• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsme dneska vyřešili kdy začneme pracovat na druhém dítěti,ale nic neřeknu,je to tajné :sweat_smile: Jenom,že teď určitě nééééé :sunglasses: Už se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
maru: ty tajnustkářko :angry: takže příští rok????????
16. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
bůůů já mám dneska kecavou a tu nůďo,tak jdu žehlit,jste mě donutili :angry:
16. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
jako dneska tu fakt nikdo není
16. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
haáá Gabus nezklama,jupíííííí :sunglasses:
Neřeknu,mě čte moc lidí a já nechci,aby se mě pak každý druhý ptal "jestli teda už jsem těhu,když už se snažíme" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
no jenom já :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
aha..no tak to si asi počkáme,až se ti tu objeví snž co?
16. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
no nebo třeba rovnou tt :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
no to je fakt :grinning: tajnůstkářko....
16. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
taky mám žehlení kopec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
mě to žehlení nebavííííí,jako vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě tak Domínkové věci jo,ale ten zbytek je vopruz,už tu mám 2 koše :zipper_mouth:
16. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
musím vypadnout od PC,děcka se jdou dívat na film,tak jim uvolňuji počítač...
tak snad se tu zítra slezeme :slight_smile: všechny
16. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
néééé tak jako fakt mám jít žehlit jo?
Kurňáááááááááááááááááááááááá :angry:
16. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
to já mám taky plný koš,a plný sušák mokrého prádla..vlastně furt peru,to je fakt vopruz, při 3 dětech tolik hader...
16. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mě stačí jedno dítě,ty jo až bude druhé to bude ještě víc,mě klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já jdu teda žehlit no,pustím hodinu pravdy a jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak páčko ještěže si tu byla aspoň ty :wink:
16. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
16. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak jdu pozde...
16. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem byla s mamčou celý den v Brně na nákupech ( Ikea, Olympia a pak u nás Hypka)
no mazec, ale koupila jsem co jsem chtěla, dokonce jsem si konečně koupila ty inline brusle, takže den sebevraždy vám sdělím... :grinning:
jsem si je tam zkoušela a marně jsem při odrážení hledala zoubky.. :sweat_smile:

zklamalo mě CaA, mají tam převážně jen letní bodýčka, takže tílka... a já jsem chtěla s kr.rukávem a snesl by ještě nějaké i s dlouhým, tak se mrknu jinde... třeba v Tescu
Vašík byl celý den u tchýně, tak asi dobrý, protože Venca byl na zápase ve Zlíně, no prostě náročný den...

a lezou nám špičáky i když ještě nemáme horní 1-čky... tak málo papká a stále si mne pusinu a oči a vše...
ale už je vidím, takže jim dávám max týden a jsou venku, snad!!!

jdu večeřet, dnes Vaří Venca a dělá specialitu, tak se těším... už to tady voní...
zatím se mějte a žehlení vám holky neuteče!!!!
zítra se zase nahlásím...
papa a přeji dobrou noc!
16. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Krasne slunecne rano,

musim se pochlubit, Julinka vcera poprve jezdila na klouzacce a moc se ji to libilo, teda drzela ji jeji 4 leta sestrenice, no moc jsme se nasmaly, ani houpacka ji tolik nebavi :grinning:

Kari: vyvar na rajskou mam neslany, nase dr. chtela, aby J. mela 2x tydne hovezi kvuli zelezu, tak koupim hovezi uvarim a zamrazim na jednotlive porce a pak ji vzdy neco uvarim.

Dneska jedem za tchyni a tchanem, tak doufam, ze nebudou prudit..... maji k tomu sklony :wink:
17. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
slohove je muj prispevek opravdu slaby :unamused: Krasný den vsem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
krásný den přeji všem!! :grinning: :slight_smile:
Tak Julinku si odvezly tchánata a my máme trochu klídku na sebe i dyž manža je unavenej protože CHUDACEK dojel až v 1 rano z ryb tak beru auto a jedu nakupovat,csss žádný omezování at je doma a odpočívá chudáček teda no!!!
zase je příjemnej jak vřed na pr.....
tak si radši pojedu udělat nějakou radost pokecat s kamoškou na kafíčko jo to bude fajn den!tak se mějte všichni krásně já se na vás příjdu mrknout :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky,

ali: tak takovou pohodičku fakt závidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to se mi ještě nestalo být bez matyho celý den..no já bych si to užila :slight_smile:

juli: Matymu skluzavka ještě nic neříká,ale Julinka už je větší..no tak to je fajn :slight_smile:

leni: to jezdíte do Brna na nákupy?

no u nás už asi taky lezou zuby,protože se mi Maty budí s kraválem večer,musím ho vzít,pochovat a pak dát spát a pak se culí,takže jedině od zubů...jsem se chystala na žehlení včera večer,ale to jsem odložila,protože se mi vzbudil,takže koukal se mnou na chvilku na telku a pak šel spát,ale dělal blbosti,tak jsem šla s ním a spali jsem do rána.

