• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jenze driv usinala sama a ted nejak to nejde..fakt nevim... :pensive:
5. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
sorry za ty překlepy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

LIS - s Lukym jsem taky musela bývat u postýlky než usnul, ale Tobík to zatím většinou zvládá sám :slight_smile:

No právě, byla to náhoda, úplně jsem čučela jak péro z gauče, když jsem je tam viděla :confused: :slight_smile:
5. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
tak hlavne, ze sis to uzila.... :wink:
5. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
fajra zase dava bibi do late :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
tak tady nikdo jdu spat rano mam budicek opet :unamused: mejte krasnou noc a jo jeste pepi az tu budes rano nevis nahodou co se stalo s tou maovou? objevuje se nekde? :confused: :pensive: ale chapu, ze na to asi nema naladu, ja jen ze ty mas v tomhle prehled nooo :fearful: tak papa
5. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Počkej,jsem tuuuuu
5. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
To já, když byla naposledy v kině (na Nestydovi), tak jsem šla s manžou., hlídala babička. V té době jsem ještě plně kojila, jenže jsem před tím kinem byla u holičky, takže jsem celé odpoledne nekojila (babi dávala MM ze zásob), večer byl předemnou a kozy jsme měla na prasknutí. Tak jsem si z domu vzala sebou odsávačku, že se když tak někde zašiju a prsům ulevím :rolling_eyes: . No v tom kině bylo poloprázdno a super tma, tak jsem odsávačku šoupla pod svetr a začala mačkat páčku, která trochu vrzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Když zrovna na plátně nikdo nemluvil, tak jsem přestala, a když se mluvilo, tak jsem odsávala. Po chvíli jsem slyšela, jak chlap za námi začal zjišťovat, co jsou to před ním za zvuky :sunglasses: No já hrála mrtvého brouka a manža byl se mě nanervy.... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
A dneska si mě teda bereš pěkně na mušku, se tu tomu chlamu :grinning: , ne už chrní dáblík, přidávala jsem ty kočičí fotky pro Petipacku....
5. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
kde máš ty kočičky??? nenašla jsem je... :confused:
5. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Fajra - kam chodíte s malou na koupák, do Těšína nebo do Olešné???
5. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Mery, teda tahle story nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: , si to umím živě představit...
Lis, tatínek je v práci, je hasič,dělá 24ky...a Bibi vstává kolem 8.takže pohodička...ale ona s tátou usíná hůř, on je na ni měkkota, jen jak kvikne, už ji bere, proto, když ji uspává on, tak se stává, že táta spí a dítě NE! :sweat_smile: a taky má někdy dny, kdy chce být pořád s ním, nevím, jestli je to tím, že je holka(prý tíhnou k tatínkům) nebo proto, že ho vidí míň jak mě... :sweat_smile: :confused:
5. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Počkej hodím odkaz, a chodíme na Olešnou, tam je to suprové... :wink: už jste tam byli?
5. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
jj, na Olešné jsme byli zatím jen jednou, loni, to jsem byla ještě těhu, a bylo to tam parádní, moc se mi to tam líbilo. No doufám, že tam stihnem zajet ještě i letos, jenže je problém v tom, že to máme trochu od ruky a Tobík přes poledne dlouho spí, tak by jsme tam přijeli až někde po 16 hod. a před 18.h by jsme už museli odjíždět, aby jsme stihli večerku.... :unamused:
5. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Sakryš, nechce mi to nahrát, tak to zkouším znovu...Hm, to je blbé, no s tím spaním, Bibi jednou se prospala jen v autě a vydržela pak do 19hod a podruhé šla dříve po obědě a kolem 15.hod jsme tam byli...
5. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
Lis, sakriš, mělas pravdu :slight_smile: Je sedm a jsem tu :slight_smile:

Ahoj holky :slight_smile:
6. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré ráno! Pepi, přesná jako hodinky :grinning: !
6. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Dneska mi přijede kamarádka s holčičkou, tak budeme procházkovat a procházkovat, už se těším :slight_smile: !
Fajrouši, kdepak jsou ty fotečky :sunglasses: ?
6. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
voní mi dítě, jdu ho přebalit a pak založím album na modrý střeše, teda jestli chcete vidět ty knihovny :slight_smile:
6. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
ahojky,
mery: super story :grinning:
já mám Olešnou taky z ruky a to bydlím ve stejném městě :grinning: chystám se tam letos,ale počasí si nějak hraje...u nás je dneska hnusně a to hlásili,že bude pěkně a prd z toho.... :angry:
kafe vypito,tak jdu něco dělat
6. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
pepi: dej pak odkaz :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko! Teda my užúůjdeme zase spát. Dnes byl budíček o půl sedmé. Kolikrát vám ještě rarášci spí?

