• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
fajra: no téééééééééééééda..to bych si nedovolila :slight_smile:
pepi: hezká knihovna,já čekala nějakou věrší :slight_smile:

sil: super zážitek..vlakem jsem ještě necestovala a ani nehodlám,ale u nás na nádru,jednou jsem jela přes něj na úřad,tak máme výtah,dolů jsou schody a nahoru jezdící..ale už bych do toho výtahu nevlezla,tak tak s kočárem,nechápu,jak se tam ti vozičkáři vlezou... :frowning2:
ale Maty jel včera poprvé autobusem v kočárku,no byl z toho nadšený,byla to jeho premiéra,tak jen koukal a jak jel kolem nás nákla´dák,tak měl keců.... :grinning:
6. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
sil, hehe on i ten chlápek montér byl celej nesvůj z toho že to je malý, jak je zvyklej dělat skříně přes celý stěny, tak to komentoval že to je jak pro Hobity :grinning:
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
pepi: :grinning:
6. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
gabus, mě to pobavilo, páč manžel má dva metry, já 1,8 m, a naše dítě 82 cm (srovnatelně staré děti mají cca o 5 - 10 cm méně...)
6. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak malá už spí ařezníka jsme navštívily taky, maso do zásob pro Kristýnku už se vaří. Jo holky dáváte už rybu???

Sil tak vlakem bych si netroufla, malá nevydrží sedět ani 2 minuty ani v kočárku pokud nejede....

...a uspávání bylo horor taky do doby než jsem to vzdala a uspávám malou v posteli a pak ji přenesu do postýlky. V postýlce pořád jen stála a řvala a nebralo to konce....teď se mnou usne tak cca do 10ti minut a mám klid....
6. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobrý den :slight_smile:
Voda teče paráda :dizzy_face: Dneska jsme měli divnou noc,ve finále se malý v 5h vzbudil a děsně plakal,bolelo ho bříško nemohl se vykakat tak jsem mu trošku pomohla a vykadil tak tvrdé hovíno,že bych s tím rozbila okno,myslela jsem že je hotovo tak jsem ho vzala na ruce a chovala,že jako už je to dobrý bříško nebolí no a on se rozhodl pokračovat a tentokrát místo tvďáka totál průjmík a podělal mě celou i koberec,letěla jsem s ním do vany,tak jsme za sebou nechali hnědou brázdu a samo,že se vykadil cestou do koupelky a bylo hotovo :sunglasses: Podobná story jako Mery.luu :grinning: Já byla tak šťatná když jsem otočila kohoutkem a voda tekla a mohla jsem to likvidovat :grinning: NO jenže po té noci jsem byla totálně unavená,malý taky takže v 6h to zalomil znovu a já s ním :slight_smile:
No a teď mi jde ségra takže opět mizím
6. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj,

zdravim zase po tydnu, uzivame si na chalupe a internet tam nejde....

ted za mnou lezla Julka na gauci a asi tam vylezla sama, nejak si nepamatuji, ze bych ji vysadila.

Don: rybu davam, kupovala jsem file od Novaco, ale ted jsem v Blatne koupila v rybarstvi filety pstruha duhovaneho a jsou nesrovnatelne lepsi a kg stalo 129. Myslim, ze rybku dava i Maruska.

Nevite, jak se drzi Jaruska?
6. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj, děti usnuly a já jdu s nimi, poslední dny jsem strašně unavená :pensive:

Rybu (Pangase) jsem zkoušela v neděli poprvé, malý ji sneěl v pohodě, Nelinka nechtěla

