• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko holky, tak hlásím, že tu svítí sluníčko a bude krásně, tak to vyrazíme s Kájou na procházku, přeci jen tady se chodí kočárkovat do lesa lépe než v Praze, kde jsou samé paneláky! :sweat_smile: A dneska za námi dorazí i taťka...prý je doma sice božský klid, ale až moc velký, prostě mu prý s naším raráškem chybíme!!! :grinning:
Co se týče botiček, tak Kája zatím postává u nábytku, takže bych řekla, že máme na botičky ještě chvíli čas, ale asi jí koupíme nějaké k ročku...musím se smát, protože v poslední době všechno kupujeme k ročku a většinou to dostane dříve, třeba jako nové naušničky (to by jste nevěřily, jaký je problém sehnat naušničky kroužky pro dítě...všude na mě koukají jak na blázna co chci a některé prodavačky se cítily dost dotčeně, že nechci jimi nabízené kytičky apod.).
A dnešní noc ušla, Kája se vzbudila jen jednou, což je u nás úspěch a vstávala v šest, což se dá...teď ještě dospává na balkoně! :slight_smile:
Jo a musím si postěžovat na "mužskou blbost", protože u našich dělají nový výtah (mají dva, jeden už je hotový) a včera jsem se vydala s kamarádkou na oběd a výtah nejel, tak jsem za pány co je dělají zašla o pár pater výš, že jako potřebují odjet s kočárkem (naši bydlí v 5.patře) a oni na mě "paní, my ho opravujeme, si musíme chvíli počkat" a hrabali se tam v elektrice...a co myslíte, ani za chvíli nejel, tak mě došla trpělivost a táhla jsem ten kočár z 5. patra po schodech a nadávala u toho, že to nemohli přeslechnout...a když jsem se kolem páté hodiny vrátila zpět, tak výtah nejel opět, a to už jsem běsnila, ale to tam pánové už nebyli, takže musela nastoupit moje mamča, vzala Káju, já kočárek a pro velký úspěch si ho vytáhla do 5.patra opět pěšky...bezva rozvička!!! :angry: Takže dnes až půjdu ven, tak se hodlám za pány zastavit a říct jim něco od plic, protože mám pocit, že ty v životě kočárek s dítětem nevezli!!!! :angry:
7. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Juli, náš taťka si objednal tričko, tak jdem do CA tam mají hezká a přes léto mají i slevy....
7. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
malej je vzhůru, tak se jdem oblíct a jedem ven :slight_smile: zatím tu ale jedním očkem budu :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Veru, Samča má hodně malou nožičku což se divím, protože já mám velkou stejnou jak taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Však to byl taky problém mu nějaký botky sehnat většinou dělaj až od 19,20 a k tomu ten vysokej nart.
Jinam mi noci docela fajn. Včera spal celou noc dneska taky ne, tak jak kdy. Ale stačí dát dudel a spí dál.
Samík začal pěkně chodit za jednu ručičku sám se bojí to udělá teď tak 3 krůčky.
Odpoledne valíme za babi do Poličky to zase bude pečák v autě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky

ty jo pepi nova fotecka pekna.
7. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
ahoj holky jdu pozdravit a docist...zitra jedeme na tu dovcu, tak balim a pripravuji je toho mraky, bereme snad pulku domova :grinning: takze nestiham moc chodit...ale na dovce budeme mit pripojeni, tak vzdy zajdu alespon ze tak, kdyz uz jedeme do jamy lvove :pensive: Jinak vikend ma byt krasa a od Po hnusne, takze jako jsme mirne nastvani...nevim co budeme s detma delat v chate a jeste s lidmi, na kt. mame pomalu averzi :rolling_eyes:
7. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
no vcera jsem ani nestihla zajit uf uf a k tomu akcni dite me odrovnala normalne a to jsem tu mela na pomoc po dlooouhéééééééééééé dobe tchyni a stejne mi to bylo k nicemu no kdyz je jako ve stejne mistnosti co ji porad prochazim, tak je to to same v podstate..jak o me K vedela chtela ke me nebo ji tu rvala...vcera byla dost jako protivna..a ja uz zoufala..proto jsem ji taky zavolala at si to zkusi, kdyz to s detma tak dobre umi :sweat_smile: jo se divila, ze K neuklidni ani nahodou a ze ji nestaci..pekne z ní lilo :grinning: :grinning: holky jinak s dovcou jen problemy, misto aby se clovek tesil, tak mam z toho pomalu trauma, ale asik zbytecne..no musim to nechat plynout, treba to bude prekvapive dobre...no ale ta sorta s kterou tam jedeme no potes koste :frowning2: a aby toho nebylo malo, tak manza objednal na Alze.cz chuvy nejaky novy tip od Philipse....v poradi asi nase 6té...abyste rozumely doted jsme je nemely, protoze vsechny co jsme kdy meli tak byly bud uz rozbite nebo prestaly fungovat...a ze jsme jich uz tedy meli :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro uz by se dalo rict, ze je ted nepotrebujeme, jenze co na te chate, kdyz budeme mimo ji a pak navic v zari na tom sraziku asi se jeste upotrebi a pak az se K nastehuje do sveho, tak snad taky...ale abych se dostala k pointe...jako manzel nemohl tu Alzu si vynachvalit jako velkoobchod ci co...no a tak vcera tam dojel a prevzal chuvy, ktere se mu nejak nezdaly....jo a doma jsme zjistily, ze jsou to nefunkcni chuvy, a byly rozbalene, takze jako amok nepricetnosti :angry:
7. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
tak tady ted asi nikoho nezastihnu :frowning2:
7. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
ahojky,
nestíhám.....