Jo a už týden přidávám malé sunar a kojím jen ráno. To je jediná doba kdy si ještě něco cucne, jinak už ji to nebaví. Odstavuje se tak nějak sama,ale do roku jsem kojila a s tím jsem spokojená :dizzy_face:

JInak teď teplotu nemá a vyrášky přes noc žádné nepřibyly tak fakt nevím.....zítra máme jet do Bratislavy a pak ke známím na noc tak jen doufám, že to je fakt z toho ovoce!
6. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
6. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Tak jdu ještě na prochajdu než dám malou spát......než bude pršet :confounded:
6. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Já čekám že malej každou chvíli usne, a až se probere, tak po svačině půjdem ven, do parku a na náměstíčko koupit u řezníka maso na knedlíčkovou polívku :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Hola, hola, zdravím od našich!!! :grinning: Letem světem jsem vás dočetla, ale už nevím hlava děravá na co jsem chtěla reagovat...jo, utkvělo mi Peti to kojení, tak u nás také bude problém s odstavením, protože Kája je závislák a já i teď ještě kojím pořád 4x denně, ale po roce bych to ráda ukočírovala na 2x denně a pak pomalu odstavovala...no, uvidíme! :wink:
Pepi, hezká knihovna! :slight_smile:
Jjj, jinka vás pobavím, včera jsme jely s mamčou do Hradce VLAKEM a ať žijou naše ČD, protože to je katastrofa...do vlaku vám s kočárem nikdo nepomůže, průvodčí jen na půl pusy utrousil, že můžeme do druhého vagonu, který má být pro matky s dětmi, ale kočárkem tam prostě neprojedete, takže ho musíte nechat stát na chodbičce a dítko si vzít sebou...ale Kája byla úžasná, vydržela nám celé dvě hodinky sedět na klíně a koukat co kde lítá... :sunglasses: A o nádraží v HK ani nemluvím, protože těch schodů...no, jet sama, tak nevím jak bych tam ten kočár tahala do schodů a ze schodů...opravdu bezbariérové a pohodlné cestování...no, dlouho jsem vlakem necestovala a cestovat zase nebudu! :angry:
Jdu se dát trochu dokupy dokud Kájulka spí, pak se má stavit kamarádka a jdeme na obídek a odpolko se jedeme podívat na miminko...no, máme tu nabitý program, že nevíme co dřív, ale že by se Kája po tom třeba unavila, tak to ani náhodou a Fajro, taky nám usíná večer dost pozdě a musíme jí uspávat, prostě od té doby co stojí, tak je uspávání horor! :sweat_smile:
6. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
sil, průvodčí má POVINNOST ti pomoct s kočárem, a pokud to neudělá, tak si můžeš stěžovat....

Holky, co Jaruška? Umoudřil se Daneček?
6. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Petipacko, o fotkách mi ani nemluv, včera jsem projela všechny CD a žádná fotka vložit nešla, všechny jsou velké a zmenšit to neumím, tak dám nejspíš fotky na rajče, tak vydrž :wink: dneska je tady pěkně hnusně, tak si pohraju, no jo, je mi to jasné, zase Gab nám to tu poslala :grinning:
6. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Pepi, to já vím, ale když jsi viděla tu jejich ochotu...no, škoda mluvit...však už jsem přemýšlela, že až se budu nudit, tak napíšu na ČD nějaké hezké psaní o jejich úžasných službách za úžasné ceny!!! :angry:
6. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Sil, holt se nesmíš nechat odbýt... i když vím že občas to je na budku...
6. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Kdybych tam byla sama a né s mamčou, tak to by se pan průvodčí nestačil divit... :grinning:
6. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.