Jaruška se, myslím, včera nepřihlásila, tak nevím
6. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky holky. ziju nebojte. Ale dneska jsem rozrusena.
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
maru: samá lepší story :slight_smile: tak hlavně,že už je Domínkovi líp :slight_smile:
rybu jsem zkoušela pangase,ale malý ho nechtěl..ale chci zařadit pravidelně do jídelníčku :slight_smile:

adajar: hlavně buď v klidečku :slight_smile: bude líp :slight_smile:

nám zase neteče voda ani jedna..mám v hrncích zásoby :grinning:
6. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak junior je vzhůru, aneb jdem dát sváču a razíme ven :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky

holky jakou všechnu zeleninu a přílohy už ten můj tygr může????
6. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
gabus snazim se
6. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
tak malý mi usnul v sedě v rohu postýlky,s předkloněnou hlavou..chudáček..jsem se musela začít smát...no položila jsem ho,tak se probudil,tak snad usne...
6. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj mamulenky a rarášci :slight_smile:

Adi: držím palce ať to dobře dopadne :slight_smile: myslím na vás :wink:

Taky už dáváme rybičku, ale poprvé se Tomik po ní poblinkal :confounded:

Tak mě se Tomik dneska po sváče totalně pos..l až musel jít pod sprchu :angry:
A v pondělí jak nás zase berou zubiska, tak každej kadil 3x a myslím, že je to k zoubkum anebo ještě jak hodně pijou. Lohněj jak duhy :dizzy_face:

Holky s tou vodou vám nezávidím a snad nás to taky nečeká :angry:
6. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
6. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
voda teče :slight_smile:
a MARU zrovna jsem převzala balíček, mrknu na to a pak písnu :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Adajar drž se:slight_smile:
Maru, no tak to jste měli takhle brzo ráno docela veselo :grinning: ještě, že vám tu vodu už pustili co:grinning:
Samík má rybičku taky rád on teda sní všechno ještě se mi nestalo, že by něco nechtěl - on je velkej jedlík, jak vidí, že něco žvejkáme, tak hned spustí mňam, mňam a nepřestane do té doby než mu něco nedáme:grinning:
Gabus, taky už jsem našla Samíka spát v sedě byl tak unavenej, že mu to bylo jedno:slight_smile:
6. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
petula: dala jsem ho ležet a tím jsem ho probudila a už neusnul,druhý pokus bude po obědě :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
maru: parááááááááááááááááááda..krááááááááááááááááásné..děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

loučím se..doba oběda a pak jdu byt malinko zkulturnit :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Gabi došlo? Ti jo tak brzo??? posílala jsem to včera odpoledne to je rychlost :sunglasses:
tak libí jo? mám radost velikou
6. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky,

adi - copak te rozrusilo? Drz se.

Me to v te praci neba a nejde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
ti jo :pensive: pardon nevím co jsem to napsala samozřejmě TY JO! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
kari no nic v pondeli uvifdime co bude dal jestli steh nebo ne.
6. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Adi - to bude dobry, jsi v dobrych rukou, neboj.
6. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
jsme tu po procházce a obědě, malej spí a já tak nějak vegetím.
6. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak kamarádka s malou odjely. Byl to fajn den, vyšlo i počásko a Tonče se konečně rozchodil za ruce, chodí pěkně i za jednu, tak to asi taky dáme :grinning: :grinning: :grinning: !
A dneska mi došel balíček, čuměla jsem jak puk, je to z rodiny.cz a je tam rybilka, pupík, koalka baby, rybilka ubrousky a plyšák. Došlo vám to taky někomu, já jsem z toho byla paf :grinning: !
6. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
No ženský, co je s váma dneska :sweat_smile: ?
6. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoooj, já tu!

My dnes měly super odpoledne, byla tu kamarádka s malou, tak jsme si lebedily...
A dopo jsme byly koupit Aničce první botičky, tak máme bačkůrky a kecky. Holky jakou velikost nohy mají vaše děti? Na Aničku neměli sandálky, protože v těch nejmenších děsně plavala :frowning2:
6. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Verus Toník má 19 plný botičky veleta a essi sandálky 20, takže noha jako sloník :grinning: + vysokej nárt!
6. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.