sil: sis užila s kočárkem, něco jak u mojí mamky,taky má 2 výtahy a bydlí v 6. poschodí,jak nejede velký( věčně zničený) tak do malého se zase nevlezu....teda ale já bych to nedala ho vytáhnout...to jseš dobrá :slight_smile:

lis: vy a chůvy :grinning: :grinning: :grinning: máte fakt štěstí....a dovča bude super,když se netěšíš,bude stát zato :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
jo a K ma nozku c.19 ma sandalky do kocarku a pak jsme jedny dostali, kdyz se narodila ty jsou taky 19 myslim, ze je jeste uzijeme na podzim...doma leze v ponozkach nebo bosa, dle pocasi...ale jako jak ma zrasovana kolinka ted :fearful: :frowning2:
7. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahooj gabi jo my a chuvy bych mohla o tom psat roman :angry: jako manza musel se vratit do Phy vycekat v tom debilnim velkoobchode hodinovou frontu na reklamacich a poslal je tam do haje..nastesti nasolili nove a ty zatim funguji!! ALe jako nechal na nich pot a krev :grinning:
7. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
hmm dovca s detmi v desti :cry:
7. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
lis: to věřím :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Sil a to ti ani ty ignoranti hrozne zaneprazdneni nepomohli jo??? :astonished: :astonished: :astonished:
7. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ty jo Lis bych jim asi řekla ať mi to vynesou :sweat_smile: No jsem na to měkká,ale jako někteří pánové jsou fakt ignoranti,jde vidět že takové věci nikdy nemusí řešit jako tahat kočár do 5.patra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lis tak snad bude fajn,budu na tebe myslet je to zvláštní jak se změní vztahy během půl roka,že? NO a ty chůvičky tak to není co říct,jste na to mistři :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Maru vid ? me to taky napadlo, ze bych je zbuzerovala :sweat_smile:

jo vztahy se zmenily a jako vidim, ze to bude zajimavy..zrovna jsem te moji "kamaradce" napsala, ze neberu bazenek pro dve deti ale jen malicky pro Katu jako nemam na to nerva, aby ji do toho cural navic ona s nami bude spis ve velkem bazenu ji studena nevadi, ale chlapecek by plakal, takze at se zaridi po svem....
7. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
jsme zpět, tátovi jsme koupili dvě tríča k narozkám (jedno samozřejmě i za Pepču :slight_smile: ), malýmu bodýčko za 75 kč (vivat c a a) a lva od Lamaze k narozkám - a někomu ho zpeněžím, až nebude vědět co dát malýmu k narozkám.
7. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
jsem vytocena na max. asi je tam povrazdim divejte se na zpravy, treba tam budu v nepricetnem amoku zabila 4 lidi :grinning: :grinning:

a aby toho nebylo malo vcera jsem po dlouhem vahani koupila dalsi NEKAPAJICI hrnecek od canpol babies..no jako tece jak blazen...zacinam mit pocit, jestli je to normalni a zda se prodavaji jeste kvalitni veci jako... :confounded: dochazi mi trpelivost vse jsou tahaky na penize a Kata bude asi porad pit z cumle nebo budu porad kupovat :confused:
7. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Lis, předávám moudro od jedné maminky, poradila mi, ať malej pije ze SPORTOVNÍ LÁHVE - dělá je třeba Mattoni, je to ta Mattoni sport - tak jsem to zkusila - ejhle a nekape to a malej pije jak duha... a flaška stojí 12 kč
7. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
pepi jj tu prave mame od rajece a z toho pije kdybych to tusila tak se na vse vyprdnu :wink:
7. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
verus, nutrilony už jsou u té holčiny, takže až to H. vyzvedne (tuším že na Budějárně) tak dám vědět, a přišly byste s Aný na návštěvu :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
mně ty názvy - nekapající, netekoucí přijdou jako výsměch mámám :confounded:
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
jenze asi jsem se nechala unest a chtela jsem, aby mela detsky hrnecek a tak bude pit z flasky za 12 kc....zkousela jsem ji totiz toho Jupika aqua pro deti a hned vedela, jak z toho pit...a snad jsem se tolik neprohresila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
pepi to jsem uz nekolikrat chtela napsat, ze to mas dobry s tou Nutricii ja jsem tam delala pohovor a fakt jako mazec...nakonec vybrali starsi pani se zkusenostmi s detmi...no tehdy jsem byla cerstve vdana pani a bez deti, takze to asi nechteli.... :frowning2:
7. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Lis tak já se přiznávám klidně dobrovolně malému ten jupík aqua dávám taky a docela často :sweat_smile: jako mě na tom nepřijde nic špatného :sunglasses:
7. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Maru vid? :slight_smile: jako ono je to dobry a sladky je stejne vsechno i caje a lepsi nez ty ovocne sragory :grinning:
7. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
nejlespi je citronovej fakt osvezujici :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.novinky.cz/koktejl/175755-nastal-nejmagictejsi-moment-stoleti-12-34-56-07-08-09.html
... a já to provařila...

LIS, koukám, že sis rezervovala tuhle stránku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Nezoufej, třeba to bude nakonec bezva dovča a hele, vždyť se na ně vázat nemusíte a výleťte si po svém. Teď jen aby bylo aspoň to počasí nedeštěvé... No budu na vás myslet, tak podávej raporty!
LIs, to je náhoda, je to sousedka z protějšího domu a bývalá spolužačka z ekonomky :slight_smile: a slovo dalo slovo a bylo
Taky mi to tak přijde,je to jako minerálka bez bublinek a v takovém vedru se to dobře pije :wink: A taktéž z toho umí pít jakože on a flaška to bude asi na dlouho jen tak se ji nevzdá veškeré hrníčky ignoruje prostě flaška je flaška,ale ten jupí aqua bere na milost a umí s toho pít :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.