí i bez něj, ale v posteli ne!
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobrou gab..ja zehlim bleee ale zase to budu mit hotovy a pak na to nesahnu minimalne tyden na te dovce... :grinning:
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
don Kata taky uspesne kandila do nocniku ale to mela obdobi kdy jsem vedela, ze to bude rano a bylo..asi takove 3 tydny jako pohoda a ted kandi porad a neda se to stihnout proste to lita.... :unamused: ja nevim zda zuby nebo co ..jsem si tak libovala, ze nemusim lovit hovnouse z pliny a ted toto :cry:
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak s rajskou já jsem neuspěla, malá nesnáší těstoviny a rajče jí moc nejede...... musím to zkusit s bramborem nebo rýží.

Gab dobrou!

Já už mám zavařené tak jdu taky do postýlky.

Dobrou!
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo a ja jsem taky vypozorovala, ze uz i v aute to jde bez dudlu, coz drive neslo a v kocarku je taky bez ne ani si nevzpomene, ale jako v postylce ani nahodou.... :astonished: ja ten kraval pak ale nevydrzim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak dobrou..nikdo tu nezbyl :unamused:
5. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Lis já jsem ještě tady, byla jsem v koupelně a čekám na fotky od Fajry, jsem zvědavá na její kočičandy.
5. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tonda dudel má taky jen na spaní v postýlce, ale když mi usne u prsa, tak ani dudel nepotřebuje :grinning: .
5. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
U nás zas bude problém odnaučit kojení a to jsem tak děsně bojovala za to, abych mohla kojit, to jsou paradoxy :grinning: !
5. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
kdyz prso u nas nefrci uz 8 mesicu :confused:
5. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Vidím, že tady trpím samomluvou :sweat_smile: , tak to taky zabalím. Holky dobrou!
5. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
ja tu jsem jen odbiham a vzdy pozehlim.. :slight_smile: fajra asi usnula s bibi.. :grinning:
5. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky,

no tedááá, tady to ale žije :slight_smile: Jsem vás jen letmo proletěla, ale bylo toho tilik, že už nevím, na co jsem chtěla reaovat.....

Vzpomínám si, že jste se něco bavily o hračkách - tak když si s malým sednu na zem, tak si s hračkami i pohraje a to tím stylem, že mu je nabízím a vybízím ho k vkládání tvarů a navlíkání kroužků a pod......ale sám si hraček nevšimne, to ho více baví kramařit ze skříní, vytahovat a ŽUŽLAT(!!!) boty z botníku, vytahovat z linky misky, hrnce a pod......Jo a z oblibou nám přepíná ovladačem programy, tak jsme z něho začali vytahovat baterky....ale ta malá mrška hned jednu čorknul a zašantročil. Našla jsem jí až na druhý den v šuplíku mezi vařečkami.... :confounded:

MARU - tak s tou vodou to máte teda vopruz, to Ti vůbec nezávidím....jo akrásně jsi posala ty důchodce, úplně jako bych je viděla u nás u baráku, taky to tu máme samý DD :angry:

DONI - týý brďo neštovice jo?? Chuderka malá, no alespon to bude mít zasebou (jestli to je teda ono) Si vzpomínám, že jsem s Lukym asi od jeho 4 let chodila ke všem kámoškám u kterých se doma neštovice objevily a malý furt nic. Dostal je až loni,to mu bylo 9 let, když jsem zrovna byla těhu...