jinak je krááááááásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Brý den
tak já žehlila 2 koše :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je hotovo a teď raději nebudu prát,abych nemusela žehlit :grinning: :grinning:
Ali tak já se přiznám,že bych bez Domiho celý den nevydržela,zatím teda fakt ne a zatím se nechystám udělat si celý den volno,říkám si tak od roka,ale rok se blíží tak nevím nevím :zipper_mouth:
Gabus zuby jsou potvory :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bych mohla vyprávět ..... ale je fakt,že čím víc jich má tím lépe to snáší,už ho to tolik nebolí nebo si zvykl :grinning:
17. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Holky tak my malou dáváme rodičům od tý doby co krásně hačá v kočíku a papá a vím že u tchánat se má hodně dobře a je o ní postaráno trakže nemám strach a ona je zvyklá na všechny a nikoho se nebojí nic nás je totiž pořád plno doma bud babičky nebo kamarádi,máme hodně návštěv a malá je zlatá ještě ani jednou se nestalo že by u někoho řvala..
Já nabalím malé jen hračky a kočárek a věci na převlečení a ten zbytek jako plýnky ubrousky jídlo a kosmetiku si tchánata koupily samy takže to je fajn jsem ráda že si jí vezmou aspon si jí užijou jsou sní bud na zahrádce a nebo jezdí s kočárkem pojezdí prababičky a jsou spokojeni i já jsem v pohodě..je fakt že se o ní dobře postaraj nemám strach!!a navís si odpočinu jeden den v týdnu uplně maximálně...
A večer kolem 18 mi jí dovezou tak se sní mazilkuji jak kdybych jí neviděla týden!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maru a se zubiskama je to taky tak ted ten 8 zubík co jí vyrostl tak ani nějak nepostřehla akorát srajda a nic víc ale my to neměly nikdy nějak krušný za to vy jste si to vybíraly postupně ale ted už je velkej kluk a bude jen dobře!!!!! :slight_smile:
17. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Ali já to neodsuzuji,právě naopak,já jsem v tomhle srab a nemůžu nějak se odpoutat od malého,to je ve mě a právě naopak,taky bych potřebovala si odpočinout asi na pár hodin,ale vím,že teď prostě ne,nechci se od něj odpoutat asi si troufnu říct,že bych to ani nezvládla,jsem hrozná já vím,ale plánuji začít postupně malého nechávat u babiček,ale až od roka,začneme vycházkami na hodinu,dvě ne,aby si malý zvykal,ale aby si maminka zvykla,že je bez Domínka :sweat_smile: Tak to mám já a vím,že to vzniklo na jipce,když tam byl omi sám a já sama na šestinedělí,špatně jsem to snášela a zůstalo to ve mě,takže musím si zvyknout já být bez něj pár hodin.
17. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Maru jj chápu tě ale prostě manžovi rodiče jsou impulzivní a vím že i když Julinka bude větší tak snimi bude jezdit na ruzné výletky!!a je to fajn taky jsem po první měla strach a volala jsem co 2 hodky jestli dobrý a pak už to bylo lepší a lepší a ted pohodička :grinning: :sunglasses:
Maru vím jak jsi s Dominičkem byla pořád jsou to přece naše dětičky milovaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
tak to já bych na celý den dala Matyho k babi a veečr bych se na něho těšila,aspoň bych si v klidku vše udělala...ale zbavit se všech 3 dětí,to nejde...babi je nechce..no škoda..nikdo jiný není.Když jsem měla jenom Míšu,tak byla buď u jedné nebo u druhé babi,ale čím více dětí,tím to prostě nejde...
17. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
no ale to nevadíííííííííííííííí...mně z nich jednou stejně picne :grinning:

jdu uspávat :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoooj

holky tak Vašík si naložil ke svým měsíčninám 3-tí zoubek a je to horní špičák!!!! a cinkal!!!
a už se pomalu tlačí další...
tak se nám to zase rozjelo... jsem ráda, že neprůjmuje, ale je už 2 týden ukňouránek a nechce mi moc jíst....

tak z toho mám fakt radost, další zoubeček po 2 měsících

jinak gratuluji Michálkovi od Michel a Helence od Sveli!!!!
17. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
také jsem byla v páteka včera téměř celý dne bez Vašíka, v pátek dobrý, to jsem ho viděla více a měl ho Venca, takže dobrý, ale včera byl celý den u tcháňat

celý den jsem byla s mamkou v tom Brně...
ze začátku si to vždy užívám, ale pak už je mi po něm smutno,a le to je asi normální...

Maru, to tě chápu, také mám pocit, že jsme na něm víc zavislá, než on na mě... ale jsme ráda, že ho dávám hlídat, protože vím pak jaké to pro děti je...
hlavně v tom roce jsou prý totální závislávi....

a občas neškodí vypnout, myslím, že nám matkám to jen prospěje... a dětem neublíží...

Gabi, jojo, jezdíme do Brniska na nákupy, co je třeba tak tam, máme to 30Km, takže 20min po dálnic, super...
a objedu si co potřebuji, Ikeu, Makro, Olympii a prostě všechno...
a s mamčou si to vždy spolu užijeme, hlavně si dáme jídlo a kafíčko i Ikey
17. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.