• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak Aňule má oboje 18. A kupovala jsem je v DPK.
6. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
6. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Verus hezký :slight_smile: ! Já tady taky měla kamarádku s malou, je to fajn, jednou za čas.
6. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojte kecalky,
tak nakonec se u nás počasí umoudřilo a my vyrazili na nákupy, fajn den...Ktěm botičkám, my kupovali Fare, jsou super :wink: a Bibi má velikost 21 :sweat_smile: :confused:
6. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
A dneska asi budu slavit úspěch, malá je z výletu ko, tak už co nevidět usne, mám ji dole, tak počkám, pak ji přenesu :wink:
6. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Verusv a Tys kupovala Aný i papučky??? :confused: Mně totiž bylo paní prodavačkou řečeno,že papučky ted nemám v žádném případě dávat, prý až se rozchodí. Ted jen ty jedny botičky, na doma i venek...
6. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
6. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak malá konečně zaspala. Taky jsme tu měli odpoledne dětskou návštěvu :slight_smile: Pak jsem valila nakoupit nějaké jídlo pro malou na 2 dny na výlet a balila jsem a teď abych už šla spát, páč mě bylo řečeno, že vyjíždíme v sedum ráno :frowning2: To abych tak na šest natáhla budíka, aby jsme se s malou stačily vykolébat :grinning:

JFajra já mám taky jen botičky. Papučky ani sandálky mě nebylo doporučeno, prej až se rozchodí. Já kupovala boťáry před týdnem a je to fakt poznat jak už je jistější a pevnější!
6. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Veru, my máme 18. Samík má malou nožičku. A sandálky má 19. Ty bude mít i na doma místo bačkůrek, protože má strašně vysokej nart, tak je problém nějaký sehnat to vyřešíme těma sandálkama. Zatím doma jsme jen v ponožkách.
Holky, máte krásný fotečky z odpoledne:slight_smile: :wink:
6. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tadýsek má také 19, Nelinka zatím nic, ještě nechodí
6. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
dneska jsem měla posunuté všechno, Maty spal do půl šesté,pak jsem ho násilím budila,tak šel až po osmé spinkat a hajá... :slight_smile: dostal koblihu na večeři a dopil se mléka a byl KO :grinning:

a nohu máme 20 a možná už porostla nevím, papučky mu chci koupit na narozky,celý den pouze chodí,a i v protiskluzových ponožkách mu to po podlaze klouře....

veru, peti: hezké fotečky :slight_smile:
veru: koukám, že se Anička rochnila, u vás bylo fajn?
6. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky,

koukám, že jste měly dneska návštěvný den, to je paráda, jak si děti spoluk rásně hrají :slight_smile:

Naše první botičky, jsou ve velikosti 22 a už nám jsou tak tak :sunglasses: , máme problém jako PETIPACKA - taky vysoký nárt, ale sloní ťapku máme větší... :sweat_smile:

Zítra jdu navštívit kamarádku , která se zotavuje s rakoviny :pensive: , ona je taková beruška hodná a to co jí potkalo mě vzalo....Naštěstí to po roce léčení vypadá, že je z nejhoršího venku, tak doufám, že bude v rámci možností v pořádku - MUSÍ BÝT!!!!!
6. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Mery, tak to asi Tobík vede, ale on je asi celkově větší :slight_smile: , pusinka zubatá :grinning: !
6. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kristýnka má velikost 19.

Tak jdu si vyfučet vlasy a padám do peřin.

GAB u nás byl odpoledne pekný pařák. Ráno to vypadalo na hrůzu a nakonec bylo krásně!

Dobrou a krásný víkendík, my se vrátíme buď v sobotu nebo až v neděli - podle situace :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Kdepak je Lisounek?
6. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
donka: tak to jste měli krásně :slight_smile: a hezký výlet :slight_smile:

mery: no teda máte nohu,ale tuším že i Pepino má velkou nohu ( od pepi) :slight_smile:

no kdepak je LIS?
6. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Mery, no ještě že tak, že má Tobík takovou nožku, jinak by naše Bibi vedla :grinning: :sweat_smile: a to je holka...
Rarach konečně usnul, myslela jsem si sice, že ji to dnes zmůže už dříve, ale nakonec se přemáhala až do 21.hod
6. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
no já nevím, po kom je Tobajs takový giga :sunglasses: My jsme s manžou výškově dalo by se říct průměrní.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj, jdu krmit dravce :slight_smile: reklamuje mi tu prázdné bříško :slight_smile:
7. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
FAJRA, já jí je ještě nedávám na celý den, budu jí je dávat jen tak na 1x až 2x 10 min denně aby si na botičky zvykla. Spíš je mám koupené do foroty až přijde ten den D a ona začne už jen chodit. Teď to ještě prokládá lezením.

PETI, hezký fotečky. Hráli si spolu pěkně? Nám se holky málem servaly o kelímky, ale pak když jsem šla domů oblíct Aný, tak ta řev nevídanej, že jí beru od Katynky a Katy zase prý venku "Aný, Aný" a starost, že Aný řve a je pryč :dizzy_face: :grinning:

MERY, tak snad je kamarádka z nejhoršího venku a bude už jen líp!

GABI, u nás byl včera pařák.

PETUL, to má Samík malou nožičku.

PEPI, knihovna je hezká, já si taky jako holky předsavovala obrovskou almaru :grinning: :wink:
7. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
holky, tak Pepča má botky zásadně když jdeme ven ne že by venku chodil, ale aby si zvykl, že na ven se bot prostě nosí. A doma mu je dávám občas.

Co ho ale baví, a co já nechápu, je krást mi boty z nohou, když u něj sedím na zemi....
7. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahojky,
dočítám a reaguji Domi má nohy 21 a má to už tak tak :sweat_smile: A taky netuším po kom je takový giga když mi nejsme ani průměrní ale hodně podprůměrní :grinning:
Noci se nám zkazili opět pláče v noci a chodím k němu asi tak 4x :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde jsou ty noci co spinkal v kuse? :confused:
7. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Holky, naše první botičky byly vel. 21 a je mi jasný že před dovčou budem kupovat nový... a jdem přebalovat, voní mi pod nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
No my jsme dnes taky měli noc na houby. Ale přikládám to tomu úplňku, snad bude ta další lepší.
7. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
ahoj, tak u nás to vypadá dnes na krásné počasí: Jsem ráda, kamarádi pořádají o víkendu velký festival, tak to bude fajn, hodně lidí a sluníčko :slight_smile:

My měli noc celkem OK, ale musím jim večer dát čají s meduňkou, jinak se mi budí s pláčem :pensive:
7. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
tak to my měli noc "lepší standard" :slight_smile:

Teď usnul, až se vzbudí, razíme na Letňany Pepínovi pro mlíčka a tátovi pro trička k narozkám :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
tak jsem dala aktuálnější fotku :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky,

Barunka ma 19. Dneska mela taky neklidnou noc, mozna protoze me vecer nevidela, prisla jsem dlouho z prace. Ale rano byla v poho.
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
no on Pepča má po kom mít velkou tlapku... táta má 47...
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Pepi, náš taťka bude mít také narozky. Ale vůbec nevím, jaký dárek mu dáme :frowning2:
7. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.