Joo jsem si ještě vzpoměla na jednu story.
Asi před 3 nebo 4 dny jsem nechala malého lozit doma bez plíny. Říkám si, je vyčůraný, vykakaný, tak by se snad žádná nehoda neměla stát. Asi po 10 minutách jsem šla pro něco z obýváku do kuchyně a malý si to po pár vteřinách ťapkal za mnou, JENŽE - on celou cestu z toho obýváku normálně kadil a ručička a kolínkama to ještě ropatlával!!! V předsíni a v kuchyni mám plovku, ale v obýváku máme koberec, takže žůžo. Jak jsem tu zkázu viděla, tak jsem nevěděla, jetli se mám začít smát nebo brečet. ....No asi si podám sportku :grinning:
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahojte, už jsem tu, s Bibi jsem neusla, ona zas simuluje, pila čaj a pak stála v postýlce, tak jsem se naštvala a šla dolů a ona zas spustila ječák, :angry: simulant, zase ponocuje, ale už je klídek.... :slight_smile:
5. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
PETI - mě se Tobík definitivně odstavil na dovolené, prostě už nechtěl, odtahoval se e vůbec se nechtěl přisát....Ale už asi 2 týdny před tím, začal pít konečně čaj a kojení začal pomalu odmítat, ale tak 1-2x za den si prso ještě vzal, ale na dovči se už nakojit nenechal vůbec....
5. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
mery jako super zazitek :grinning: urco podej sportku...pridavam se k tobe i Kata ZUZLA nase boty... :angry:
5. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
bibi taky rve, kdyz odejdes z pokoje? :confused:
5. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
uz dozehluju uff uff boli me zada jak prase :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dneska jsme si byli ještě se známými sednout na terasce a najednou, kde se vzali tu se vzali, začaly přicházet i kolegyňky z práce, které tam měly slezinu. Nakonec to dopadlo tak, že manža s dětmi pak odešli domů a já tam s holkama zůstala až do 21 hod. :slight_smile: Tak parádně jsem se už dlouho neodreagovala, suprově jsem si po čase pokecala i o něčem jiném, než o dětech, holky mě přivedly zase na jiné myšlenky a já jsem si skvěle pročistila hlavu....takže jsem happy :sunglasses:
5. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
JJ,ale právě už pár dní sleduju změnu, že nás nechá odejít, i když ještě nespí, asi jsem to zařekla, ne podle mě to jsou zase zuby....
5. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
To snad ne, jako ona ještě nespí, slyším ji, jak si tam hraje a piští, mě picne, hold je asi sova po mámě :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Mery, tu slezinu Ti závidím, muselo to být fajn, já sice s kamarádkama občas taky bývám, ale vždy s Bibi, ještě se mi nestalo, že by mi tatínek nabídl hlídání, za ten rok jsem si max. odskočila jen k holiči :sweat_smile: , ale na podzim začínám chodit s kámoškou do fitka, tak si bude muset zvyknout..
5. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
FAJRA - zuby jsou svinstvo, taky si tím tedkom procházíme.....ale spinkat Tobík chodí sám - položím ho, pohladím, dám napít čajíku, vezme si cumel a muchlovačku (t.j. látková plína :slight_smile: ) , otočí se na bok a nyná.......ale občas má taky roupy a musím ho uhojdat... :confounded:
5. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
mery super nahoda a to je nekdy nejlepsi :wink:

no tak to ja kdyz nejsem s ni vecer v loznici nez usne, tak je konec :frowning2:

ja uz jsem takhle vecer byla jenze ja jsem stejne myslenkama doma a nejhorsi je, ze to uspavani u nas nejde s nikym jinym nez s maminkou a to s ni cumim v loznici..holt jako to budu muset nejak zmenit...asi po dovce nebo prazdninach..pomalu se snad bude chystat pokojicek a tak..no holt budou asi rvaci vecery... :unamused:
5. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Tak já jsem takhle samal bez dětí byla po třetí. A pokaždé to bylo s pracovním kolektivem, po 1. to byl vánoční večírek, po 2. smažení vaječiny a nakonec dneska. Už se ale chystám si podat žádost do práce na částečný úvazek, od ledna nebo února jde kolegyně do důchodu, ale chce částečně ještě dělat, tak bych vyplnila zbytek jejího úvazku. Už se moc těším :slight_smile: Jen doufám, že nám to hl. sestra povolí, ona je totž čůza jak hrom :angry:
5. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak mam padla blee zehleni hnusny... :grinning: fajr a kde je tatinek? v kolik pak bibi vstava? tak to mas vlastne dobry, kdyz takhle ponocuje s tebou pak i dlouho spi s tebou... :sweat_smile: mas to dobre zarizene... :sunglasses:
5. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
ja jsem byla uz taky v kine (coz mi manza hodinu psal, jak mu doma ječí, takze fakt jako odvaz :frowning2: ) a pak asi 2x na veceri..no a jednu dobu jsem chodila na aquaerobik, jenze to uz vetsinou spala, takze to bylo dobry... :grinning:
5. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.